364 Shares 3536 views

Aktorzy Know Me If You Can ". Historia średniowiecza wykresie w nowy sposób

Seria ta została wydana prawie dwa lata temu – jesienią 2014 roku. I od razu znalazł swoją publiczność. Aktorzy Know Me If You Can „(czyli tytuł tego malarstwa) grał nowoczesną opowieść o historii wolnej historii hrabiego Monte Christo. Tego rodzaju odpowiednik znanego tureckiego telenoweli „Ezel”, wszystkie wydarzenia, które trwają aż o 130 serii. Ukraińscy producenci zachowali tylko 32. Ale ta seria nie staje się mniej interesujące, a po zakończeniu kolejnej serii widzowie z zapartym tchem oczekują kontynuacji tej historii …


Fabuła. powrót

Seria „Read Me If You Can” aktorów, którzy wypowiadali kolejną sentymentalną tragedię życiową, łączy thriller, historię miłosną, przestępstwa. Reżyser Aleksiej Gusiew powstał film na podstawie scenariusza Anastasii Kasumovoy. Aktorów Know Me If You Can " Główne role wybrany bardzo starannie: Evgeniya Loza Yuri Stoyanov i Iwan Stiebunow.

Cała historia rozpoczyna się od dnia, kiedy Ilya Awdiejew (aktor Jaroslav Zhalnin) wraca do domu po służbie w wojsku. Od dawna marzyłem o tym, ponieważ małe nadmorskie miasteczko – to jego ojczyzna, gdzie czekał więc rodziców (matka grał Irina Rozanowa i tata – Boris Scherbakov) i jego wielkiej miłości – Alice (grany przez Evgeniya Loza). Młodzi ludzie mają do siebie bardzo silne uczucie. Marzą o ich szczęśliwych przyszłych lat, zdecydowana i bezchmurne, i rozpocząć przygotowania do ślubu.

Fabuła. Marnotrawny ojciec

Coraz bliżej do tego dnia, dzień stworzenia nowej rodziny. Nagle dowiaduje jej ojciec Siergiej Zhigunov oszusta (aktor), z którego uciekła. Alice nie mógł znieść życia, podczas której ojciec w jej młodszych lat zmuszony do udziału we wszystkich swych oszustw. Kilka lat temu uciekła od ojca i od tego czasu powiedział, że był sierotą. Niestety dla dziewczynki, jej ojciec wrócił on wymyślił plan rabunku w kasynie, a teraz znów potrzebują pomocy córkę i jej najlepszy przyjaciel pana młodego, który pracował w kasynie – Dennis (aktor Siergiej Peregoudov) i Alec (grana przez Timur Efremenkov).

Aktorzy serii „Poznaj mnie, jeśli potrafisz” show przyjaźń trzech chłopców, które okazało się być szczery człowiek tylko bohater Jaroslav Zhalnin (wtedy – Ivan Stebunova)

Teraz Alicja nie chce iść z powrotem do przestępstwa, ale ona naprawdę potrzebują pieniędzy, aby traktować jej młodsza siostra. Mało światła umiera na raka, więc Alicja zgadza się pomóc w napadzie, tym bardziej, że ojciec obiecuje jej siostra pieniądze na leczenie.

Fabuła. Przestępstwo się

Podczas napadu są realizowane poczętego w ochroniarz w kasynie został zabity, który był małym chłopcem. Niespodziewanie policja aresztowała jej kochanka Alice – Ilya Awdiejew, który został naładowany w rabunku i morderstwa. W sądzie, że dziewczyna ma zeznawać przed Eliaszem, ponieważ warunek został wprowadzony przed nią: mężczyzna lub oszczerstwa lub bolesną śmierć młodszej siostry. Po procesie Wojciechowski pisze adres Alicja gdzie jest Swietłana i torbę gdzie pieniądze powinny być traktowanie dziewcząt. Ale znalezienie jego siostra, Alice odkrywa, że w torbie zamiast pieniędzy wycina pakiet papieru.

Nowe życie, nowe oblicze …

Kolejnym etapem życia był bardzo trudny dla głównego bohatera serialu „Czytaj mnie, jeśli potrafisz”. Aktorzy i roli grali, pokazał ludziom w różnych sytuacjach i jak każdy człowiek zareagował na to, co się stało i jak próbował uporać się z nieuniknionym. Ilya Awdiejew, zdaniem sądu, musi spędzić 15 lat w więzieniu. Już w jego murach facet zdaje sobie sprawę, że ukochany i najlepszy przyjaciel go zdradził. Dla niego jest to szok, że nie wie, co powinien zrobić.

Aktorzy Know Me If You Can „, który ukazał się w następnym cyklu, w pierwszej chwili wydawało się zbędne tutaj. Ale najpierw …

W więzieniu, przez przypadek poznała faceta z przestępczością szefa Romanom Uvarovym (aktor Yuri Stoyanov), która chroni Ilya. On chroni i pomaga mu przejść przez osiem lat, „dając” Młodzieniec nową twarz. Dla wszystkich Ilja zmarł w więzieniu w czasie zamieszek. W nadmorskiej miejscowości tyłu nowego człowieka – Nikita Gromow (grał Iwan Stiebunow).

Przygody kontynuować. Z drugiej strony kamery

Są to wydarzenia miały miejsce w filmie „Czytaj mnie, jeśli potrafisz”. Aktorzy, z których zdjęcia zostały konsekwentnie zaczęły pojawiać się na łamach kolorowych magazynów, stały się bardziej popularny i kochany przez publiczność. Strzelanina miała miejsce na Półwyspie Krymskim oraz w Kijowie. Reżyser postanowił, że taśma powinna być nasycony z widokiem na morze, więc wiele scen kręcono na morzu. W serialu jest wiele scen na żeglowanie i jacht posiada strzelanina. Głównymi bohaterami gry działania stają się relacje – wszystkie te uczucia, które mieli za sobą.

Aktorzy „Czytaj mnie, czy można spróbować przygotować się jak najlepiej pracować na obrazie. Iwan Stiebunow który grał Ilia Awdiejewa po operacji plastycznej, spojrzał serię „Oesel”. Chciał złapać odpowiedni nastrój i uzyskać jego emocje. Irina Rozanowa, który grał matka Eliasza, fabuła Niewidomych filmowego. Aby rozpocząć, należy rozważyć kilka opcji: okularów lub protez. Ale aktorka odmówiła gry i ona nie ukrywa niczego. Postanowiła grać z otwartymi oczami, bez okularów przeciwsłonecznych.

Dość rzadko widzi się w roli matki przestępstwo szefa Jurija Stoyanov, słodkim uśmiechem i wzruszającym, które używane do wszystkich fanów „miasta”. Ale był w stanie pokazać inteligentne, solidne, przebiegły człowiek, który nawet robi dobry uczynek dla Eliasza, spojrzał daleko.