553 Shares 6688 views

Cupcakes w puszkach – słodkie i niezbyt

Cupcakes w puszkach, lub, jak się je nazywa, babeczki – wspaniałym rozwiązaniem świąteczny i codzienny pieczenia. W pierwszym przypadku, są one wygodne, że są one łatwe do dekoracji, a same wyglądają bardzo oryginalnie. W drugim przypadku (cupcakes w puszkach do codziennego pieczenia) to doskonała okazja, aby dodać do różnych pożytecznych składników (nasion słonecznika, tarty warzywa, pełnoziarnista mąka), tym samym udowadniając, że produkty mączne mogą również być częścią zdrowej diety, a nie w ogóle psuć swoją figurę.

Pikantne babeczki w puszkach

Ten przepis nie ma zastosowania do wypieków, a także przekąski. Lub nawet do drugiego naczynia. Po tym wszystkim, babeczki nie będzie gotować mąkę i mięso! Połączenie kurczaka z fasolka szparagowa jest bardzo smaczne. Oryginalnego dostaw i niezwykła forma. Weź pół szklanki jogurtu za kilogram fileta jednej, dwóch łyżek otrębów owsianych, pół paczki mrożonej fasoli, jajkiem, solą i kuskus do panierki (okruchy mogą być zastąpione). Fasola sparzyć przez kilka minut. Filet pocięte na małe kawałki (poprzez mieszalniku), dodaje się jogurt, sól, przyprawy, a następnie jaj otręby. Następnie umieścić mieszaninę gotowane ziarna i zmielić razem ponownie za pomocą miksera. Uzyskania jednorodnej mieszaniny. Od tego trzeba stworzyć babeczki (wewnątrz każdy może umieścić gotowane jajo przepiórki), rolka w kuskus i włożyć do formy. Piec przez około czterdzieści minut.

Cupcakes w puszkach. Przepisy na słodkim stole

Żurawina – idealny elementem aromatycznego pieczenia. Kwaśne jagody akcentować słodycz ciasta i niech nie będzie cloying. Wymieszać sto gramów roztopionym masłem z niepełną kubek mleka. Dodaj pobity duże jajko dwieście gramów brązowego cukru. Mąka (240 g), przesiać przez cedzidło ze środka rozsadzającego (na większą pompą przesiać kilka razy). Wymieszać w mieszaninie oleju jaj. Podsolite. Przemyte żurawiny i obsushennuyu rolki w mące (tak, że jest ona równomiernie rozłożona na test). Dodać pozostałe składniki. Bardzo zadbane, plastikowa szpatułka, wymieszać – nie zgnieść jagód. Cupcakes w formach papierowych trzeba Piec w nagrzanym do sto osiemdziesiąt stopni piekarniku przez około czterdzieści minut. Gotowe ciasta posmarować masłem i udekorować orzechami i suszonymi owocami. Dla miłośników kokosowych można dokonać cupcakes w puszkach z aromatem tego egzotycznego orzecha. Trzeba będzie duży słoik z syropem kokosowym, dwa jajka, dwieście gramów śmietany Medium olej, proszek do pieczenia i dwie łyżki oleju roślinnego dezodorowany. Mąka trzeba o szkle – należy dodać powoli, kontrolując konsystencję. Powinieneś dostać ciasto jak naleśniki (lub nieco grubsze). Po zmieszaniu wszystkich składników, umieścić ją w formach i piec w temperaturze 170 ° przez około dwadzieścia minut. Ilość cukru można zwiększyć w tym przepisie – w zależności od indywidualnych preferencji.