511 Shares 2093 views

Przebicie pistolet do ucha: opis, opieki

W dzisiejszym świecie już dawno nie jest mit, że uszy przebite – to przerażające, niebezpieczne i niepewne. Teraz bardzo mało osób korzysta z metody starego dziadka za pomocą zwykłej igły, wolą wykonywać pistolet do przekłuwania uszu. Ale, pomimo prostej techniki procedur i świadomości ludzi, powikłań i wad.


Gdzie jest najlepsze uszy przebite

Przebite uszy są najlepiej pozostawić do specjalisty, który, mając pewne umiejętności, zrobi wszystko szybko i bezpiecznie również. Konieczne jest, aby wybrać centrum medyczne lub salon kosmetyczny, gdzie ucho jest przebijana pistolet trzymać kosmetyczka, kto wie, gdzie aby otwór poprawnie i pięknie. Przed zabiegiem należy zwrócić się do pracownika, jeżeli ma ona stopień medycznej i certyfikat. W żadnym wypadku nie ufa swoje zdrowie do nieprofesjonalistów.

Warto wiedzieć, ile jest przekłuwania uszu pistoletem. Cena prestiżowy ośrodek nigdy nie będą niskie, ponieważ wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

Przekłuwanie uszu technologia

Jeśli nadal dokonały się przebicie ucha broń, nie jest konieczne do takiej manipulacji lekko. Na krańcu płatku ucha to terminy, które są związane z szeregiem organów, jak również zębów i mięśni twarzy. Dlatego przebite uszy i noszenie biżuterii – to nie jest prosta.

Dziś praktycznie wszystko zrobić przebicie płatka ucha pistolet. Mistrz mówi pożądany punkt, który następnie „strzela” pistolet. W wyniku tego powstaje niewielki otwór, który bezpośrednio dodaje się kolczyk. To nie może być usunięty dopóki przebijający całkowicie wyleczone. Jest to najbardziej bezbolesny sposób. Osoba może jedynie odczuwać lekkie mrowienie, które szybko przechodzi.

Ale niektórzy artyści wolą pracować staroświecki sposób: zrobić specjalny otwór z igłą, a następnie umieścić swoje kolczyki. Metoda ta jest bolesne i nieprzyjemne. Więc jeśli masz wybór, czy pistolet do przekłuwania uszu bez zastanowienia.

Przed zabiegiem, specjalista powinien traktować całą powierzchnię ucha antyseptyczne i korzystać ze specjalnych skrzynek igły.
W tym przebijający jedną poważną wadę, – urządzenia do wielokrotnego użytku (dmuchawy). Jest to jednorazowa tylko specjalną igłę, która początkowo służył z kolczykami.

W trosce o przekłutych uszu

Początkowo rana potrzebuje szczególnej opieki uważny. Ponadto do 70% alkoholu, a zalecane Calendula nalewki, co jest najlepszym środkiem do tego celu. Przetrzeć miejsce wkłucia powinno być dwa razy dziennie, a po kąpieli, ale w ciągu tygodnia rana nie jest konieczne, aby zwilżyć, aby uniknąć zakażenia z wody.

Z prawej opieki na koniec miesiąca kanał powinien całkowicie zarośnięty. Następnie tymczasowe kolczyki są usuwane, a na ich miejsce są wstawiane do każdej biżuterii.

Innym ważnym czynnikiem – noszenie odpowiednich fryzur. Jeśli masz długie włosy, muszą zebrać w kucyk lub wybrać inną drogę do bakterii z włosami nie spadnie na rany.

W przypadku ropienie natychmiast skontaktować się z panem zrobił ci przebicie ucha, a jeszcze lepiej – do lekarza.