269 Shares 8331 views

Kod błędu 0h80070035 „Nie znaleziono ścieżki sieciowej”

Jeden dzieje, gdy przyjdziesz do domu po ciężkim dniu, chcesz poserfit w Internecie, ale zamiast tego wyskakuje okienko z napisem „Błąd 0h80070035, ścieżka sieciowa nie została znaleziona.” Ale nie rozpaczaj, nie jest rozwiązaniem.


Co to znaczy 0h80070035 kod błędu

Załóżmy zbadać. Kod błędu 0h80070035 wynika z faktu, że komputer nie znajdzie ścieżkę sieciową, t. E. Nie można połączyć się z Internetem. To może wyglądać następująco:

Problem może być kilka:

– konflikt adresu IP;

– problemy z routerem;

– problemy z kartą sieciową lub kierowcy;

– antywirusowe związku blokującego;

– problemy z ISP.

Rozwiązać taką usterkę i lekki, konieczne jest, aby wykonać kilka prostych kroków.

Konflikt adresu IP

patrz także 0h80070035 kod błędu może z dopiskiem „konfliktu adresu IP”, ale to nie może być. Dzieje się tak, gdy sieć jest podłączona do nowego komputera i zajmuje adres IP, który jest zarezerwowany na innym komputerze. Zdarza się to najczęściej w organizacjach, w których wszystkie komputery są podłączone do wspólnej sieci, a adresy są rozmieszczone losowo. Ale może się zdarzyć, a do domu PC. To rozwiązuje problem, który trzeba podjąć inną, wolny adres IP.

odbywa się to w następujący sposób na Windows 7. Przejdź do Panelu sterowania, a następnie do „Sieć i Internet”. Tam kliknij „Zarządzanie Centrum sieci i udostępniania”. W prawej kolumnie wybierz „Zmień ustawienia adaptera”, a następnie znaleźć odpowiednie połączenie sieciowe i przejdź do właściwości. Z listy wybierz internetowego w wersji 4 (TCP / IPv4). Rejestrowane tam Adres najlepszych gdziekolwiek na nagranie lub robienia zdjęć, na wszelki wypadek.

Put flyspecked aby automatycznie uzyskać adres IP i DNS-serwer. Kliknij przycisk OK. Teraz połączenie powinno zostać wznowione. Jeśli nie, powróci stary IP iz powrotem szukając przyczyny.

Problem z routerem

Bardzo często 0h80070035 błąd występuje z powodu problemu z routerem. Istnieje kilka modeli, które często można stracić sieci. W tej kwestii pomoże zwykły restart. Zabieg wykonywany jest na dwa sposoby:

  • Za pomocą panelu administracyjnego. W pasku adresu przeglądarki należy wpisać 192.168.1.1, a następnie wpisz nazwę użytkownika i hasło. Można go znaleźć w paszporcie do routera. Bardzo często taki sam login i hasło – admin. Znaleziony w momencie resetowania menu (zazwyczaj pod narzędzi administracyjnych lub systemowych) następuje.

  • Przyjdź do routera, należy go wyłączyć, a po 5 sekundach. należą.

Czasami zdarza się, że Internet jest wznawiane po router jest odłączony od gniazdka sieciowego i włącz po 5 sekundach. Warto spróbować, jeśli wszystko inne zawiedzie. Jeśli to się nie powiedzie, aby połączyć się ponownie, to prawdopodobnie winę za routerem.

Ze względu na tryb p-węzła

Więcej 0h80070035 Windows 7 Problem może polegać na tym, że komputer używa do określenia metody autoryzacji jest p-węzeł. Można to sprawdzić w następujący sposób.

Idź w „Start” znaleźć w normie „Uruchom” (lub kombinacji klawiszy Win + R wpisane). W oknie, które się pojawi, wpisz polecenie „cmd”. W wierszu polecenia wpisz „ipconfig / all” i naciśnij Enter. Jeśli raport węzeł „wzajemnej” typ jest określony, gdy komputer jest w trybie p-węzła. Zmiana jest możliwa w rejestrze.

