287 Shares 2258 views

8 rzeczy, które może czujesz się nieszczęśliwy

Całkowicie normalne od czasu do czasu czuje, że nastrój jest zepsuty. Zdarza się każdemu. Ale czasami przyczyną złego nastroju ukrywa własnymi czynami. Niektóre z nich to zrobić nieświadomie. Sprawdź niektóre z typowych przyczyn złego nastroju i zastanowić się, czy są one charakterystyczne dla Ciebie. Oto osiem najczęściej spotykane.

Przygotuj się na najgorsze

Jeśli zauważyłeś, że stanowią najgorszy wynik sytuacji, być może to jest to, co staje się dla ciebie, aby spowodować stan depresji. Przed dowiedzieć się szczegółów, jesteś już myśleć o tym, co wszystko skończy się źle. Co jest naprawdę tam, oszukują siebie na drobiazgi – jeśli ukochana osoba nie mogła zadzwonić w czasie, można sobie wyobrazić, stanowią wypadek samochodowy. Szczęśliwi ludzie zawsze oczekują najlepszych. Oni nie zacząć myśleć o wszelkiego rodzaju koszmarów w pierwszej chwili, bo wiedzą, że to prowadzi do smutku i rozczarowania. Spróbować zmusić się myśleć pozytywnie, nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to problem może być rozwiązany.

mieszka w przeszłości

Nie ma lepszego sposobu, aby czuć się nieszczęśliwy niż ciągłe myśli o takiej samej sytuacji w przeszłości. Tracisz w słowach głowy czy pamięta kłótnię z innym, znowu i znowu i znowu. Żyjesz w przeszłości. Szczęśliwi ludzie żyją w teraźniejszości. Oczywiście, można go zanurzyć się wspomnienia i plany na przyszłość. On po prostu wie, jak się zachować równowagę. Czasami trzeba po prostu przejść bez większego zastanowienia. Nie jest to łatwe zadanie, ale tylko w ten sposób będzie można cieszyć się życiem – czując się tu i teraz, bez cierpienia żałuje.

Porównaj się z otoczeniem

Jeśli spojrzeć na zdjęcia z wesela przyjaciół i ich zdjęcia z dziećmi, czy zazdrościć razy? Chciałbyś dostać czyjąś pracę? Jeśli tak, to masz tendencję do porównują się do innych, a to staje się przyczyną twojej choroby. Każdy jest inny, a konkurencja może być nawet korzystne, ale warto pamiętać, że każdy dostaje życie, które jest godne. I nie ma sensu porównywanie – zawsze jest ktoś bardziej towarzyski, sukces, atrakcyjne i z pensją wyższą. Szczęśliwy człowiek na równi z innymi, że jest zadowolony ze swojego życia i tylko martwi się o niego.

Staraj się kontrolować emocje

Jeżeli i wtedy myśleć o swoich emocji, a myślisz, że nie czujesz się taki czy inny sposób, ciągle obwiniają siebie w złym nastroju, być może powód do niezadowolenia w tej sprawie. Życie – to seria wzlotów i upadków. Absolutnie w porządku, jeśli twój nastrój, a następnie zmniejsza się też. Jeśli czujesz się smutny, nie od razu obwiniać. Po prostu bądź sobą. Pozwól sobie poczuć i doświadczenie. Ocenić, czy jesteś na dobrej drodze, jeśli wasze dobre decyzje życiowe, i należy wybrać drogę, nawet jeśli nie jest to łatwe. Pozwól sobie, aby przejść dalej i nie martw się o negatywnych.

Wierzę, że w każdym z jego idei

Może się to wydawać dziwne. Ale tak naprawdę, nie należy brać poważnie niczego, co przychodzi do głowy. Jeśli nagle zaczynają podejrzewać swojego partnera niewierności lub coś obwiniać siebie, pomyśl – jakie są rzeczywiste przyczyny tego zachowania? Naprawdę mają powody do obaw, czy losową myśl, która przyszła mi na myśl? Szczęśliwi ludzie wolą wziąć to łatwe i nie bój się każdego pomysłu, który przychodzi do głowy.

Skupić się na tym, czego brakuje

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się kiedykolwiek osiągnęli zbyt mało? Czy starają się przekonać, że trzeba więcej? Może skarga jest właśnie takie myśli. Szczęśliwi ludzie są wdzięczni za to, co mają, są zadowoleni ze swoich osiągnięć. Nie koncentrują się na wszystko, czego im brakuje. Staraj się być wdzięczny do siebie za wszystko co osiągnęli w swoim życiu. Powiedzieć „dziękuję” do jego rodziny i przyjaciół, moich kolegów. Cieszcie się, że masz miejsce, gdzie można spać w komfortowych warunkach, filiżankę porannej kawy i pyszne śniadanie dla niej. Bądź wdzięczny dla samej pracy, zapewniając stały dochód. Może i nie jest wszystko, co chcesz, ale na pewno masz już dużo. Bądź wdzięczny, ponieważ jest ważnym warunkiem szczęścia. Zapamiętaj swoje powody do radości każdego dnia, a zwłaszcza, gdy czujesz, że zaczynasz czuć się smutny i depresji.

Zdenerwowany faktem, że nie jesteś zależny

Niektóre rzeczy nie można kontrolować – inni ludzie, ruch cen na ulicach. Masz dosyć się martwić, więc dlaczego zawsze myślę, że nadal nie zależy od ciebie. Szczęśliwy człowiek to rozumie. Tak, to nie zawsze jest łatwe, ale konieczne jest, aby nauczyć się martwić o to, że zależy od ciebie osobiście. Nie pozwól, by rzeczy, które nie są podłączone do przeszkadzam. Wkrótce będzie można zauważyć, jak dużo spokojniejsza poczuć siebie. Wystarczy zwolnić wszystkie niepotrzebne emocje swojego życia i spędzić cenny czas na to, co naprawdę się liczy.

Być ktoś inny

Nie ma nic ważniejszego w życiu niż kochać siebie. Zebrane sobie, jaka jesteś. To nie znaczy, że nie należy dążyć do samodoskonalenia i postarać się lepiej. Ale pomoże ci przestać być ktoś inny. Bądź sobą, podejmują wszelkie niedoskonałości w siebie, które sprawiają, że właściwą osobę, że jesteś. Znać własną wartość i szacunek do samego siebie. Jeśli czujesz się przygnębiony, należy zadać sobie pytanie, jeśli nie stanie się przyczyną. Jeśli tak, to spróbuj przestać robić gorzej. Będziesz bardzo szybko zauważyć pozytywne zmiany.