474 Shares 8210 views

Jak pływać indeksowania iz powrotem?

Wiele osób twierdzi, że umie pływać, a nawet może nazywać się dobrymi pływakami, ale niestety nie jest to przypadek. Oczywiście, to nie może nie zgodzić się, że prawie każdy może unosić się na wodzie, ale sprzęt do nurkowania, z których każda jest inna. A niektóre ogóle pływać style niejasne, prawdopodobnie, a nazwy nie mają takiej. To wszystko żart. Chciałbym porozmawiać bardziej szczegółowo o tym stylu nawigacji, jak pełzać, a jak się czołgać.

W ogóle, jak się czołgać, każdy powinien znać. Wydłużone ciało pływaka, musi znajdować się blisko powierzchni wody, a obniżona do zbiornika wody tak, że nogi nie pojawiają się z wody. Głowa powinna być obniżona do wody tak, że opinia została ustalona w dół i do przodu. Poziom wody musi dotknąć części czoła pomiędzy brwi i linii włosów. Podczas rejsu ciało powinno oscylować w lewo i prawo, co pozwala zrobić grebkovyh ruchy rąk i oddech.

Aby umieć pływać indeksowania i zrobić ruch, trzeba pracować nie tylko dłońmi ale także nogi. Ruch nóg muszą być wykonane pionowo w górę iw dół. Proces rozpoczyna się od prostego ramienia i tylko wykonania, konieczne jest, aby zgiąć na biodra, kolana i dolnej. Ie Cały proces jest zakończony cienką shout uderzenie. Nogi muszą przeprowadzić wolne i rytmiczne ruchy.

Podstawowe ruchy, to na pewno dzieło rąk. Jedno ramię lekko wygięte w łokciu swobodnie zanurzony w wodzie. Gdy ta palma powinna być obrócona w dół i do wody wyprzedzeniem o tym samym ramieniu. W tym momencie robisz grebkovyh ruch, który pozwala pływać. Ważne jest, aby postępować zgodnie z sekwencji ruchów. Drugi jest w tej chwili wymiata nad wodą. Krótko mówiąc, ręce muszą na przemian, w czasie, gdy tylko jeden jest zanurzony w wodzie, drugi ma być kompletna udar. Oto jak się czołgać. A co najważniejsze, jeśli masz jakąś teorię bez wysiłku będą mogli ćwiczyć, wtedy będzie mógł swobodnie unosić dane stylu.

Jak oddychać podczas pływania?

Ucząc się pływać dowolny styl, ważne jest, aby obserwować oddech. Wiele z nich jest zainteresowany takim pytaniem, jak oddychać podczas pływania. Prawidłowa kombinacja ruchów i oddychania podczas pływania – gwarancja sukcesu. Dla każdego stylu, swoim rytmem oddychania. Wydawałoby się, że po przeczytaniu informacji, że skok do basenu i popłynął. Ale tak się nie stanie. Nawet jeśli dobrze zachowane technikę pływania, to nie znaczy, że masz w rytm oddechu. To wymaga czasu. Najczęściej trzeba trenować, a wynik jest oczywisty.
Jak oddychać podczas pływania indeksowanie? Kiedy styl żeglowania oddychania odbywa się zgodnie z przełomu głowę w lewo lub w prawo. Inhalacja powinna być realizowana w kierunku strony, która w tej chwili ogarnia nad wodą. Potem wracamy do pozycji wyjściowej i wydechu. Najlepsze połączenie ruchu i oddychania – jest rytm jednym wydechu-wdechu przeprowadzone dwa ramię udar i sześć pionowych ruchów nóg. Są to podstawowe zasady nawigacji indeksowania.

Jak pływać na plecach?

I nadal jest możliwe wspomnieć lekki styl poruszania się na wodzie – to grzbietowym. Jest jedynym gatunkiem, w którym organizm odpoczywa. Ale jak się unosić na plecach, też muszą wiedzieć i robić.

Głównym pracujące mięśnie, grzbietowym – triceps. Każdy ruch, ręka powinna dotykać uszu. Zasada działania rękach jest nieco podobny do pływania przeszukiwania. Różnice tkwią w tym, że jego ręce wykonują ruch w przeciwnym kierunku, a trochę różnych ruchów technika dłoni. A kąt pomiędzy ramionami wynosi około 180 stopni. Głowa musi koniecznie nadążyć z ciałem. Biodra powinny zrobić małe wahania, tak że naprzeciwko biodra lekko dłoń do stawienia się z wody. Proces ten zmniejsza opór przepływu wody. Nogi również wykonywać ruchy pionowe, tylko w tym przypadku nie powinny być w pozycji zgiętej.