345 Shares 5797 views

Dmitry Kruzhevsky: biografia, książki

Dmitry Kruzhevsky – znany autor science fiction nowoczesność. Jego prace pojawiały się w prasie niedawno, ale już udało się zająć niszę we współczesnej literaturze i znaleźć jego czytelników.


Fakty z życia pisarza

Przyszły pisarz urodził się w Nowokuźnieck 11 listopada 1973 r. Po ukończeniu szkoły średniej, ukończył Wydział syberyjskiego Hutniczego Akademii. Po ukończeniu studiów, Dmitry Kruzhevsky zmienił kilka zawodów. Przede wszystkim przypomniał sobie pracę w nauczyciela informatyki w szkole. Po wypróbowaniu swoich sił w wielu sektorach, skupił się na zawodu inżyniera, a to jest w tym procesie. Dmitry Kruzhevsky mieszka w swoim rodzinnym mieście z rodziną – żoną i córką. kreacja literacka jest całkowicie wchłaniany młodego inżyniera – on poświęca większość swojego wolnego czasu.

Dmitry Kruzhevsky: Bibliografia

Pisanie talent przyszłego znanego science fiction zaczęły pojawiać się podczas jego lat szkolnych. Jednak wszystkie prace tego czasu dawno utracone. W 2005 roku, po raz pierwszy opublikowana praca „samizdat” Kruzhevskogo w czasopiśmie internetowym. Dla pierwszego udanego doświadczenia bezpośrednio po publikacji tych dwóch powieści i wiele pozytywnych miłośników feedback fiction. W ciągu następnych pięciu lat Dmitry Kruzhevsky szlifował swój talent w Internecie, a „Magfig” wydana jego pierwsza powieść wydrukowane w 2010 roku. Położył fundament dla całej serii o tej samej nazwie i przyniosła autorowi sławę.

"Assassin"

D. Kruzhevsky opowiada historię młodego mężczyzny, Alexander, okna plastikowe instalatora. Alexander nie ma jeszcze żonaty, i łatwo zmienić dziewcząt chce się spotkać prawdziwą miłość. W tym czasie, w równoległym nieskończonych bogów, odpowiedzialny za istnienie wszechświata, przyznać żadnego błędu. Integralność wszechświata jest uszkodzona i naprawić to za imię Aleksandra. Walka po raz kolejny w swojej ulubionej grze w roli Assassin on bezpośrednio stamtąd przeniesiony do średniowiecznego świata. Tutaj jest otoczony nie tylko ludzi, ale także mitycznych stworzeń. I to właśnie tutaj, w równoległej rzeczywistości Assassin spotyka prawdziwą miłość.

„Assassin. Powrót "

Ponieważ Assassin przejście do innego świata dziesięć lat temu. Aleksander wrócił do ziemi, a teraz cieszy się spokojną życia prostego trenera sportowego. On myślał już zapomniał o swoich niezwykłych przygodach elfów i krasnoludów, ale nagle równoległy świat znowu daje o sobie znać. Alexander ma ponownie Assassin. Bierze swój miecz, aby pokazać wszystkim, co może zrobić.

"Magfig"

Wydaje się, że można zrobić łatwy pracy nauczycieli na łamach fikcji? Co jeśli nauczyciel nie działa w prosty szkole, w magicznym akademii? To tutaj jest to miejsce! Nauczyciele są tu bardzo dobrze opłacani, że po prostu do czynienia z szalejących młodych czarodziejów nie zawsze jest możliwe. O trudnej konfrontacji i proste magiczne nauczyciel mówi uczniom w książce Kruzhevskiy Dmitriy Siergiejewicz.

„Magfig. leave "

Aha, i dano mi ciężko w tym roku szkolnym w magicznej akademii nauczyciela porodu Jarosław Krasnov pseudonimie Magfig! Dniach Ostatnich czarownicy i magowie rozrywkę duszę – czy ktoś zwrócił się w wie, czy będzie próbował żartować z ubogiego nauczyciela. Jest zrozumiałe, dlaczego Jarosław Krasnov tak bardzo oczekiwane wakacje. Ale jak tylko jest to czas na zasłużony odpoczynek, okazało się, że uczniowie Akademii musi być razvezti rodzimy miejsce. Co o tym sądzisz, który został mianowany naczelnym asystenta na tej podróży? ..

„Poszukiwacz”

Ojciec bohatera był kosmoletchikom i umarł w jednej z misji kosmicznych. Kirill Grads marzenie z dzieciństwa, aby pójść w ślady ojca. Jego życzenie się spełni, ale nie całkowicie. On staje się ratownik i stale przychodzi z pomocą potrzebującym, zarówno na ziemi iw Układzie Słonecznym. Na stronach tej książki przeplatają i miłość i śmierć, i walka z wrogami.

„Poszukiwacz 2. Utracone”

Historia centrum Dmitry Kruzhevsky ponownie umieścić czytelnik zna już bohaterem Kirilla Gradova – człowiek bez przeszłości, który nie pamięta swojego imienia. Stracił pamięć, że znajdzie się na nieznanej planecie, gdzie wszystko jest to zwane Krek. Order „Poszukiwacze” Twierdza „mnisi” – coś, z którymi zmierzyć się zwykły Ziemianin w zdecydowanej obcej planecie. W tym samym czasie, „Titan” odnaleźć starą bazę, a były pracownik „Finder” Andrei Malyshev razu leci do …

"Poszukiwacz 3. Tramp"

Kirill przydomek Krek przeszedł przez bramę wszechświata. Od tego czasu minęło wiele lat, a on nazywa siebie Cyrus Krek. Jego statek kosmiczny „Hera” przezwyciężyła wiele pomieszczeń tymczasowych, a ile pozostaje do pokonania. ciągle są one motywowane chęcią znaleźć drogę do domu, ale przede wiele innych testach spadnie na udziale bohatera …

"Rekonstruktor"

W wyniku kosmicznego wrak Sergey Plate obrotów na nieznanej planecie. Bohater jest zaskoczony, że standard życia tutaj za zwykłej ziemi przez sto lat. Jednak prymitywna technika nie przeszkadza mieszkańcom planety, aby wziąć udział w brutalnych wojnach. Sergei pomylić dla szpiega. Mieszkaniec tej planecie Selz ratuje nieznajomego, dając mu syna. Sergei zostanie podjęta do budowy samolotów, to tylko z ich pomocą Russarskaya imperium pokona potężną Yastaniey …

"Tankman"

Elfy Imperium zagrożone. Oni zbliżają zastępy ciemności, a tylko magiczny artefakt „Destroyer” jest w stanie ich powstrzymać. Dzielny Elf Deynar idzie w poszukiwaniu artefaktów, ale wciąż nie wie, jak daleko pójdzie do jego misji. Przeniesiony przez szlachetnego celu Deynar jest w samym środku wydarzeń militarnych. tankowiec na 1. Frontu Białoruskiego – a teraz już nie Deynar i Denis Filimonov jest. Kto wiedziałby, że poszukiwanie artefaktu będzie tak trudno …

Autor Kruzhevskiy Dmitry bardzo kolorowe i barwnie oddaje atmosferę równoległych światów. Każda książka sprawia, zanurzyć się w historii i postaci, wraz z niepokoju i strachu, i miłości, i radości, i smutku. Dmitry Kruzhevsky pewno nie spocząć na laurach i wkrótce zachwycają swoich fanów z nowych arcydzieł.