505 Shares 5426 views

„Chitozan” – co to takiego? Instrukcje użytkowania, prawdziwi lekarze, skład, właściwości

„Tiens” – chińska firma, która zajmuje się głównie w produkcji wyrobów dla normalizacji masy ciała. Ostatnio szczególnie popularne było stosowanie leku „chitozanu”. Jest to taki suplement diety, która zawiera część z chityny. Zastosowanie tego elementu już dawno zostało udowodnione przez naukowców.


"Tiens"

Cały świat wie, medycyny chińskiej dla swoich osiągnięć. Technologia przetwarzania, wytwarzania produktów na podstawie starożytnych chińskich receptur. W strukturze mają tylko naturalne składniki. Chińscy lekarze dają nawet w najtrudniejszych diagnoz. Uderzające jest, ale w tym kraju nie są nieuleczalne nowotwory pierwotne problemem, podczas gdy Europejczycy wierzą rak jest wyrokiem śmierci dla mężczyzny. Chińska medycyna jest bardzo często leczy raka, nawet w późniejszych stadiach rozwoju.

Wszystko chiński wrażliwy na ich zdrowie. Leki dokonały najbardziej wydajne technologie. „Tiens” jest zaangażowany w rozwój i produkcję produktów naturalnych, w tym dodatków do żywności. Ma ona zastosowanie do nich i „chitosan” ( „Grupa TIENS”), instrukcja w sprawie wniosku wskazuje, że stosowanie leku może być wszystko.

Dla czystych substancji naukowcy spędzili wiele lat. Corporation „Tiens” robi najlepsze „chitozanu” analogi wytwarza Rosyjskiej „Evalar”, ale jest gorsza jakość czyszczenia. Zaleca się, aby używać tego dodatku do Światowej Organizacji Zdrowia. Pomaga skutecznie wspierać pracę całego organizmu.

chityny

Mówiliśmy już, że „chitozan” – jest biologicznie aktywny dodatek do żywności. Jest zaangażowany w regulację i doskonalenia wielu procesów w organizmie. W określonym czasie po otrzymaniu tego leku u 90% pacjentów zauważyć ogólną poprawę. Ustanowienie pracę wielu funkcji pozwala „Chitosan”. Kompozycja zawiera chityny – element ten jest uzyskiwany z muszli stawonogów, skorupiaków, które żyją w morzu (to krabów, homarów, krewetek, etc.). Czasami, jako źródło chityny podjąć pewne glony. Naukowcy wykazali, że chityny – polisacharyd, który działa dobrze w profilaktyce wielu chorób. „Chitozan” składa się z celulozy, to sprawia, że łatwo być wchłaniane w organizmie. Struktura ta jest nierozpuszczalna w wodzie. Z powodu tej właściwości jest łatwo poradzić sobie z wydalania szkodliwych bakterii, toksyn i nadmiaru cholesterolu.

Lek „chitozan”

celulozy lub włókien biologicznych bardzo podobnej do ludzkiej fibryny, który jest składnikiem krzepnięcia krwi. „Chitozanu” zdolne do hamowania komórek nowotworowych, dostosowuje się pH w organizmie nie zapobiega rozprzestrzenianiu się przerzutów. „Chitozanu” – to lek może obniżać ciśnienie krwi, poprawiają mikrokrążenie w tkankach regulować poziom cukru w moczu, adsorpcji i wydalają sole metali ciężkich. Sprzyja szybkiemu gojeniu oparzeń i ran powierzchni bez pozostawienia blizny. Posiada przeciwbólowe i ściągające efekty.

Lek „chitozanu” ma inny stopień oczyszczania. Jest on wytwarzany, jak wspomniano powyżej, z powłoki stawonogów oczyszczając chityny związków karboksylowych. Chitozanu „lub” oczyszczona chityny HAS jony o wysokiej aktywności są dodatnio naładowane. Aktywność zależy od stopnia oczyszczania (atsitiirovaniya) otrzymał „chitozan”, cena jest odpowiednia. Na przykład, chiński „chitozan” ma bardzo wysoki poziom – 85%. Oprócz tego elementu jako substancje pomocnicze w swoim składzie zawiera krzem, wapń, witaminę C, kompozycję smakową.

