136 Shares 2438 views

Moonshine "Slavyanka": instrukcja, recenzje

Co można dać człowiekowi? Zasadą jest, że istnieje tak wiele opcji. Pianka do golenia i skarpetki – stare i nieciekawe, samochód – nie każdy może sobie pozwolić. A jeśli chcesz zaskoczyć, aby zaprezentować coś o takich rzeczach? Więc, być może, że jest trochę bardziej ekstrawagancki niż … bimbru. Tanie (lub nie dokładnie tanie, ale mówimy o dziesiątki tysięcy rubli, nie do końca go), i będzie pamiętany przez długi czas taki dar. I stoją bezczynnie na pewno nie będzie.

Jeden z modeli tej niewątpliwie interesującej obiecującą technologią powinien rozważyć i ocenić dokładniej. A nazwa tego bimbru „Slavyanka”.

opis

Wysoka wydajność i elegancki wygląd – jedna z najważniejszych cech tego urządzenia. Do jej produkcji użył producent stali nierdzewnej 12X18H10T wysokiej wytrzymałości, który jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym i medycznych.

Moonshine „Slavyanka”, którego budowa ma się mocne i szczelne, będzie służyć jego właściciel nie mniej niż 15 lat, a może więcej. A jakość gotowego napoju mile zaskoczony przez ostatnie dni „Moonshiner”.

Ponadto, urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i przechowywania. Po zmontowaniu wysokość wynosi 55 cm. Jeśli chcesz, aby go wziąć do domku? Nie ma nic prostszego! Wszelkie specjalne środki opieki nie potrzebuje – wystarczy umyć, i wszystko. Preferencje dotyczące ogrzewania również żadnych źródeł. Nadaje się kuchenki gazowe, elektryczne, szkło ceramiczne – krótko mówiąc, wszystko, co jest w każdym mieszkaniu lub domu.

Wyposażenie podstawowe

Objętość zbiornika destylacyjnego, który parzonej aparat „Slavianka” – 12 litrów. Jest to najczęściej jednostki, chociaż istnieją modelu 20-litrowy. Obok głównego zestawu zawiera bimetalicznych alkoholometrów termometr, kocioł parowy, przewody wodne Podsumowując zespół chłodzący, dwie uszczelki silikonowe, zaciski.

Ponadto, zawsze towarzyszy Moonshine „Slavyanka” Instrukcja (często w formie elektronicznej) oraz książkę recepty z 57 (!) Przepisy prostu nie bespohmelnogo napój. Choć twórcza natura zawsze otwiera drogę do kreatywności. Po tym wszystkim, jest mnóstwo kwiatów (i nie tylko) smaki i tak, że każdy owoc, jagód lub owoców ma swój niepowtarzalny smak i zapach, a nie mówić.

Wydajność „Slavyanki” per destylacji jest o trzy litry wysokiej wytrzymałości produktu wynosi około 65 stopni. Oznacza to, że jeden sklep butelka, nikt nie wie, co sprawiło, że wódkę za 200 rubli (dalej rosnąco) wyraźnie tracą naturalny produkt kosztować 20-25 rubli, gotowane siebie.

Motyw „Slavyanka”

Moonshine „Slavyanka” ma strukturę przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Połączenia stalowe i adaptery znacząco zwiększyć właściwości uszczelniające i wyeliminować możliwość powietrza w dowolnych par alkoholu. Grubość stali na dolnej konstrukcji osiąga 3 mm, więc w tej części urządzenia są zabezpieczone przed wypaleniem.

Wydłużona cewka destylator sprawia, że większa niż improwizowanych urządzeń, aby skutecznie chłodzić wyjście produktów gotowych. Dlatego gotowego napoju, klarowny „jak łza”, i, co ważniejsze, chłodny.

Termometr bimetaliczny, który jest zaopatrzony w tym mini-bimbru, pozwala na kontrolowanie temperatury w procesie destylacji i czas na odnotowanie i zapobiec przegrzewaniu zacieru.

Jest to surowiec przegrzaniem ciężko tworząc szkodliwe zanieczyszczenia, w wyniku uwolnienia umyć i zrobić gotowego napoju jest mętny.

