532 Shares 3265 views

Sklep internetowy KupiVip ( „Kup Vip„): opinie klientów i personel

Dzisiaj jest dynamicznie rozwijającym się handlu w Internecie dla wszystkich sferach: od elektroniki i smartfony na ubrania, buty i akcesoria do wyglądu. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z korzyści, jakie dają sklepy internetowe w porównaniu z prawdziwymi sklepów, w wyniku przejścia na formularzu zakupów.

Naturalnie, że odgrywa w ręce sklepów, które rozwijają ich segmentu handlu online, oferując klientom korzystniejsze warunki współpracy, zwiększenie zakresu i rozprzestrzenił się na sąsiednie segmenty towarów.

Znamiennym przykładem typowym i zarazem jednym z najbardziej udanych sklepów jest zasobów internetowych „Kup Vip”. Recenzje tego serwisu o czym świadczą dość udane i prestiżowego projektu pozwala na zakupy w przystępnych cenach. Tutaj, w szczególności, może znaleźć niczego z kategorii „ubrania”, „buty”, „dzieci”, „Dom” i innych w cenie niższej niż prezentowane w katalogach zwykłych sklepach. Można to sprawdzić samemu, i przechodząc do strony zasobów „Kup Vip”.

opinie klientów, informacje o sklepie, zamieszczonym na swojej oficjalnej stronie internetowej, a także dane z nieautoryzowanych stron internetowych pozwoli nam dokładniej opisać zasobu i przedłożenia go tutaj. Zaprezentujemy cechy, które są najbardziej zabawne jesteś w stanie zająć stanowisko w sprawie sklepu. To pomoże Ci lepiej zrozumieć o co zasób oferuje swoim klientom.

Najbardziej interesujące jest to, że znajdziemy na „Kup VIP” (opinie klientów, jak również), to zostanie przedstawione w tym artykule.

Informacje ogólne i popularność

Przede wszystkim, oczywiście, będziemy wprowadzać trochę ogólnych informacji dotyczących tej usługi. Tak więc, początkowo należy stwierdzić, że KupiVip – znany sklep sprzedaje produkty w różnych kategoriach w Internecie. Zakres rzeczy, które można kupić, jest dość szeroki: można zauważyć od dłuższego rozgałęzionej menu wyświetlanego na stronie głównej portalu. Tak, i poszukać w katalogu, widać skalę sklepu i dużą liczbą tytułów, kategorii, marek i marek.

reprezentowane przez kolumny „O nas” na dole strony, gdzie strona publikuje informacje na temat charakteru ich działalności. Są tu na przykład linki do mediów wcześniej publikowane artykuły o sklepie i wymienić go w ten sposób w ich wyrobach.

Muszę powiedzieć, że patrząc na tej liście, można podziwiać działalność usługową: jak wiele czasopism i gazet (oczywiście przewaga ilościowa tutaj przeważa na korzyść tych pierwszych) mówił o zasobie. Ich wiarygodności, te dzienniki można nazwać dość popularny i dobrze znany w swojej branży: jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do „Kommiersant”, Cosmopolitan, OK, Forbes, radości i wielu innych. Na stronie można znaleźć nawet datę i stronę, na której materiał został opublikowany.

Zatem możemy mówić o ogólnym sławy sklepu, jego popularności wśród rosyjskich użytkowników i ciężki reputację w świecie mody i zakupów.

Sieć realnych sklepach

Ostatnio nastąpił rosnąca popularność tzw sprzedaży hybrydowych, które stanowi kombinację formie on-line i „prawdziwego” sklepie, gdzie klient może w każdej chwili odebrać mu zainteresowany towarów, spróbuj go i upewnić się, że wszystko pójdzie dobrze.

Jak wskazano w dziale „Aktualności” na oficjalnej stronie zasobu, taka sama strategia jest dzielona przez „Buy Vip”. opinie klientów wskazują, że projekt ma nie tylko zasób online, ale także rzeczywiste sklepy gdzie określonych producentów przeprowadzona. Jeden z nich, na przykład, w Moskwie w SEC „Gagarin”.

Należy zauważyć, że w realnych sklepach przedmiotu przedsiębiorstwa na takich samych zasadach, które są zainteresowane zamawiania rzeczy w sieci, z wyjątkiem upustów i bonusów. Sklep obiecał różne bonusy procentowe, co zachęca klienta do składania zamówień za pośrednictwem Internetu.

W Petersburgu, a także w innych dużych miastach, firma posiada biura w kwestii zakupu. Ta forma odnoszą ci, którzy nie chcą płacić za usługę kurierską, i wolą, aby dostać się do centrum serwisowego. I jak podkreślił opisujący „VIP” Kup opinie klientów, sklep nadal pracować na w celu rozszerzenia swojej sieci biur i uczynienia firma jeszcze bliżej swoich klientów.

Co sprzedaje?

Tak, opisując krótko kategorie towarów, że sklep oferuje swoim klientom, chciałbym rozwinąć zakresie ich. Najprostszym sposobem, aby zobaczyć, co jest sprzedawane przez menu sklepu na miejscu, w którym towary są podzielone na odcinkach specjalnych.

