204 Shares 4371 views

Amigurumi – co to jest? Amigurumi dla początkujących

Pewnie już spełnione słodkie dzianiny małych zwierząt. Istnieją nawet zabawki wysokości mniejszej niż 5 cm Czy wiesz, że te stworzenia. – Kolejny wynalazek ludzi w Japonii? Nazywane są amigurumi. „Co to jest?” – Pytasz. Japońska nazwa ślicznych małych zwierząt z dużymi wybrzuszenia oczy oznacza „dzianiny nadziewane zabawka”. Jak stworzyć taki cud, a to, czego potrzeba, przyjrzymy się szczegółowo w niniejszym artykule.


Kim są amigurumi

zabawki amigurumi, wielu wykwalifikowanych pracowników „na żywo” w domu i są częścią wystroju. Mogą ozdobić parapety, półki. W przypadku większych modeli, dzieci bawią się z przyjemnością. Małe zverushek stosowany jako breloczka lub akcesoriów dołączony do plecaka.

zabawki amigurumi – co to jest? To może być nie tylko małe zwierzęta, ale także mężczyzn, postaci z kreskówek, a nawet martwe przedmioty, które może ożywić woli, nadając im cechy ludzkie. Na przykład, nasadka, igła bar, ciasta, lody i inne.

Najczęstszymi zabawki, szydełkowane z przędzy. Części amigurumi są dziane oddzielnie, a następnie połączone z nicią do szycia. Zasadniczo szczegóły nieproporcjonalnych zabawki. A głowica może być dużo więcej ciała. Daje to pewien urok zabawkę. Nadziewane części ciała przed rozpoczęciem sieciowania. Wypełniacz może być Watolina, hollofayber i sintepuh. Szczegóły kagańce są z dzianiny z przędzy, ale można skorzystać z wełnianej tkaniny, filc, czy lalka oczy.

Gdzie zacząć dziewiarskich

Sprawdziliśmy w kategoriach ogólnych amigurumi zabawek, co jest załatwione. Czego uczą się robić na drutach? Co jest potrzebne do tworzenia amigurumi? Następnie możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania, do zapoznania się z niezbędnymi materiałami i technikami drutach.

Aby utworzyć zabawki musisz mały haczyk, przędz o różnych barwach i wypełniacz. Hak wybrać cieńszej przędzy, to lepiej, jeśli jest to numer 2. Każda część jest z dzianiny w spiralę, a tym samym obecność stawu jest wykluczone. Osiągnąć pożądany kształt z powodu odejmowania i dodanie pętli. Przybysze lepiej zacząć od prostych zabawek dziewiarskich, składająca się z jednej lub dwóch części. To daje możliwość zapoznania się z procesem tworzenia amigurumi.

Szydełka dzianiny szybciej produkt zamienia gruby i napełnianie nie jest wyłamany. Że zabawka nie została wydłużona i cienkie, trzeba robić na drutach na pełną pętlę z dwiema ścianami. W takim przypadku, o ile nie zaznaczono inaczej na schemacie. Pierwszy numer jest nazywany amigurumi pierścień. Jak na drutach go, zostanie omówione poniżej. Początkowy cykl uruchomienia zegara. Następnie produkt odwraca się, tak że końcowy gwintu jest w jego wnętrzu, a dopasowanie do kierunku zegara. Ważne jest, aby wiedzieć, że seria przeprowadzone bez podnoszenia pętli, oraz w celu ułatwienia pracy pierwszej pętli w każdym z nich jest oznaczona szpilki.

amigurumi pierścień

Jak Knit pierwszy wiersz, szwaczka znać tych, którzy tworzą produkty za pomocą haka. Napisz szczegółowo dla początkujących zacząć.

Istnieje mnóstwo zabawek amigurumi, schematy, które rozpoczynają się od pierścienia. Jest to liczba podstawa nie tylko zabawki, ale także w odniesieniu do produktów związanych z spirali. Takich jak berety, kwiaty, serwetki i inne przedmioty, które mają kształt okręgu.

Trzeba zacząć dziewiarskich z układem nitki na palcu lewej dłoni. Aby to zrobić, należy przytrzymać końcówkę przędzy, rzucić go do palca wskazującego, wydając od zewnątrz do wewnątrz dłoni. Następnie, trzymając kciuk, owinąć nitkę wokół głównego indeksu raz. Wątek prowadzący do cewki musi być na zewnątrz, a koniec przędzy – swobodnie leżeć w dłoni lewej ręki.

Wprowadź hak wraz palcem wskazującym, tworząc pierścień. Hak główny gwint i wykazują pętlę zero, co w schemacie nie wskazano. Ponadto gwint wyjściowy przelotowo głównej cewki, tworząc inny układ.

Następnie trzeba dzwonić przez vyvyazat wielu kolumnach bez sc, jak wskazano na rysunku. Często amigurumi zabawki zaczynają pierścienia, który składa się z sześciu pętli. Do kolumny bez tworzenia nakida być wyprowadzane przez pierścień następnej pętli. Następnie złapać nić i dzianiny kolumny przez dwie pętle. Następnie powtórzyć 6 razy. Dzianina wszystkie bary, pociągnąć nitkę i rozpocząć somknite pierwszą i ostatnią pętlę, tworząc zgrabny pierścień.