Wpływ na organizm

„Chitozan” – lek, który nie leczy żadnej konkretnej choroby. To pozwala organizmowi organizować swoją pracę i działać bez zakłóceń. To pomaga zapobiec pojawieniu się jakichkolwiek niebezpiecznych chorób. Łączny efekt jest następujący:

 • „Chitozan” – doskonałe narzędzie do walki z otyłością, nie jest wchłaniana przez organizm, więc wszystko wyświetla toksyny i nadmiar tłuszczu.
 • Wzmacnia system immunologiczny, a tym samym chroni organizm przed różnego rodzaju infekcje, które są niebezpieczne dla jej powikłań.
 • Preparat zawiera duże ilości wapnia. To pozwoli im się nasycić ciało i utrzymać kości zdrowe i silne. Dodatki otrzymujących zabezpieczyć przed różnymi złamań.
 • „Chitozanu” uniemożliwia przemieszczanie się komórek nowotworowych we krwi, a tym samym zapobiega rozprzestrzenianiu się choroby.
 • Regularne przyjmowanie leku utrzymuje normalny wskaźnik poziomu glukozy we krwi, wystąpienie cukrzycy jest mało prawdopodobne.
 • Działając na temat przyczyn i objawów „chitozan” prowadzi do normalnego wzrostu lub spadku ciśnienia krwi.
 • On jest w stanie przywrócić komórki wątroby, nawet w najcięższych przypadkach. Na przykład, w marskości wątroby.

Odchudzanie

Jeśli zdecydujesz się schudnąć za pomocą „chitozan”, instrukcja obsługi wyjaśni, w jaki sposób łączny efekt leku ma na ciele. Jest to przyczyną utraty wagi. Po pojawieniu się „chitozan” ty:

 • Poprawia perystaltykę jelit.
 • Mikroflory w jelitach wraca do normy.
 • Nie trawić tłuszcze bezpośrednio wydalane.
 • Organizm jest oczyszczony z toksyn.
 • Czujesz tłumiące apetyt.
 • Uczucie sytości przychodzi szybko.

„Chitozan” – jest branie leków, które osoba zużywa znacznie mniej jedzenia niż zwykle. Tłuszcze są wyświetlane natychmiast, waga jest stracone. Jednocześnie, wszystkie narządy mają korzystny wpływ chityny, leczy ciało, stan się poprawia. Regulowane poziomy cholesterolu, ciśnienia krwi przywróceniu wraca do normalnej mikrokrążenia występuje zapobieganie miażdżycy tętnic i chorób serca. Ogólnie – odmłodzenie organizmu.

wskazania

„Chitozanu” właściwości mają niezaprzeczalny wpływ rewitalizacji na organizm, dlatego lek można przyjmować prawie wszystko, jeśli nie istnieją żadne reakcje alergiczne na składniki. Wskazania mogą obejmować:

 • Aby poprawić odporność na normalizacji poziomu pH organizm.
 • Aby stłumić wzrost przerzutów, rak, zatrucia.
 • Do usuwania toksyn po chemioterapii, terapii leków, terapii promieniowania. Po zatrucia lekami, substancji toksycznych.
 • Podczas pracy w przemyśle niebezpiecznych, żyjąc w niekorzystnych ekologicznie regionów.
 • Do neutralizacji promieniowania elektromagnetycznego. Podczas pracy przy komputerze, oglądanie telewizji, korzystanie mikrofalowej.
 • Profilaktyka udarów mózgu, zawałów serca. Leczenie nadciśnienia tętniczego, niedokrwienie, obniżenie cholesterolu.
 • Zapobieganie i leczenie wątroby.
 • W cukrzycy.
 • W chorobach przewodu żołądkowo-jelitowego.
 • W różnych alergii, astmy, reumatoidalnego zapalenia stawów.
 • Kiedy rany, oparzenia ma efekt „płynnej skóry”.
 • Kosmetyka plastik.
 • Operacja – leczenie stawów.

"Chitozanu" ( "Grupa TIENS"). Instrukcje użytkowania

„Tiens” uwalnia „Chitosan” w postaci kapsułek. Zaleca się, aby brać je rano na czczo przed śniadaniem przez około 2 godziny, a wieczorem dwie godziny po posiłku. Popijając pół szklanki wody. Ilość cieczy powinna być wystarczająca, gdyż w niskich rozcieńczania może powodować zaparcia. Aby zacząć odbierać leku powinna być jedna kapsułka na raz, aby zwiększyć dawkę do trzech. Kurs powinien mieć od jednego do trzech miesięcy.

