872 Shares 2206 views

„Nerf” – pistolety z firmy Hasbro

Firma Hasbro – producent broni zabawek wahają „NERF”. Pistolety, pistolety maszynowe, karabiny maszynowe i inne bronie zawsze spowodowała wielkie poruszenie wśród chłopców. Każdy z nich chciał trzymać w ręku przynajmniej coś z tego. Dzięki Spółka „Hasbro” Chłopcy śnie miliony marzeń. Wraz z pojawieniem się zabawka marki miotacze „Nerf” dzieci mogą bawić się w swoim czasie, a rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich dzieci. miotacze wodne nie powoduje żadnej szkody dla dziecka, poza tym, że po meczu, dzieci będą mokre na skórę. I muszli w postaci strzałek lub balistycznych piłek inne zabawki „Nerf” są wykonane tak, że będą one bezpieczne w każdej grze.


Broń zabawki z firmy Hasbro dzieciom rozwijać umiejętności strategiczne. Gun-blaster "Nerf" nie siedzieć nieruchomo. Z tych zabawek chcę bawić się bez przerwy: grając szpiegów, rywalizować ze znajomymi na dokładności i zręczności, a ciągle iść na wojennej ścieżce.

Jakie materiały są zabawki dla dzieci „Nerf”?

Jako materiał podstawowy działa jak twarde tworzywo sztuczne. To sprawia, że dźwięk zabawka pistolet, co jest bardzo ważne w najgorętszych walk. Poszczególne elementy są wyposażone w efekty dźwiękowe i świetlne miga. To naśladuje prawdziwe strzały i sprawia, że gra bardziej interesujące. Łupiny są wykonane z gumy piankowej. Miękkie granulki przy wystrzeliwaniu z blaster „Nerf” nie spowoduje żadnych szkód na to, w których zostały przeznaczone. Inne opcje są na końcach rzutki naiwniak są dostarczane w postaci pocisków i rakiet więcej. Niezależnie od bezpieczna powłoka, należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, które są zazwyczaj znaki szczegółowo na opakowaniu lub w instrukcji. Pistolety „Nerf” nie jest zalecane , aby strzelać w głowę , a zwłaszcza w oczach.

"Nerf" pistolety. Główne zalety

Firma „Hasbro” zabawka pistolety produkuje duży rozmiar i jasne kolory. Ze względu na wielkość czuje się jak tam jest w rękach prawdziwej broni. Twoje dzieci mogą udać się zanurzyć się w klimat gry. Mogą one w praktyce zastosować swoje umiejętności strategiczne w wojnie, aby zorganizować polowanie na sprawcę, zombie lub cudzoziemca. Każde dziecko może poczuć się jak super-bohatera ukochanej kreskówki. Broń „Nerf” przeprowadzi wszystko, co porywa wyobraźnię dzieci.

ograniczenia wiekowe

Niektóre zestawy są kompleksową kontrolę i mają szczególne środki ostrożności. Toy Guns „Nerf” będzie bardzo różni się od nastolatek. Dlatego przed zakupem zestawu dziecka Nerf, warto zobaczyć limit wiekowy na opakowaniu oraz na samych danych (materiał i funkcji). Ale przede wszystkim, od Hasbro zabawki są przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. Nie jest zalecane, aby dać zabawki pistolety do dzieci poniżej 3 roku życia, gdyż ma wiele drobnych szczegółów, że małe dziecko może oderwać i połknąć lub zranić.

Pistolety "Nerf": zdjęcia. Top 3 popularne serie

Blaster Nerf Zombie Strike. Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Ta zabawka broń wystrzeliwuje w odległości 23 metrów. Najbardziej popularne blaster – "SledzhFayr". Jasne, o dużych wymiarach, ma sklep na muszli. Szybkie ładowanie i moc tej broni zaskoczy każdego chłopca. Seria składa się z zestawów z kuszy, pistolet, karabin maszynowy, a nawet piłą łańcuchową!


Nerf Super Soaker. Te pistolety wodne „Nerf” idealny dla dzieci do zabawy w wojnę. Nikt nie wychodzi suchy! Nie za dużo zmoknąć w walce, należy przejść tak szybko, jak to możliwe. Sprawdź swoją dokładność i zwinność, pokaż mi, co można zrobić!

Najbardziej popularne serii wody blaster „Nerf” – Super Soaker Shotwave. Posiada mechanizm pump-action oraz zdejmowany klips. Blaster może napełnić się do 296 ml wody, trafia do odległości 7,5 m. Długi strumień wody będzie się łatwo przeciwnika. Można kupić dzieci od 6 lat.

Blasters Nerf N-Strike – broń najbardziej intensywne serii są wzmocnione i przyspieszone tempo ognia. Blasters może wystrzelić kilka pocisków w tym samym czasie! Najmniejszy Blaster z serii – „Elite Triad”, a największe – to „Kaunterstrayk” lub „Rampage”. Ale dla broni precyzyjnych Nerf „linia” (pistolety, miotacze i tak dalej. P.) nie ma wpływu na wielkość. Jakość i zakres pożaru są takie same. Superior silnik pozwala wpaść cele w odległości do 30 metrów. Z Nerf N-Strike walka jest najgorętszym!

Ile to zestaw Nerf?

produkty „Nerf” są sprzedawane w niemal każdy sklep internetowy zabawki. Cena waha się od 500 do 5000 rubli. To zależy od materiału, wielkości, funkcji i innych cech blaster.

Zalecenia dotyczące przechowywania i stosowania

Aby zabawka trwa tak długo, jak to możliwe, należy najpierw zapoznać się z instrukcją. Najważniejsze, że nie jest dozwolone, gdy gra Broń „Nerf” – rzuca na twardej nawierzchni (asfalt, kamienie). Z tego powodu, wszystkie funkcje mogą ulec uszkodzeniu na zabawce są rysy i pęknięcia, pęknie lub odpadać niektóre szczegóły. Produkty „Nerf” – pistolety i zabawki, nie kałasznikowów, które przewyższają ewentualny piasek lub bagna, lub upadku z 10. piętrze. Nie przechowywać zabawki w bardzo wilgotnym miejscu. Wilgoć może spowodować uszkodzenie wewnętrznych elementów blaster. Tak więc, zgodnie z „nieznany” Powodem zakłócone efekty świetlne dźwiękowe i migające.

ciekawy

„Hasbro” podoba się dzieciom od 1928 roku. Firma produkuje nie tylko blaster, ale również bale, lalki, zestawy z plasteliny i więcej. Nerf linia pojawiła się w 1969 roku iw tym czasie stał się bardzo popularny. Pomysł stworzenia linii należy do zespołu Parker Brothers.

Do tej pory nawet turnieje odbywają się z udziałem broni zabawki, takie jak paintball, ale zabawki „Nerf” nie pozostawi siniaki na ciele. Nawet przegrani walce zostanie wydany bez szwanku!