To zajmie wszystkie tego samego programu, „Run”. W nim, wpisz polecenie „regedit”, który otworzy się okno Edytor rejestru. Następnie przejdź przez następujące: HKEY_LOCAL_MACHINE // // Systemu CurrentControlSet // // usługi NetBT // parametry. W tym folderze, usunąć DhcpNodeType wartości i rodzaju węzła, a następnie należy ponownie uruchomić komputer.

Blokada Antivirus

Zdarza się, że połączenie sieciowe jest zablokowany Antivirus kod wywołujący „0h80070035. Ścieżka sieciowa nie znaleziono” Zasadniczo to sprawia, że tak znane programy, takie jak „Kaspersky” i NOD32. Można to sprawdzić poprzez wyłączenie programu antywirusowego na czas. Jeśli po tym pojawił się Internet, konieczne jest, aby przejść do programu antywirusowego i wyłączyć monitorowanie ruchu sieciowego. Lub zmienić program. Korzyść z rozległej sieci z nich w obfitości, w tym darmowe.

wadliwy sterownik

Czasami 0h80070035 kod błędu występuje z powodu problemu w sterowniku karty sieciowej. Widać to w Menedżerze urządzeń. Można go znaleźć, przechodząc do właściwości mojego komputera. Spowoduje to otwarcie okna, w lewym okienku, które chcesz wybrać „Menedżer urządzeń”. Otworzyć listę „Karty sieciowe”.

Jeśli sterownik NIC warto żółty wykrzyknik, to trzeba poprawić, zaktualizować lub zainstalować ponownie. Sterownik można znaleźć na stronie producenta płyty głównej lub komputera (jeśli jest to komputer przenośny).

Problemy z ISP

Nie zapomnij o dostawcy usług sieciowych. Problem może być gdzieś na linii, choć zdarza się to bardzo rzadko. Więc jeśli już próbowałem wszystkiego i nic nie pomaga, konieczne jest, aby zadzwonić do wsparcia technicznego dla ISP i dowiedzieć się, dlaczego nie ma połączenia z siecią. Zazwyczaj są one z góry powiadomiona o wszystkich pracach technicznych, ale problemy mogą pojawić się niespodziewanie.

Nie można połączyć się ze zdalną drukarką

Bardzo wygodne, aby mieć połączenie ze zdalną drukarką. Korzyści wystarczy: nie ma potrzeby, aby podłączyć go bezpośrednio, kiedy i tak nie ma wystarczająco dużo miejsca i nie trzeba uruchomić z komputera do komputera za pomocą karty pamięci do drukowania. Wiemy jednak, 0h80070035 błąd sieci może wystąpić w tej sprawie.

Pierwszą rzeczą jest to, aby upewnić się, że drukarka jest włączona i komputer – działa i jest w stanie gotowości (nie w trybie uśpienia lub gotowości). Następnie sprawdzić dostępność Internetu. Oczywiste jest, że nie należy podłączać do urządzenia bez niego. Następnie należy sprawdzić ustawienia drukarki. Aby to zrobić na komputerze podłączonym do drukarki, przejdź przycisk „Start” w prawym menu kliknij na „Urządzenia i drukarki” na. Kliknij prawym przyciskiem myszy na wybranym urządzeniu, a następnie kliknij „Właściwości drukarki” (znajdujące się w przybliżeniu w środku). W oknie, które się pojawi, przejdź do sekcji „access”. Tu, popatrz, czy nie jest udostępniany, czy nazwa sieci jest taka sama.

Jeśli wszystko jest w porządku, a 0h80070035 kod błędu jest nadal tutaj, przejdź do Panelu sterowania. Przejdź do „Sieć i Internet”, gdzie trzeba iść do „Zmień zaawansowane ustawienia udostępniania.” Nie będzie trzeba włączyć udostępnianie danych i udostępnianie drukarki, środowisko sieciowe.

Jeśli to nie zadziała, to jest konieczne, aby usunąć drukarkę i zainstaluj go ponownie.

podsumować

Ten problem nie jest tak trudne, a zwykle jest rozwiązany poprzez przełączenie do automatycznego przejęcia adresu IP lub restartu routera. Ale jeśli dwa opisane proste sposoby nie pomagają, konieczne jest, aby zagłębić się w problem.