226 Shares 8185 views

„Adaptacja pszczołach”: skład i dyskografia

„Adaptacja pszczołach” (inna nazwa Beesadaptic) – alternatywny zespół muzyczny z Rosji, który określa swój styl jako „Cyber-grunge”. Jego dźwięk przypomina syntezę grunge i cyberpunk. Jak sami muzycy zwłaszcza użyć literę „e” w słowie „grunge”, ironicznie wskazując na ideologicznej mastermind – autor tekstów i wokalista.


Obecny skład zespołu

Obecnie grupa składa się z 4 członków:

Dizzy – gitarzysta, wokalista i autor tekstów.

Max – gitarzysta.

Asi – perkusista.

Vs – komputera i klawiatury.

O grupie

Jego nazwa niezwykły zespół zbudowany na skojarzeniach z pierwszej frazy, usłyszał w klasie biologii, seria pszczół eksperymentalne ataku niegdyś popularnej serii fiction „The X-Files” i obraz na okładce setek płyt Beatlesów smak miodu, opublikowane przez „Melody”.

Od 2003 roku, wielu facetów dawać koncerty w różnych miejscach i festiwalach Petersburgu, Moskwie, Dzierżyńsk, Jarosławiu, Niżnym Nowogrodzie, Wołogdy, Archangielska i wielu innych miastach w całej Rosji.

„Adaptacja pszczołach” jest często usłyszeć w stacjach radiowych powietrze Aplus skalne, „Maximum” i „Nashe Radio”. A ich utwory można usłyszeć na falach „Radia Felix”, „Po prostu”, AlterVision Radia, „Special Radio”, „Burza” i innych.

W 2007 roku wydali swój pierwszy teledysk do piosenki „Fairytale w sobie”, a rok później nastąpił drugi oficjalny film o „skłonności”. Obie premiery odbyły się w dwóch głównych kanałach telewizyjnych – A-One i O2TV.

W 2005 roku "Adaptacja pszczół" otrzymał rosyjski Alternative Music Prize (aka rampa) w kategorii "Odkrycie Roku" dwa lata później – w 2007 roku – członkowie zespołu są zwycięzcami w nominacji "Underground Act of the Year".

W procesie nagrywania i miksowania swoich albumów zespół pracował już z takimi uznanymi mistrzami w swoim rzemiośle, jak Andrew Alyakrinsky (Tequilajazzz), Boris Istomin (pokrętło Studio, „Studio Mosfilm”), Jurij Bogdanow (Magia Mastering Studio) i Andriej Iwanow ( „moralne Kodeks”).

styl muzyczny

Songs „Adaptacja” Pszczoły różne wahania nastroju i maksymalnej gęstości dźwięków, zwłaszcza na torach z elementami elektronicznymi.

Słowo „cyber-grunge” odzwierciedla wieloaspektowy i abstrakcyjny charakter rzeczywistego obrazu zespołu: wybuchową mieszankę elektroniki i alternatywnego brzmienia z chwytliwymi sekcji rytmicznych i szkolnych otaczającej wokalu. Najwyższe honory jego muzyki było wielokrotnie „Adaptacja pszczół”. Akordy z piosenek są niejasne, histeryczny i rytm. Z jednej strony, jest to niemal klasyczny rock alternatywny, ale w tych melodiach leży znacznie więcej: klawiatura ambient, techno, a nawet echa post-punk, powtarzając w przejściach. Z albumu na album brzmiący „Przystosowanie Bees” on jest coraz bardziej wielowarstwową i intrygujące. Każda nowa rzecz w przypadku uwolnienia nadal wszystko, co było wcześniej, ale w tym samym czasie trafia do zupełnie innym poziomie. Jest to szczególnie zauważalne na albumie „Melonoya”, która stała się nowa runda w ich pracy, przy jednoczesnym zachowaniu lepszego, co było wcześniej, dając widzom coś zupełnie nieoczekiwanego.

Ich utwory zdigitalizowane wszystko: głos, gitara, perkusja, melodia i słowa, nawet impregnowane jakieś tajne cybernetyczny sens. Ale w tym przypadku takie szerokie wykorzystanie technologii komputerowej jest plus. Pomaga stworzyć niemal kosmiczną atmosferę, która sprawia, że można zapomnieć w trakcie słuchania i tytuły utworów są mieszane w jeden długi muzyczną podróż od pierwszego akordu do stanu nieważkości.

„Adaptacja pszczołach”: Dyskografia

2005 – idzie "Tundra, wstań!".

2006 – „punkt bez powrotu”.

2007 – „Opowieść o sobie.”

2008 – "Dyspozycja".

2009 – "Melanoya".

2011 – „Sny rurze” (część pierwsza).

2012 – "Niebo kawy / Beach".

2014 – „Sny rury” (część druga).

teledysków

2007 – „Opowieść o sobie.”

2008 – "Dyspozycja".

2010 – „Pod maską magicznego”.

2012 – "Merry zaczyna".