Jak czytać schemat

Jak połączyć amigurumi małe zwierzęta? Schemat wytwarzania tych zabawek są w kilku wariantach. Najłatwiejszy do odczytania – do obwodu opis z symbolami w języku rosyjskim. Kiedy dziewiarskich amigurumi pętle szydełkowe są używane najczęściej:

  • VP – jak wskazuje pętla powietrza;
  • RLS – w tej kolumnie nie sc;
  • CCH – odpowiednio, kolumna o sc;
  • P – zysk;
  • U – ubavka.

Na przykład, pętla amigurumi 6 sc oznacza, że w pętli trzeba dzianiny 6 sc bez kolumn. Jeśli odpowiadają opisowi serii 2 SC u 1 x 6P (12) – jest to, że każdy z dolnym rzędzie muszą pętli dzianiny dwa sc powtórzyć 6 razy. Tak, ostatnia seria składała się z 6 pętli. Liczba w nawiasach wskazuje liczbę pętli w rzędzie po provyazyvaniya. Są to wiersze, gdzie zysk nie jest wykonywane w każdej pętli. To może być określone jako: – 2 * sc SC w 2 x 1 * 4.

Można spotkać opis słowny bez skrótów. Układ może być również wprowadzony w tabeli z trzech kolumn, które zawierają liczbę wierszy, liczba wzrasta i ubavok skończoną liczbę pętli. Zwykle tabele te towarzyszących rysunków obwodu. Wskazują one, w jakim miejscu trzeba dodać lub odjąć pętlę. Jako wskaźnik używany zaznaczenia V. Jeśli kleszcz jest krzyż, więc w tym momencie trzeba dodać pętlę. Jeśli kleszcz jest odwrócony z krzyżem – zawias trzeba odjąć.

Zauważyć na zdjęciu. Ten amigurumi zabawki – znak drogowy. Układ może być dostarczone w takiej postaci.

Prosty schemat jagnięcina dla początkujących

Owiec amigurumi – co to jest? Po pierwsze, to zwierzę – symbol 2015 roku. Po drugie, jagnięcina jest bardzo łatwe do wykonania i nadaje się dla początkujących. Po trzecie, jest słodki i wzruszający zabawka będzie dla ciebie dobra maskotka.

Jako tally amigurumi, owiec? Obwód będzie opisany bardziej szczegółowo w typowych skrótów.

Wełny owczej pożądane jest, aby wziąć puszysty przędzy w kolorze kremowym. Aby nóg, uszu i ciała, brązowy odcień przędza potrzebują światła. Dzianina należy podłączyć 4. NUMER wypełniacza na zabawki może być cokolwiek. Aby wziąć wielki czarny paciorki oczu do ćwiczeń policzkach – rumieniec. Wszystkie wiersze dzianiny bez podnoszenia pętle.

Amigurumi-jagnięcina: ciało schemat dziania

Do produkcji korpusu wziąć zabawki puszyste przędzy i haka. Zrób techniki pierścień amigurumi 5 pętli.

1 cykl: (* 2 * sc w 1 x 5) – zwiększanie liczby pętli połowy (10).

Koło 2: (2 * SC SC w 2 x 1 * 5), – co dwa dodać kolejne pętle (15).

Koło 3: (3 * SC SC w 2 x 1 * 5), – zwiększenie liczby pętli na 5 dodając pętlę co 3 (20).

Koło 4: (4 * SC SC w 2 * 1 x 5) – 4 bez sc kolumny, a następnie dwie kolumny w jednej pętli wykonania 5x (25).

Koło 5 (* 5 SC SC w 2 x 1 * 5), – co pięć pętle dodać pętlę (30).

Koło 6: (6 * SC SC w 2 x 1 * 5) – pętli wzrostu po każdych 6 kolumn (35).

7-10 koło provyazyvaem dokładnie 4 rzędy bez dodatków, a także zmniejszenie (35).

Następujące szeregi lustro zredukować liczbę pętli.

Koło 11: (* sc 6, 1 x 5 Ubavka *) – co 6 zmniejszyć liczbę kolumn w jednej pętli (30).

Koło 12: (* 5 SC, 1U * x 5) – zmniejszy W związku z powyższym każde 5 jedna pętla (25).

13 Koło (4 * sc 1U * x 5) – zmniejszy jedną pętlę co 4 (20).

14 okrąg (SC * 3 * 1 U x 5) – zmniejszy ostatni rząd 5 pętli (15).

Szczelnie wypełnia część syntetycznego wyściółkę i zamocować nici.

Dzianiny pozostałe części jagnięciny

Amigurumi owce, jak również Biedne zwierzaki, ma nogi i uszy. Przedłużamy opis wytwarzania pozostałych elementów układu.

Na nogach, wziąć piłkę z brązu i haka. Dokonaj amigurumi pierścień 4 pętli.

1 okrążenie: trzeba dodać jeden post bez sc co dwie pętle. (2 * sc, 1 H * x 2) = (6).

2. runda: numer provyazyvaem bez dodatkowych pętli. (6).

Uszy zgadzają się jeszcze łatwiejsze. Dzwonił amigurumi 6 pętli – to oko zabawki.

To się okazało amigurumi jagnięcinę. Program jest bardzo prosty, w tym dla początkujących.

Posłowie

Po opanowaniu techniki i stworzenie kilku prostych elementów, można wziąć się do systemu, który będzie bardziej skomplikowana i interesująca. I uczą się czytać japońskiego systemu, dałeś go więcej. Po tym wszystkim, te zabawki są nie tylko przynieść przyjemność w procesie dziania, ale również służyć jako oryginalny element wystroju. Poza tym, dając amigurumi powiązanych z rąk, przynieść radość do domu swoich krewnych i bliskich przyjaciół.