838 Shares 3760 views

Władimir Iljin: biografia, filmografia i życie osobiste artysty (foto)

Dzisiaj chcemy wam powiedzieć o aktora, który jest kochany przez miliony widzów w Rosji i daleko poza jej granicami. Jego nazwa – Ilin Vladimir Adolfowicz.


Dzieciństwo, rodzina

Przyszłość słynny aktor urodził się w dniu 16 listopada 1947 roku w chwalebnym mieście Swierdłowsku. Jego ojciec pracował jako aktor w Teatrze Swierdłowsku, a było duże zapotrzebowanie. Mama – Czczony pracownika medycyny, pediatra. Podobnie jak wiele dzieci aktorów, Vladimir, razem ze swoim młodszym bratem Sasha spędził dużo czasu za kulisy teatru. Jako dziecko, chłopiec próbował swoich sił w balecie i jazdy figurowej na lodzie. Ale najważniejsze w jego umyśle wciąż zajęte przez scenie teatralnej.

Wkrótce zrozumiał, że jego życie może być związane tylko ze sztuką. A kiedy jego dawni koledzy ciągle zastanawiać, gdzie się udać, aby dowiedzieć się, Ilyin naukę w szkole teatralnej w Swierdłowsku, którą z powodzeniem ukończył w 1969 roku.

Praca w teatrze

Władimir Iljin Jego kariera rozpoczęła się w „błazen” teatru. Z tego zespołu przyszłego aktora Odwiedziłem wielu miastach byłego Związku Radzieckiego. Następnie przeniósł się do Kazania, a kilka lat później w Moskwie. Kapitał nie było zbyt trudne dla artysty wojewódzkim i szybko aktor Vladimir Ilin zdobył miejsce w słynnym teatrze Majakowskiego. Nawiasem mówiąc, dla ojca, Vladimir też znaleźć miejsce. Od tego czasu zaczęli pracować na tym samym etapie. Dwa lata później dołączył do grona aktorów i brat Władimir – Aleksander, który udał się na teatralnej dynastii Ilyin.

W tym słynnym teatrze Władimir Iljin służył do 1989 roku. To właśnie na tym etapie ujawnił swój talent tragikomiczny. Pomimo faktu, że rola Włodzimierza były głównie małe, a czasem nawet od czasu do czasu, zawsze były zauważalne. Ilina dawni koledzy przypominają, że na scenie zawsze wyszedł z wielką przyjemnością, a praca z nim była bardzo prosta – zawsze mógł grać i utrzymaniu. Do roli nigdy nie walczyli, mogli łatwo ustąpić, był bardzo taktowny. Tymczasem praca w filmie poprowadził go. Aktor Ilin Vladimir opuścił teatr poświęcić się do kina.

Władimir Iljin: Filmografia

W filmie zadebiutowała dzieło Vladimira Adolfovicha była rola w filmie Romana „Mój ulubiony klauna”. W tym czasie aktor został prawie czterdzieści lat. To było po filmie „Obrońca Siedow”, a następnie – jasny i mocny występ w filmie „Crash – córka ment”. Kiedy aktor Ilin Vladimir pojawił się przed publicznością w postaci policjanta ruchu, wszystkie, bez wyjątku, byli pod wrażeniem jego dokładnym trafieniu w obrazie. To już nie był przystojny dzielny oficer z plakatu. Był skromny i małomówny mały człowiek przed nami, kochającej, ale nieco niezdarny ojciec.

Władimir Iljin, filmografia, który zaczął gwałtownie wypełnione bardzo jasne i bardzo profesjonalnej pracy, a rok później zagrał rolę Rachlina (niefortunne pisarza) w filmie „Cap” w filmie „Roy” – Fool Artyusha, aw „Zaginiony na Syberii” – KGB Małachow , Jak widać, Władimir Iljin, zdjęcie które zostały przedstawione w tym artykule – wszechstronny aktor. To nie jest rola zakładników. Go po ramieniu dowolny rola – od komedii do dramatu.

„On nie jest artystą …”

Raz więc zadzwoniłem program poświęcony Ilyin. A więc to nie jest nazwany przez przypadek. W rzeczywistości, Vladimir jest bardziej podobny do sąsiada na podeście, rybak na jeziorze Turner po zmianie, a nie aktora. Ale to jego zwykły wygląd i uczynił go największy talent w latach dziewięćdziesiątych, jeden z najbardziej poszukiwanych i popularnych aktorów kina narodowego. Ważne jest to, że często jest zapraszany reżyserów, którzy kiedyś pracowali z nim.

Co do zasady, filmy z Vladimirom Ilinym wypełnione naturalnym i dobrym charakterem swoich bohaterów. Pod wieloma względami jest natura samego aktora. Savelich pamiętam z filmu „rosyjskiej zamieszek” (2000) lub nasion Lyamkina w komedii „Chcę do więzienia” (1998), dostał w kłopoty z powodu obcego oszustwa finansowego. Lub niemiecki – były dziennikarz rosyjski – z filmu „Strzelec niespokojny” (1993), który stara się wykorzystać „korytarz czasu”, aby swobodnie poruszać się w latach sześćdziesiątych. Nie mniej interesujące i rola to na zdjęciach, „Nie smuć się!” I „Hare nad przepaścią” – film, który podczas oglądania spoczywa dusza.