O wyjmowanym bębnem pary powinny być omówione oddzielnie.

parowo-dome

Moonshine „Slavyanka” producent dostarczył wymienny bęben parową, która daje to urządzenie 2 raz korzyści. Po pierwsze, jego własny produkt wytwarzany będzie w stanie usunąć olej fuzlowy jest prawie 100%. Wiadomym jest, że zmuszanie wysokiej jakości i bezpieczne dla zdrowia technologii napojów jest konieczne po otrzymaniu każdego litra produktu odsączone z oleju parowy bęben fuzlowego. Jeśli tego wskazania zaniedbania, „surowy wódka” wypełnia bęben parową i chłodniejsze wpadają napoju. Jak wiecie, duża ilość olejów fuzlowego we własnej przygotowany alkohol może spowodować poważne szkody dla zdrowia. Tak więc zdolność do usuwania i czyszczenia kotła parowego, jak tylko zajdzie taka potrzeba, jest zaletą, na drinka na koniec, aby uzyskać wysoką jakość i bezpieczne dla zdrowia.

Drugie usuwalne bęben parowy, który jest wyposażony w jednostkę (samogonu wpis „self-nałogowy zawodników” – bezpośredni dowód) jest ważnym elementem, można znacznie rozszerzyć zakres produktów.

podstawowe dane techniczne

Jak wspomniano wcześniej, wielkość pojemności destylacyjnej, która ma Moonshine „słowiańskie”, opinie klientów uważany jest za optymalny do użytku domowego. 12 litrów – tylko to, co musimy eksperymentować i rozwijać nowe receptury. Ciężar urządzenia jest tylko 4 kg, wymiary w postaci zmontowanej – 23 x 49 x 51 cm, co sprawia, że może być łatwo zdemontowany i umieścić w bagażniku samochodu. Długość lodówka – około 1.2 m (5 obrotów rurowego) Średnica – 6 mm, co pozwala na uzyskanie na wyjściu znacznie zimnego alkoholu. Szybkość destylacji imponująca do 3 litrów na godzinę.

Stal nierdzewna i uszczelki gwarantują sprawne działanie bimbru przez co najmniej jeden rok.

Główne zalety w porównaniu z innymi urządzeniami

Jedną z głównych zalet – wysoki do trzech litrów pojemności godzinę, co ma rojenia. Tanie (relatywnie oczywiście), urządzenie zwróci się w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Chodź. Średnica otworów w alembiku 75 mm. Wielkość ta pozwala dokładnie umyć pojemnik po użyciu i zapobiega rozwojowi patogennych mikroflory, co często zdarza się w niskiej jakości opieki medycznej.

Innowacyjny, pionowo lodówka by zapobiec erozji na nim fuzlowych olejów i dostać się do wyjścia, jak wspomniano wcześniej, zimny napój.

Innymi słowy, zakup mini bimbru „Slavyanka”, właściciel otrzymuje nie tylko własnej produkcji napoju alkoholowego, ale także aby chronić siebie i swoje rodziny przed spożywaniem alkoholu niskiej jakości, zapisuje swoje zasoby pieniężne, które z pewnością byłyby wydatkowane na zakup napojów alkoholowych w sklepie , Ponadto, nikt nie może zaprzeczyć, że bimber (oczywiście w rozsądnych granicach) mogą być interesujące i przyjemne hobby.

możliwości montażowe

To teraz nie idzie o wydajność, a także o możliwym zakresie, który może zaoferować bimber „Slavyanka”. Informacje zwrotne od tych, którzy już używają urządzenia, zgłoś to wystarczająco dużo możliwości.

Obok tradycyjnego jasnego ługu destylowanej można uzyskać nawet masę procentowe i napojów kompozycji. Zemleć kotła parowego do jabłek lub gruszek, można otrzymać na wyjściu takiego napoju jako kal'vados.

Łodygi anyż, koper piołunu i dać gotowego koloru alkoholu i smak absyntu. Domowej roboty brandy z suszonych owoców, miodu i skórki cytryny będzie udane konkurencyjnych sklepach. Whisky na suszonych moreli i śliwek na ogół będzie miał smak pysznych.

Umieszczenie w bębnie parowy kolendry, skórki z cytryny i drobnych gałązek jałowca, można chwalić się swoim znajomym i zaimponować znajomym i gościom domowej roboty, ale nie są one mniej przyjemny w smaku ginu.

Home whisky

Wytwarzanie whisky nie zajmuje dużo w obecności takiego urządzenia jak samogonu „Slavyanka”. Przepisy Moonshine produkujących bazy, zazwyczaj nie różnią się znacznie od siebie, i do rozważenia ich nie ma sensu. Dalej na 3-litrowy słoik już ugotowanego bimbru dodać małą garść orzechów włoskich, przegród 10 sztuk pączków goździków, 1 łyżeczka czarnej herbaty liściastej duża. Następnie należy nadać napojowi napar przez co najmniej tydzień. Jednakże, jeśli na dziobie jakiegokolwiek wypoczynku, i naprawdę chcesz zaimponować gościom, możliwe jest, aby przyspieszyć ten proces nieco.

