143 Shares 2347 views

Kastoreum: przygotowanie i zastosowanie

Kastoreum znany ze swoich właściwości leczniczych od czasów starożytnych. To jest powszechnie traktowane z dużą ilością różnych schorzeń – od chorób serca do impotencji. I we współczesnej medycynie jako ogólny tonik i gojenie ran lekarstwo nadal jest duże zapotrzebowanie wszystko jedno kastoreum. Przygotowanie to w postaci specjalnych preparatów przeprowadza się w celu dalszego stosowania w leczeniu chorób układu nerwowego oraz chorób naczyniowych, chorób układu rozrodczego, odmiedniczkowe zapalenie nerek, niewydolność nerek. Zajmuje kamienie z nerki, korzystny wpływ na centralny układ nerwowy, łagodzi bóle głowy. Stosując rycynowego z zabiegów spa, pozytywny wynik został osiągnięty w walce z osteochondroza, zapalenie korzonków nerwowych i innych chorób stawów.

Błędem jest wierzyć, że kastoreum – mocz. W rzeczywistości jest to kastoreum – środek zapachowy, taki jak piżmo, wytwarzane przez specjalne gruczołów wydzielania wewnętrznego. rak taka jest nie tylko bobry, ale także, na przykład jelenie piżmo. Zawarty w gruczołach piżma jest szeroko stosowany w przemyśle perfumeryjnym do produkcji wysokiej jakości wyrobów spirytusowych. Jednak kastoreum, ze względu na swoje właściwości lecznicze, znalazła zastosowanie w pierwszej kolejności, w medycynie.

W jaki sposób można zastosować do celów leczniczych kastoreum? Przygotowanie kastoreum – to bardzo ważny etap, ponieważ zależy to od zapisywania cenne właściwości lecznicze. Są gruczoły wydzielania wewnętrznego w brzuchu Beaver, w pobliżu genitaliów. Gruczoł Jet w bóbr nazwany ze względu na wydłużony kształt. Podczas cięcia tuszy, te gruczoły znajdują się obok przewodu moczowo-płciowego u mężczyzn i napletka w oczekiwaniu pochwy u kobiet. Dławnica pary dorosłych o wadze 150 -200 g i ma długość około 80 mm.

Preparat kastoreum rozpoczyna się ekstrakcję gruczołów zwierzęcym organizmie. Gruczoły ekstrahuje się dokładnie i kanałów muszą się związać. Magazynowania oczyszczania preparatów można wytwarzać przez dalsze konserwowania, zamrażania lub suszenia. W medycynie kastoreum stosuje się w postaci nalewek, proszki i doodbytnicze czopki.

Canning kastoreum można zawiesić w miejscu zaciemnionym i chłodnym o dobrej cyrkulacji powietrza. Następnie należy go przechowywać w lodówce. Jest to dość proste do produkcji suchej kastoreum. Gotowanie nie wymaga żadnych kosztów. Po wyschnięciu rozpylonej cieczy może być wykonane w proszku. W tym celu strumień suszy kratki a w moździerzu. Wziąć proszek w bardzo małych ilościach – mecz głową 1 dziennie.

Aby utworzyć nową nalewki podjęte kastoreum. Wytwarzanie nalewek muszą rozpoczynać się od tego, że piżmo pocięte na kawałki i przekazać je przez maszynkę do mięsa. Następnie trzeba wypełnić w dużo wysokiej jakości wódki (nie bimber!) W proporcji 100 g piżma na pół litra wódki. Butelka korek szczelnie i postawić na tydzień w ciemnym i chłodnym miejscu. Codziennie wstrząsnąć nalewki. Jeśli okaże ciemnobrązowy, należy rozcieńczyć go z wódką aż odcieniu koniaku. Następnie barwnik może być stosowany do zapobiegania wewnątrz do 1 godziny. L. dziennie w czasie posiłku, oraz w leczeniu: – 2 łyżeczki, w odstępach po 10 dniach leczenia, po 10 dniach – przerwę. Ten barwnik może być stosowany miejscowo w postaci kompresów, przerobu, zakrzepowe zapalenie żył, zapalenie korzonków nerwowych, żylaki, reumatyzm.

Nie tylko ustnie, ale także stosować doodbytniczo strumienia Beaver. Wytwarzanie świec – proces dość czasochłonny. Jeśli kastoreum świeże, to jest zamrożony w zamrażalniku po wyschnięciu – to grunt na tarce i zaprawy. Ponadto, świeże i nie solone stopiony tłuszcz wieprzowy, dodaje się małą ilość (mecz głowica materiału 1 Czopki doodbytnicze) strumienia Beaver. Mieszaninę dokładnie mieszano, ochłodzono, tnie się na kawałki i formy świec, które są przechowywane w lodówce. Leczenie – 1 świeca na noc w odbytnicy.