438 Shares 9094 views

Jak zostać modelu: wskazówki dla początkujących

Błyszczące magazyny są dziś niemal Biblia współczesnych dziewcząt, którzy marzą, aby ich zdjęcia zawsze będą zdobić stron magazynów tutaj. sen piękno i obudzić się tylko jedno pytanie: „Jak stać się modelem” Jednak życie – nie bajka, i obudzić się tutaj i tak tylko jeden rano słynny mało kto może. Jeśli pragną być model, trzeba zacząć działać i pracować na siebie teraz.


Co trzeba zrobić, aby stać się wzorem: znaczenie wyglądu?

Jeśli opcje są dalekie od osławionego figurą 90-60-90 i wzroście poniżej 180 cm, nie rozpaczaj. Mając odpowiednie rysy twarzy i trochę smak, równie dobrze może stać się udany model, jeśli nie o „strażnicy”, który idzie pokazy wybiegu i modne stroje i zdjęcia modelu. Po tym wszystkim, aby zostać usunięte jako model, wzrost nie jest tak ważne, najważniejsze – to łatwość i fotogeniczny, oczywiście, profesjonalną wizażystka i fotograf.

Jak stać się wzorem: co jest jeszcze mieć dziewczynę?

Oprócz danych zewnętrznych w modelach typu start-up są ważne dobra postawa (co stanowi 70% sukcesu w karierze) i prawidłowe, firma chód (zdecydowana większość strzelania, czasem wiele godzin, modele noszenie wysokich obcasach). I, oczywiście, bez osobistych cech dziewczynki, która marzy o zostaniu modelką, może nie. Musi on posiadać umiejętności etyka pracy, cierpliwości, siły woli, stres, komunikacja.

Jak stać się model dziewczyny: pierwsze kroki

1. podyschu modelowanie szkole lub agencji, które na pierwszy staną się „opiekun”.

2. Nie szczędząc pieniędzy sprawiają, że portfel studio z profesjonalnym fotografem.

3. Prześlij swoje CV ze zdjęciem w różnych zasobów tematycznych w Internecie. Ale nie spiesz się, aby odpowiedzieć na propozycje, które wydają się podejrzane (na przykład, jeśli oferta na kilka godzin pracy w porze nocnej do bardzo dużej wypłaty).

Jak stać się wzorem: stała praca nad sobą

1. Odwiedź basen, siłownia, aerobik lub joga, salon kosmetyczny, masaże. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zaoferować lukratywnych miejsc pracy, co oznacza, że powinien, jako pionier, zawsze być na to przygotowany.

2. Pewność siebie – nie asystent w tej sprawie. Traktuj ludzi (czy to pracodawców, współpracowników, rywale) przyjazne. Nie bądź zazdrosny, nie zemsta, nie złość – negatywne emocje są pierwszymi sprawcami blaknięcie piękno. Ponadto, w przemyśle modelowania docenione poczucie humoru i skromności.

3. Palenie, alkohol, narkotyki zaszkodzić zdrowiu, psują cerę znacznie zmniejszyć wydajność.

4. Zaangażowanie w badaniu wolnego języków obcych – często rosyjskiego modelu są popularne wśród europejskich pracodawców. Języki – jest opłacalne dodatek do CV.

5. Nie należy myśleć, że twój wygląd – to jest ważne. Rozwijać intelektualnie. Pamiętaj, że model „emeryturę” doszła w obszarze jego 30 urodzin. Z góry, pomyśl o tym, co będzie robić po. Ożenić? Zostać aktorką lub prezenter? W każdym razie, powinieneś być w stanie zastosować się do utrzymania rozmowy na różne tematy, mają własne zdanie.

Jak stać się model: Wybierz swoją rolę

Model ten, jako aktorka, pisarz, piosenkarz, iw ogóle każdej kreatywnej osoby powinny mieć swoją rolę. Jak go wybrać? Spójrz na siebie, porozmawiać z przyjaciółmi, nauczycielami, modeli szkolnych – które jest w tobie jest najsilniejszą cechą, która wady modelowania kariery masz. Tak, dzisiaj cały świat mody jest już odszedł od standardów 90-60-90, chociaż korzystne są jeszcze podane smukły, bardzo szczupłą dziewczynę. Ale należy pamiętać, że są projektanci, którzy tworzą ubrania pełny – tak też potrzebne modelu.

Jeśli z jakiegoś powodu nie kwalifikują się do podium w pracy, można spróbować się jako model. Jest to również bardzo popytu dziś modele biurka pokazujące tylko części ciała, na przykład w reklamie kosmetyków, biżuterii, narzędzia do pielęgnacji włosów i ciała, i tak dalej. Mając doskonałą szyję, długie zdrowe włosy, szalenie atrakcyjne zgrabne nogi, można również odnieść sukces jako model. Kolejnym obszarem działalności mody – fotomodelka, specjalizacja, które pojawiają się w pół-naga lub nago. Ta praca jest bardzo trudne, zarówno fizycznie jak i psychicznie, jednak i wysoko płatnych.

882 shares 9292 views
Żywiec zawód Kto to jest?
508 shares 9598 views
362 shares 6849 views