Jeśli masz niską kwasowość, po kapsułki należy wypić szklankę wody z sokiem z cytryny. Zaleca się, w chorobach przewodu pokarmowego, stosowanie onkologii „chitozanu”, uwalniając go z muszli i rozpuszcza się w ciepłej wodzie.

Jeśli lek jest stosowany jako chondroprotector przywrócić funkcjonowanie stawów, trzeba go używać przez dłuższy czas w wysokich dawkach.

Ostre zatrucia co 2 godziny w kapsułce 2.

Do programu utraty wagi 2 kapsułki pół godziny przed posiłkiem picia szklance wody, w czasie dnia, aby zgodne z bilansu wody picia przynajmniej 1,5-2 litrów dziennie.

Czy mogę stosować u kobiet w ciąży?

Jeśli zdecydujesz się wziąć „chitozan” instrukcja obsługi zapozna się z następujących przeciwwskazania:

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Reakcje alergiczne i nadwrażliwość na składniki.

Dlaczego „chitozan” nie zaleca stosowania kobiet w ciąży? Sam chityny mogą łatwo przechodzić przez łożysko, co nie jest absolutnie konieczne do płodu. Również podczas karmienia mlekiem matki jest substancją może być spożywana przez niemowlę, który nie jest jeszcze w stanie wchłonąć tak złożonego elementu.

„Chitozan” nie zaleca się łączyć z witamin i leków na bazie oleju, one znacznie ograniczyć skuteczność suplementów.

Zastosowanie w chirurgii i kosmetologii

Chityny jest powszechnie stosowane w chirurgii plastycznej, a dzięki takim właściwościom jak przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe. To sprawia, że możliwe jest nanoszenie preparatów z chityny w celach biomedycznych w opatrunkach, przyłączenie szwów chirurgicznych w leczeniu chorób przyzębia, jako uzupełnienie w chirurgii zaćmy. Badania wykazały, że nie powoduje alergii „chitozan”, opinie lekarze twierdzą, że w każdym przypadku zastosowanie substancji nie było odrzucenie. Potężny ładunek dodatni jest łatwo związane z „negatywnej” na powierzchni, może być skórę i włosy. Dlatego ten lek jest tak cenione wśród kosmetyczek. Często używany przez chirurgów plastycznych. Nie powoduje odrzucenie tkanki, może szybko stać się przerośnięte blizny na skórze.

Opinie lekarzy i kupujących

Jak w przypadku każdego suplementu diety, dużo dyskusji jest „chitozan”. Opinie lekarzy powiedzieć, ale fakt, że lek – doskonałe narzędzie, które nie zaszkodzi organizmowi. Ma on masę użytecznych właściwościach. Stosowanie leku, jego pozytywne efekty okazały się dużo historii. Ze względu chityny obniża cholesterol, tłuszcz nie jest wchłaniany, usuwania pozostałości z ciała. Znacząco poprawia kondycję nawet ciężkich pacjentów odzyskać siły, zmniejszenie masy ciała. Składniki są absolutnie naturalne, przyjazne dla środowiska. Naturalnie, ujemne sprzężenie zwrotne w lewo, aby ci, którzy są przy użyciu „Chitosan” do utraty wagi, nie przestrzegać zasad leku, nie trzymać się diety lub poćwiczyć sportowych. Złego odżywiania i biorąc leki regularnie, prawie nikt nie będzie w stanie osiągnąć pożądany rezultat.

Cena leku

W aptekach dostępnych dla nabywców „chitosan” wykonane w Rosji, która jest firma „Evalar”, jego cena waha się od 250 do 300 rubli, w zależności od regionu. Opakowanie 100 kapsułek. Nawet biorąc dawek przypominających, na kurs nie wydać więcej niż tysiąc rubli.

Jeśli chcesz korzystać z produktów koncernu „Tiens”, w tym przypadku „chitozan” cena będzie znacznie wyższa, a na zwykłej drogerii nie kupisz. „Tiens” – duża firma sieciowa, która zajmuje się dystrybucją swoich suplementów diety za pośrednictwem swoich przedstawicieli, co jest łatwe do znalezienia w Internecie. Ceny leku mieści się w zakresie od 2200 do 2500 rubli 100 kapsułek. Opisaliśmy zalety chińskiego preparatu jest to, jak wykorzystać, aby zdecydować osobiście do każdego.