550 Shares 7653 views

Restauracja „Brewer”, Jarosław menu, zdjęcia i opinie klientów

Jarosław jest jednym z najpiękniejszych miast w Rosji. Dlatego tu dziesiątki tysięcy turystów przyjeżdża co roku. Nie jest więc zaskakujące, że istnieje mnóstwo działa wiele lokali rozrywkowych, kawiarni, barów i restauracji. Jednym z nich zostaną omówione dzisiaj. Więc skupimy się na „Brewer” restauracji w naszym artykule. Dowiemy się cechy tej instytucji, a także dowiedzieć się, jakie wrażenie pozostaje jego wizycie gości.

„Brewer” Restauracja (Jarosław) zdjęcia, opis

Zakład ten pierwszy otworzył swoje podwoje w 2011 roku. Otwarcie restauracji było na cześć 175. rocznicy słynnego działalności piwowarskiej rodzina Durdin. Restauracja „Brewer” (Jarosław), w porównaniu do innych tego typu instytucji odróżnia fakt, że nie będzie to doskonała okazja, bardzo różne kategorie klientów – z miłości pary i Gay firm młodzież do dużych rodzin z dziećmi, którzy są zainteresowani w tym miejscu, w tej fantastycznej świetne piwo i kibiców.

Jeśli chcesz cieszyć się smakiem piwa w zaciszu własnego domu, można zamówić pienisty napój z beczki. W tym przypadku będzie to zniżka 20%.

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić restaurację „Brewer” (Yaroslavl), adres tej instytucji jest: miasto Jarosław, podróżować rewolucyjne, 14. uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania i zarezerwować stolik, prosimy o kontakt telefoniczny (4852) 04.31.64. Restauracja od południa do późnej nocy.

napoje

„Brewer” jest zawsze przyjemnością koneserów dobrego piwa, która posiada bogaty, pełny smak i niepowtarzalny aromat. instytucja wizytówka jest piwo własnej produkcji takich odmian jak: „Pivovar The Dark” i „Jasne Pivovar”. Jest to naprawdę wyjątkowe piwo niefiltrowane pszenica wykonane z najlepszych składników i ma miękką bogaty smak. Ponadto restauracja „Brewer” (Jarosław) oferuje odwiedzającym i inne piwa – Krušovice, Spaten, Guiness, Paulaner, i wiele innych. Wybór i ceny prawdopodobnie nie pozostawi obojętnym żadnego konesera napoju bursztynu. Nawiasem mówiąc, jeśli nie można dać pierwszeństwo do jednego gatunku, będzie oferowana degustacji piw z oryginalnego boisku, dzięki czemu można wypróbować kilka odmian napojów importowanych.

Goście restauracji „Brewer” można oddawać w oryginalnych nalewek i likierów owocowych. Te ekskluzywne drinki na raz, można spróbować przechodząc „głównego technologa Test”. Wykonane likiery nie rzemieślniczych, oraz specjalnej technologii. Dlatego, nawet jeśli jesteś koneserem wyłącznie bursztynowy napój, nie zaprzeczają sobie przyjemność wypróbować i likierów.

menu restauracji

Oczywiście, oprócz różnych napojów, ta restauracja oferuje gościom możliwość zjeść smaczny posiłek. Restauracja „Brewer” (Jarosław), której menu jest urządzony w postaci starej gazety, specjalizuje się w daniach kuchni rosyjskiej, niemieckiej kuchni i kaukaskiej. Nazwy dań mięsnych i rybnych brzmieć jak muzyka, ale ich smak jest łączony z różnymi piw oferowanych tutaj. Bursztyn napojów domowych restauracja oferuje przekąski bawarskie kiełbaski, golonki wieprzowe i różnorodne potrawy na węglach.

Wyposażenie i rozrywka

W głównej sali restauracji „Brewer” w godzinach wieczornych zawsze muzyka na żywo. Goście mogą usiąść wygodnie na dużych skórzanych sofach. Ściany są ozdobione heraldyczne banerów i zdjęć archiwalnych przedstawiających panowie Bluebelly (przodków współczesnych piwowarów), pozowanie na tle drewnianych beczkach z różnych odmian bursztynu napoju.

Restauracja „Brewer” (Jarosław) – bardzo przestronna restauracja, gdzie znajduje się miejsce dla każdego. Tak, na pierwszym poziomie, oprócz stołów dla gości, znajduje się obszar sceny i tańca. Drugi poziom jest dla pozostałych dużych firm i różnych świąt. Na trzecim poziomie, można spędzić czas przy grze w bilard. Nawiasem mówiąc, „regularnych konkursach piwnych w tej grze. Jest też sala bankietowa, która jest idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju uroczystości. Ponadto, restauracja oraz sala VIP. Gdzie ważne goście będą mogli przejść na emeryturę i omówić sprawę na wystawny obiad.

Pamiętaj, aby odwiedzić restaurację „Brewer” (Yaroslavl) w dniu jego urodzin. Po tym wszystkim, nawet pojedynczy urodzin nie wyjść z tego miejsca bez prezentu. Nawiasem mówiąc, restauracja oferuje szeroką gamę zasobów na codzień. Jeśli jesteś zagorzałym fanem, będziesz się tu podoba i w czasach różnych konkursach. Tak, restauracja oferuje doskonałe warunki do imprez sportowych (duży ekran i kilka ekranów plazmowych, Wielka dźwięku).

informacje dodatkowe

  • Średni rachunek wynosi 500 rubli.
  • Akceptujemy zarówno gotówkowych karty i kredytowych.
  • W weekendy i święta, restauracja organizuje szereg atrakcji rekreacyjnych.
  • W tygodniu od południa do czwartej po południu goście zostają zaproszeni na lunch biznesowy.
  • Od niedzieli do czwartku restauracja otwarta od południa do północy, aw piątek i sobotę – od południa do godzina druga w nocy.

"Brewer" (restauracja, Jarosław): opinie klientów

Należy zauważyć, że większość komentarzy gości tego miejsca są pozytywne. Istnieją, oczywiście, i tych, którzy nie byli w pełni zadowoleni z wizyty w restauracji, ale to jest zupełnie normalna sytuacja, a zdarza się, ze wszystkimi kawiarni, barów i tak dalej. N. w ogóle, goście chwalili restauracji „Brewer” za skuteczne i dobrze zorientowany w menu i subtelności personelu kuchennego, pyszne jedzenie, doskonałe napoje, przyjemnej i relaksującej atmosferze. Goście pamiętać również dogodną lokalizację i dostępność parkingu. Jeśli chodzi o ceny, a następnie, zgodnie z gości, koszty żywności i napojów tutaj jest średnia. Ponadto, zawsze można skorzystać z tej lub czynność, i trochę zaoszczędzić. Krótko mówiąc, prawie każdy, kto odwiedził „Pivovar” restauracja w Jarosławiu, byli bardzo zadowoleni i polecam to miejsce do odwiedzenia dla wszystkich gości i mieszkańców miasta.