837 Shares 1277 views

Mytninskaya kąpiele: najlepszy rosyjski tradycji i nowoczesnych usług

Ponad sto lat temu, mieszkańcy północnej stolicy mogą zrelaksować się w tradycyjnej łaźni. Dostępne dla kupców i dla uboższych grup ludności, stały się uosobieniem rosyjskich tradycji związanych z czystości, ponieważ, niezależnie od klasy, cotygodniowe procedury kąpieli stosować się do wszystkich ludzi w Rosji. O bogatej historii i dobrej reputacji, kompleks został zażądał i nie przestaje pracować nawet podczas dni oblężenia Leningradu. I kąpiele dzisiaj Mytninskaya nie straciło na znaczeniu, wykorzystując zasłużoną popularność w Petersburgu. To przyciąga turystów i mieszkańców najstarszego kompleksu miasta, co pozwoliło nie tylko do mycia, rozgrzać, ale także spędzić czas z komfortem w towarzystwie przyjaciół, krewnych lub współpracowników.


Co jest główną atrakcją kompleksu „kąpieli Mytninskaya” w Petersburgu

Miłośnicy rosyjskiej tradycji nie będą rozczarowani. Charakterystyczną cechą tej instytucji jest wykorzystanie naturalnego drewna sparowane, gdzie znajduje się aromat drewna brzozowego. Komora konstrukcja wielopoziomowy połączone dostarcza gorące powietrze i równomierne nagrzewanie pomieszczenia ze wszystkich stron. Rozpalone kamienie są prawdziwe piekarnik rosyjski dać uzdrowienie ciepło wygodnie siedzieć na półkach gości. Eksperci pozytywnie mówić o kąpielach Mytninskaya, twierdząc, że nie jest to najlepszy pokój parowy w Petersburgu. Hołd modzie, do usług gości rozważnie rozmieszczone kabiny na podczerwień. Ogólne Separacja mężczyzn i kobiet są przestronne i przestronne. Demokratyczna koszty usług przyciąga miłośników naturalnego drewna w połączeniu więcej niż sto lat.

Co jest oferowane w cud-Łaźni?

Kompleks ma całkowitą separację między mężczyznami i kobietami. Ten przestronny pokój bez dodatków, wyłożonych płytkami, które są regularnie czyszczone. Niezbędny sprzęt jest obecny, i można kupić brzozowe lub dębowe gałązki, jeśli to konieczne. To nie ma znaczenia, jeśli zapomnisz swoje kosmetyki, jak wyroby towarzyszące sprzedawane są natychmiast.

Preferując wygodnie kąpać kąpiele Mytninskaya oferują przymierzyć sobą kontrastujące procedur, po tym jak para zanurzył się w chłodnym basenie. Kto chce być sama z przyjaciółmi mogą skorzystać z apartamentów do wyboru: № 1, 3, 4, 5 są przeznaczone dla firm, aż do sześciu, a numer 2 – dla maksymalnie ośmiu osób. Wczasowicze są wszystkie warunki do dobrego wypoczynku. Poza drewnem sauny, usług gości:

 • Basen, mający przeciwprądzie do gejzeru, system do oczyszczania;
 • mieszkają lub kominek elektryczny;
 • pokój dzienny z klimatyzacją;
 • Telewizor plazmowy;
 • przytulny refektarz;
 • Bilard nożnej;
 • karaoke.

Projektanci próbowali sławy z wystrojem wnętrz, aby dać każdemu z nich w określonym stylu. Wanny Mytninskaya osobno kabiny klasa młodzieży, które cieszą się dużą popularnością.

Można spróbować domowe potrawy z lokalnych szefów kuchni, którzy gotują z sercem. Goście do mini-bar oferuje napoje, soki, woda, herbata, napoje bezalkoholowe i piwo.

Wątpi away – iść do kąpieli!

Nie wiesz, gdzie spędzić czas? Gdzie lepiej spotkać się z przyjaciółmi lub współpracownikami? Intensywne tempo życia doprowadza do zatrzymania? Jest rozwiązanie! Idź do łaźni, gdzie ciało jest czyste, zorganizować myśli i interakcji z ludźmi w sercu przyjemnego miłej atmosferze. Nie na darmo w Rosji uważa, że kąpiel nie tylko oczyszcza ciało i duszę, ale także leczy człowieka. Procedury przyjęte w komfortowych warunkach, uspokajają układ nerwowy i emocjonalny pomoc rozwinąć firmę. Nie na darmo jest Mytninskaya opinii WC mieć pozytywny, przyciągając wartości demokratyczne i przytulną atmosferę. Oto ona postanowiła zorganizować spotkanie starych przyjaciół, odwiedzając imprez firmowych, obchodzić święta. Numer Suite 6 jest przeznaczony dla dużej firmy. Przestronny pokój, gdzie można nawet tańczyć, wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz:

 • Kabina podczerwieni;
 • tradycyjna kąpiel rosyjski;
 • Wielkość puli 5 x 3 m z wodospadem i gejzerem, nowoczesny system czyszczenia;
 • oblivnye kadushka;
 • kominek elektryczny;
 • klimatyzacja;
 • bilard karaoke;
 • osocze;
 • bar.

Chcesz dobrze wyglądać? Chodź Mytninskaya

Kompleks łaźni ma swój własny salon piękności, w którym specjaliści będą prowadzić w kolejności pojawiania się zwiedzających.

 • Doświadczeni fryzjerzy, artystów makijażu świadczenia usług.
 • Kosmetologów zadba o skórę, z wykorzystaniem najnowszych technik oczyszczania i leczenia obszarów problemowych.
 • Rozsądni ludzie, którzy myślą o piękno paznokci, manicure i pedicure.
 • Klienci poszukujący o każdej porze roku, aby mieć złotą opaleniznę, docenią solarium.
 • Wirtuozi ich statki – masażyści posiadającymi różne techniki, jego zdolność zaskoczyć klientów.
 • Kąpiących będą chodzić pachnącą miotłę przez ciało.

Atrakcyjne koszty usług

Mytninskaya Wanny ceny są dostępne, więc tu się umyć, ogrzać się mieszkańcy z różnych poziomach dochodów.

czas Koszt, rub / godzina
Apartamentów № 1, 3, 4 i 5

15:00

po godzinie 15:00

800

1200

Apartamenty № 2 i 6 każdy dzień 1700
sekcja męskiej (z basenem)

Mon, Tue

Sob,

Pt: 16:00 – dzień łaska

po godzinie 16:00

180

200

90 rubli / 1,5 godziny

180

sekcja damska (bez basenu) Od 150 do 165
mężczyźni Junior (z basenem)

Pon, Wt, Pt

Sob,

160

200

Apartamenty i mniejsze apartamenty są zalecane, aby zarezerwować z wyprzedzeniem przez telefon lub przez Internet.

Mytninskaya kąpiele: opinie klientów

Aby się zrelaksować, goście mogą wygodnie nabrać sił i zdrowia, zaangażował się w ręce profesjonalnych masażystów i kąpiących się, mistrzowska posiadania umiejętności. Miłośnicy najlepszych tradycji kąpielowych tendencję do ogrzania się tutaj. Rozsądne ceny, czysty, wysoki poziom usług atrakcyjne dla odbiorców w różnym wieku, więc kąpiel na Mytninskaya naznaczone głównie pozytywne opinie. Mieszkańcy i turyści, którzy odwiedzili kompleks, mówić o troskliwej postawy i harmonijnej pracy zbiorowej, stara się harmonijnie połączyć klasyczne podejście do trendów mody.