Słoik alkoholu umieścić w garnku, wlać do niego wodę (PAN) tyle na ile poziom zawartości w banku, i wysłał na wolnym ogniu do ogrzewania. Po zagotowaniu wody trzeba gotować przez 5-10 minut i wyłączyć gaz. Noc napój konfigurują się – i jest gotowy do użycia.

Brandy z ziołami

Niesamowity smak domowej roboty brandy z ziół można uzyskać stosując Moonshine „Slavyanka”. Jak już wspomniano powyżej, mogą być umieszczone w bębnie parowy skórki z cytryny, suszone owoce, skórki owoców cytrusowych i wskutek położyć na stole dobrym drinku.

A może być użyte do wytwarzania naparu brandy bazowej. Na słoju 3-litrowego dodaje się następujące składniki: cukier (2,5 łyżki), węglanu sodu (trzeci łyżeczki), TEA (1/2 łyżeczki), przyciąć wanilina, kwas cytrynowy, i migdałów. Następnie trzeba 2 łyżeczki ziół: mięty, limonki, dziurawiec, Barkun (nostrzyka żółtego) i 2 łyżki kory dębu. Wszystko układa się w słoiku z bimbru i nalegać na dwa tygodnie. Wyjście to napój o wspaniałym smaku ziół i letnim słońcu. I głowica, sądząc po opiniach, nie chorują rano – jeszcze wykonana jest z naturalnych produktów.

Przedział cenowy

Chcesz, aby ekstrawagancki prezent? Albo chcesz kupić nową ekscytującą hobby? Wtedy nie mógł być bardziej apropos nie Moonshine „Slavyanka”. Cena jednostki mogą się nieznacznie różnić w zależności od regionu sprzedaży i pory roku. Tak, na tyle dziwnie, używa popyt sezonowy. Choć co jest tak zaskakujące? Że lato i jesień wczasowicze uzyskać plony z ich ziemi i solone, fermentowane, marynowane, suszone … Więc dlaczego nie wziąć pod uwagę innego czasownika – napędzany?

Teraz o cenę. W ciągu Moskwie, koszt „Slavyanka” mieści się w przedziale 9-10 tysięcy rubli. Chociaż dość często można zobaczyć informację reklamową o zniżki na produkty przemysłu krajowego. A następnie urządzenie w ogóle można kupić za 7990 rubli, a czasami 6 990. Zgadzam się, aby doskonalić swoje umiejętności i pożytecznie spędzić czas, nie przeszkadza wydać taką sumę.

Opinia domowym warzeniu kit „Slavyanka”

Tylko najbardziej pozytywne reakcje są o jednostce, a jego wydajność i jakość uzyskanego produktu. Konsumenci zadowolony zwartość i mobilności, która warzy aparaturę „Slavianka”. 20L objętość zbiornika destylacji (lub nawet 30, 40 L), oczywiście, umożliwi bardziej gotowego produktu w jednym destylacji, ale urządzenie nie jest zavezesh dla kraju, w worku, a miejsce potrzebne więcej.

Ponadto, wszyscy klienci są zadowoleni zarówno z jakości i możliwości uzyskania różnych napojów i wydajność urządzenia. W jednym z destylacji otrzymuje się od 2 do 3 litrów całkowicie bezpieczny dla napoju zdrowotnego butelek (5-6 0,5 litra, których koszt no, 30 rubli). Korzyści finansowe są oczywiste. I twórczej osobowości jest również okazją do poprawy jego entuzjazmu.

Więc …

W dużych ilościach i częstego używania alkoholu może spowodować nieodwracalne szkody dla zdrowia ludzi, aw niektórych przypadkach śmierć. Jednak strzał domowej brandy, gin czy whisky na obiad tylko poprawia nastrój, zwiększa apetyt i dać życie nowe emocje i kolory.

I bimber „Slavyanka”, którego cena jest łatwo dostępny dla szerokiego grona odbiorców, z powodzeniem pomogą jej właściciel nabyć nowe hobby i zaoszczędzić pieniądze na zakup sklep monopolowy (jakość, która często powoduje duże wątpliwości).