665 Shares 1481 views

Preparat "Makmiror" (tabletki)


Lek „Makmiror” – tabletki, malowane w kolorze białym i pokryte powłoką cukru. W tej postaci leku substancja czynna jest nifuratel. Wśród zależnej – wosk, dwutlenek tytanu, węglan sacharozę, stearynian magnezu, gumę arabską, glikol polietylenowy 6000 i skrobi.

Lek „Makmiror” (tabletki) wchodzi grupy farmakologiczne środki przeciwbakteryjne i antyseptyczne używane w leczeniu chorób narządów moczowo-płciowych.

Główny składnik aktywny leku (nifuratelem) powoduje raportowania oznacza skuteczność w zwalczaniu patogenów pasożytniczych, bakteryjnych i grzybiczych.

Preparat „Makmiror” (tabletki) jest nietoksyczny i ma szerokie spektrum aktywności. On ma destrukcyjny wpływ na mikroorganizmy, które powodują chorobę zlokalizowaną w układzie moczowo-płciowym.

W wyniku badań stwierdzono, że mechanizm działania leku jest zamknięty w interakcji z enzymami bakterii (anaerobowe, Gram-dodatnie, bakterie Gram-ujemne). Dlatego wskazane jest, aby powołać do zwalczania salmonellozy, zakażenie pałeczkami Shigella i innych infekcji jelit. Ponadto, lek „Makmiror” (tabletki), które działają na grzyby z rodzaju Candida i Trichomonas vaginalis.

Po podaniu leku szybko absorbowany z układu żołądkowo-jelitowego. Stwierdzono, że lek przenika przez łożysko, niektóre z nich są wyświetlane razem z mlekiem. Przedmiotem pozostawia ciało oznacza przede wszystkim przez nerki (trzydziestu do pięćdziesięciu procent), który stanowi jej przeciwbakteryjne działanie w drogach oddechowych.

Wskazania do stosowania „Makmiror” preparatu są infekcji sromu i pochwy różnego rodzaju, które są wrażliwe na źródło danego leku patogenów: Candida, Trichomonas, chlamydia i innych patogenów. Ponadto, lek z powodzeniem stosowany w leczeniu odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza, zapalenie cewki moczowej, pielita, amebiaza jelit giardiazy i zwalczania Helicobacter pylori.

Lek "Makmiror" (tabletki). Instrukcje użytkowania

Do leczenia dorosłych pacjentów infekcji sromu pokazują cztery do sześciu tabletek dziennie (400 mg w dawce pojedynczej). Lek należy stosować po spożyciu żywności. Średnio kurs terapeutyczny trwa tydzień. W przypadku braku pożądany efekt leczenia może być kontynuowane. Należy zauważyć, że partner seksualny pacjenta powinna przeprowadzić terapię zapobiegawczą – jedna tabletka leku trzy razy dziennie przez tydzień.

Aby wyeliminować zakażenia u mochevydelyayuschih sposobów zaleca się od trzech do sześciu tabletek dziennie (w zależności od charakteru choroby). Czas trwania leczenia wynosił od jednego do dwóch tygodni.

Lek „Makmiror” (tabletki), analogi, które obecnie nie są wytwarzane w przemyśle farmaceutycznym może być zastąpiona przez podobną lek „nifuratelem” lub „Tiberal”. Od substancji czynnej w tych różnych środków, przed zmianą na inny lek w ramach przeglądu, z tych samych wskazań do stosowania, należy skonsultować się z lekarzem.

Wśród skutków ubocznych w rzadkich przypadkach, nie jest wymioty, nudności, biegunka, gorzki smak w ustach. Możliwe jest objawem alergicznych reakcji, takich jak świąd skóry i wysypki.

Przedawkowanie tego leku w praktyce klinicznej nie jest ustalona.

Okres przechowywania leku wynosi pięć lat od daty produkcji (jest podany na opakowaniu).