Aktor ciężko pracuje i późno. Z najwybitniejszych jego dzieł z tego okresu, będziemy wprowadzać cię. Władimir Iljin, którego filmografia obejmuje stu (!) Zdjęć, a teraz w dużym popytem. Na ich filmu ustawia czeka na niego najbardziej znanych reżyserów kraju. Wielu z nich uważa, że filmy z udziałem Władimir Iljin skazane na sukces.

"Biały Tygrys" (2012): Military Fiction

1945. Kończy się wojna brutalne i krwawe. Im bardziej aktywnie pogłębianie Army Radzieckiego, na pojawia się częściej na polu bitwy niezwyciężony i nieuchwytny niemieckiego czołgu, który nasi żołnierze o nazwie „Biały Tygrys”. Niemiłosiernie strzelać he żołnierzy i znika tak nagle, jak się wydaje. Nikt nie może pewnie ani potwierdzić jego istnienie, ani zaprzeczyć. Dowództwo radzieckie postanawia utworzyć specjalny model czołg T-34. Załoga maszyny głowice wojownik z tragicznego losu – w jednej z walk on prawie spalonych żywcem, ale ku zaskoczeniu wszystkich przeżył. Stracił pamięć, nie znam jego imienia, ale nauczył się rozumieć język wagonów. Był przekonany, że „Biały Tygrys” istnieje i musi zostać zniszczony, ponieważ jest on ucieleśnieniem grozy i krwią wojny …

"Ochrona-3 państwa" (2013)

W departamencie stanu ochrony świadków ma nowego szefa – Vitaliy sobotę. Jego podwładni oczekują wiele innowacji. Styl jego pracy nauczył się podczas służby w RUBOP. On jest bardzo różni się od metod nowoczesnej policji. Bardzo trudne, ale jednocześnie stara się delikatnie zmienić system zabezpieczeń pojawił się stosunkowo niedawno. Dla niego sprawa honoru staje się osobistą kontrolę nad każdym świadka …

„Zapach wrzosu” (2013) Romans

Administrator sieci Nathaniel całkowicie oderwane od rzeczywistości. Całe jego życie zanurzone w komputerze. Ku swemu zaskoczeniu, że zakochuje się w dziewczynie, z którą komunikuje się wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Przez wzgląd na jej spotkanie, on sprawia, że wiele szalonych rzeczy. On wspina się na pustyni, niedaleko Nowosybirsk, i stwierdza, wcześniej nieznane mu trzeci świat – świat niesamowitej ciszy, wysokich sosen, rozgwieżdżonego nieba i niesamowitej ciszy …

„Wilczy Serce” (2014): czy dramat przygodowy

Wydarzenia rozwijają się w 1924 roku. Czekista Mikhail Ostanin otrzymał tajne informacje, że na terytorium Związku Radzieckiego przygotowuje się do ataku biała emigracja siły, które przygotowywane brytyjską służbę wywiadowczą. Przewodnik oficer OGPU konfrontuje swoją prawie niemożliwe zadanie – aby zapobiec ataku. Z tego Ostanina trzeba zdobyć zaufanie ogółu Romovskomu, który prowadzi operację. Po przejściu wielu testów i inspekcji, urzędnik wykonujący zadanie …

2014 "Poddubny": film historyczny i biograficzny (w produkcji)

Obraz opowiada historię legendarnego rosyjskiego zapaśnika, ujawnia jego charakter. Przed nami jest niezwykle łatwowierny i niepraktyczne kto oszukiwać nie jest trudne, nawet dziecko. Ale jeśli chodzi o uniwersalnych ludzkich wartości – uczciwość, miłość do kraju, sprawiedliwość – zamienia się w bryłę, która ma wyjść poza mocą każdemu …

"Tamara": detektyw (w produkcji)

Pracownik prywatnej galerii Tamara oskarżony o kradzież klejnotów, które są własnością kolektora Dubrovsky. Wściekły właściciel biżuterii, które przekazywane z Tamara, zdaje sobie sprawę, że stał się ofiarą czyjejś drobnego oszustwa. Co więcej, on zakochuje się w tej kobiecie. Ale na drodze do ich szczęścia stoi przeszkód nie do pokonania …

życie osobiste

Trzydzieści lat temu, Władimir Iljin żonaty jasny i utalentowana aktorka teatralna Zoe Pylnovoy. Para razem w tym dniu. Oni bardzo cenią sobie nawzajem. Mają bardzo ciepły i kochający związek. Niestety, nie był przeznaczony Ilyin zostać rodzicami. Z sześciu prób mieć dziecko, nikt nie powiodło się. Ale Władimir i Zoja nie wpaść w rozpacz. Ich dom jest zawsze dużo dzieci – jego brat Władimir ma troje dzieci (który, nawiasem mówiąc, jest również aktorem) i są zawsze mile widziane w domu Ilyin.

Zoja i Volodymyr – ludzie głęboko religijni. Żona opuściła scenę przez długi czas i teraz służy jako regenta kościoła. Żyją bardzo skromnie. Wiele z nich jest zaangażowany w miłości. Ten niesamowity pary nie potrzebują ani sławy, ani pieniędzy. Główną rzeczą, która była droga do człowieka jest zdrowy, szczęśliwy i zrelaksowany. Oni natychmiast reagować na wszelkie wnioski o pomoc z kimkolwiek przyjdzie.