W kategorii „kobieta”, na przykład, prezentowane ubrania, buty i akcesoria. Obejmuje to sukienki, spódnice, płaszcze, buty, baleriny, buty, okulary, parasole, czapki (w kolejności, odpowiednio). W tej samej kategorii jest prezentowany przez markę i klasyfikacji dostępnych do sprzedaży: Riccorona, BGN, Dioni, Lacoste, Disetta i innych.

Jeśli chodzi o „segmencie męskiej”, że stanowi ona w następujących kategoriach: buty (buty, trampki, buty, trampki) i akcesoria (zegarki, paski, torebki, krawaty, itp). Jeśli chodzi o marki, przedstawił "mu", że obejmują one: Armani, Lacoste, Puma, van Laack, Patrol i innych.

W kategorii butów dostępnych dla dzieci, akcesoria i zabawki dla dzieci. Mówiąc o marek, możemy wspomnieć Reima, Orby, mango dzieci, Choupette (najbardziej popularne).

W kategorii „dom” obejmuje te elementy, które odnoszą się do pozycji „Home Textiles” i „wystroju”. W szczególności, pierwsza grupa obejmuje zasłony, poduszki, koce, ręczniki i tak dalej; Drugi – lusterka, wazony, rzeźby, obrazy i wiele innych. Wśród najbardziej popularnych marek w tej sekcji można uznać Ejiry, la neige „VARDEK” Arthouse.

Dwa bardziej interesująca pozycja menu strony – są towary, które są zdefiniowane jako „Kosmetyki” oraz LUXE. Z pierwszą wszystko jest jasne: tutaj oferują szereg produktów do pielęgnacji skóry na twarzy, ciała i włosów; kosmetyki dla mężczyzn, środki pochodzenia ziołowego, i tak dalej.

Jak dla kategorii LUXE, jak zauważył opinii na temat sklepu „Kup Vip”, tu sprzedają „luksusowe” przedmioty, które mają wyższe koszty. Należą do nich na przykład z europejskich produktów od najlepszych marek i producentów.

zabezpieczenia

Na stronie internetowej sklepu zapewnia również rozdział, który wymienia wszystkie gwarancje dla kupujących. Są rzeczywiście kilka rodzajów: towary oryginalne gwarancja, ochrona zakupu, najlepsza cena i jakość produktu.

Na przykład, jeden z najbardziej interesujących ruchów marketingowych, które warto zwrócić uwagę, jest wyrównanie różnic w cenach tych samych towarów w tej i innych sklepach. Jak opinie o „system kompensacji Kup Vip.ru” naprawdę działa. Trzeba tylko zastosować dowód, że gdzieś zakupiono jednostkę towarów tańszych, a następnie zwrotu pieniędzy (różnicy). Jest to normalna praktyka, za pomocą którego usługa wykazuje lojalność klienta. I to prawda. Przynajmniej opisać na „Kup Vip” Zwraca opinii to potwierdzić.

Jakość i oryginalność produktów Warto zauważyć dość poważną postawę sklepu do wszystkich dokumentów dostarczonych przez producentów. Na przykład, na stronie sklepu internetowego, nawet kafelkami kopie certyfikatów, które potwierdzają jakość i pochodzenie rzeczy lub tej marki. W ten sposób będziesz mieć pewność, że można kupić tylko oryginalne produkty od najlepszych producentów.

akcji

Opisując „Kup VIP” (sklep internetowy, opinie, z których jesteśmy zainteresowani przede wszystkim), konieczne jest, aby zwrócić uwagę na oferty specjalne. Po tym wszystkim, będąc popularnym zasobu z elastycznej polityki cenowej, projekt jest w stanie wykonywać żadnych czynności i dają zniżki dla użytkowników, w zależności od tego jaki produkt kupują. Na głównej stronie portalu mają nawet specjalny dział z menu, które nazywa się: „Wszystkie działania”. Otwierając go, możemy znaleźć kilka sugestii dotyczących sprzedaży różnych kategorii towarów. Jest, na przykład, odzież z Europy z 90 per cent lub dyskonta od towarów marki BGN -85 procent kosztów; Mamy buty z europejskich producentów w cenie minus 90, i tak dalej. Wiele różnych opcji, w jaki sposób kupujący mogą zaoszczędzić pieniądze, reprezentowane na tej stronie. Oczywiście, zaleca się regularnie sprawdzać tę sekcję: Kto wie, może tam będzie oferować zniżki na swoje ulubione buty …

płatność

Istnieją dwa modele obsługi płatności w sklepie. Pierwszy – przelew bankowy (tak jak w każdym innym sklepie internetowym). Po prostu trzeba wprowadzić kartę, podać dane kontaktowe i czekać na fundusze zostanie pobrana z konta.

