865 Shares 7192 views

Jeśli dziecko do chrztu – co jest potrzebne do tego?

Sakrament Chrztu – jest świętym obrzędem, który odbył się w kościele prawosławnym. Konieczność powstaje od wiary rodziców, którzy chcą dać ich dziecko anioła stróża, który będzie strzegł i ochronę swojego klienta przed uszkodzeniem. I ważne jest, aby przeprowadzić nie tylko rytuał, ale także przygotowanie do niej. Zastanów się, jak przeprowadzić dzieckiem ochrzczonym, trzeba zrobić i jak należy zachowywać rodziców.

Wybór chrzestnych

Pierwszym krokiem jest wybór chrzestnych. Jest to bardzo ważny krok, który chcesz, aby dokładnie przygotować. Zaproś do tak odpowiedzialnego biznesu ledwo znanych ludzi nie jest zalecane, a przyjaciele nie zawsze mogą spełnić swoje zadanie. Korzystne jest dać do krewnych – może to być bracia, siostry, ciotki, wujkowie i inni. Wystarczy tylko przestrzegać jednej zasady, która stawia sobie Pan – chrzestnymi nie mogą stać się małżonków i pary. Odbiorcami Po obrzędach chrztu nie powinno wejść w intymnej relacji.

katechetyczną rozmowy

Ostatnio, nowa reguła przed obrządku został wprowadzony. To polega na tym, że rodzice chrzestni muszą przejść katechetyczną rozmowy. Niektóre kościoły zostały zorganizowane trzy spotkania, z drugiej – jeden. Na powiedziano mówi obowiązki chrzestnych, potrzebę rytuału. Po zakończeniu wykładów otrzymują specjalną kartę, która jest przeprowadzana w przyszłości chrztu dziecka. Co jest potrzebne do katechetycznych rozmów – to jest napisane w każdym kościele i za darmo słuchać ciekawych i przydatnych informacji.

Rzeczy dla dziecka

chrzciny dzień dziecka, rodzice muszą mieć czyste, najlepiej biały ręcznik, chrzcielne zestaw i pektorał. Dwie ostatnie rzeczy, zgodnie z tradycją, powinien kupić odbiorców. Dla chłopca zbliży normalną koszulę, konsekrowanego w Kościele i dla dziewczynek – sukienkę. Musi być ograniczona. Zestaw chrztu dziecka ubrania po praniu w czcionce. Ponadto, z konieczności podjęcia dodatkowych ubrania, pieluchy, smoczek i butelkę wody lub mleka.

prowadzenie chrzest

Kiedy dziecko jest ochrzczone, czego potrzebujesz – jest, aby zachować spokój. bardzo Dzieci często zaczynają płakać podczas rytuału, które jest uważane za normalne. W niektórych przypadkach, że dała się utrzymać matkę dziecka, jeśli płacze dużo. Chrzest dziecka trwa około 40 minut.

Sam rytuał jest czytać modlitwy i poświęcenia dziecka w chrześcijańskiej. Od tej pory z nim zawsze będzie aniołem stróżem, a Bóg będzie mógł go zobaczyć i zgodne z wymogami. Chrzestni z kolei będzie miało całe życie, aby pomóc jego chrześniaka i uczyć swoje modlitwy. Teraz – druga mama i tata, którzy w razie potrzeby wziąć wychowanie dzieciaka skończona. Dziecko należy kochać i szanować je jako swoich prawdziwych rodziców.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak wiele czasu poświęca się ochrzcić dziecko, trzeba wnieść i jak się katechetyczną rozmowy, które mają być rozpoznawane w kościele. Można tam kupić krzyż i ubrania dla dziecka.