Drugi model jest przeznaczony dla tych, którzy nie chcą dzielić się poufnych danych w sieci, bo to jest konieczne, aby żądaną sumę pieniędzy w gotówce po otrzymaniu zamówienia. Oczywiście, pieniądze trzeba wziąć kuriera i można od razu zapłacić po otwarciu paczki i sprawdzenia towaru na własne oczy.

dostawa

W rzeczywistości, od kiedy zaczął mówić o tym, jak płacić w Internecie, możemy również zauważyć i metody wysyłki. Jak już wspomniano, mają co najmniej dwa, oba zostały już wymienione w tym artykule. Po pierwsze – to jest przesłanie pocztą kurierską; Drugi – self-eksport towarów z punktu emisji. Ostatnie odkrycia już w wielu miastach, więc jest to możliwe w twoim mieście też ma misję „Kup Vip”.

Powroty (recenzji pamiętać, że procedura ta jest zwykle nie ma problemu, jeżeli nabywca spełnia wszystkich ograniczeń prawnych) jest również przeprowadzone przez firmę kurierską lub poprzez osobiste doręczenie przesyłek w siedzibie spółki (w zależności od życzenia klienta).

Od KupiVip – all-rosyjskim sklepie, jest ona reprezentowana w regionach, w których fizyczne reprezentacje jeszcze. Dostawa wydać za pośrednictwem usług pocztowych, a także płatności w tym przypadku odbywa się poprzez wysyłce za pobraniem lub przelewem.

opinie

Opisując usługę, chciałbym, aby znaleźć te komentarze, które pozostały na niej innych użytkowników, dzięki czemu zakupy tutaj. Z ich pomocą można mieć pewność, że zapewnia wysoką jakość usług świadczonych przez Spółkę, zgodnie z opisem na jego oficjalnej stronie internetowej. istnieje naprawdę duża liczba pozytywnych ocen adres zasobu: odwiedzenie strony z opinii klientów, jesteśmy mile zaskoczeni.

Ludzie mówią, że są spełnione w KupiVip: z gamy towarów, a skończywszy na ich cenę. Jak ta platforma powodzeniem zintegrowane wszystkich punktów, które szukają klientów w innych sklepach. Usługi dostępne tutaj szybko, zapewnia pełne wsparcie dla każdego klienta (skorzystać z okazji, aby zrekompensować różnicę ceny przy wykrywaniu identycznych towarów w innym sklepie), towary odpowiadają deklarowanej jakości, a jednocześnie oferowane po bardzo niskiej cenie. Co jeszcze na ziemi, klient potrzebuje? Wszystko to jest w „Buy Vip!”

umieszczenie

Prawo na stronie sklepu zawiera informacje na temat pracy w firmie z ofertą zatrudnienia. Ten stwierdza, że sklep jest naprawdę szukają odpowiedzialnych, kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy będą mieli możliwość budowania swojej kariery w tak udanej i rosnącej spółce. Najważniejsze – aby złożyć swoje CV.

Jak podano na stronie zatrudnienia, firma stale poszukuje utalentowanych ludzi z powodu ich intensywnego wzrostu. Od roku 2008 (rok, gdy usługa została założona) i do dnia dzisiejszego sklep wzrosła dziesięciokrotnie, stając się jednym z największych centrów handlowych online w Rosji. Dziś, tutaj, zgodnie z informacjami z oficjalnej strony, zatrudnia ponad 1000 specjalistów. Pracują dla dobra firmy, rozwój i ciągłe doskonalenie „Kup VIP”.

gastarbeiterów

Teraz, przeglądanie informacji o zasobie i studiowania rekomendacje klientów, chcielibyśmy zwrócić uwagę na drugą stronę medalu – poglądami osób bezpośrednio pracujących w firmie oraz ich wysiłkach na rzecz rozwijania tej działalności. W rzeczywistości jest to również bardzo ważne. Aby zrozumieć, jakie są warunki pracy w strukturze, możemy zgłosić się na „Kup Vip” informacje zwrotne od pracowników. Natychmiast, możemy zauważyć, że ze względu na dużą liczbę wolnych miejsc, a liczba pracowników personelu, własnych opinii okazało się zbyt wiele.

Niektóre z nich, jak się okazało, jest negatywny: z jakiegoś powodu pracownicy niezadowoleni szef, Pracy, wielkość płatności, postawy i tak dalej. Jednak istnieją pewne pozytywne rekomendacje. Zwracają uwagę, że praca w „Kup VIP” (opinii przedstawionych przez dziesiątki pracowników, prezentujemy jedynie ostateczną wersję) naprawdę nie jest łatwe. Harmonogram pracy (zwłaszcza kurierów) można rozciągnąć na cały dzień z powodu silnego przekrwienia i obsługiwać dużą liczbę klientów.

Firma zapewnia odpowiednie wynagrodzenie i możliwość realizowania się w szybko rozwijającej się branży. Znaleźliśmy i opisać „Kup Vip” Recenzje sterowniki, które obchodzone jest po raz kolejny wysokie tempo pracy i konieczność działania w sposób odpowiedzialny (do przenoszenia towarów). Ta trudność przez każdego pracownika. Zamiast tego posiada stałe wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia z profesjonalistów.