219 Shares 4558 views

Forks (Waszyngton) – najbardziej mistyczny amerykańskim miastem

Miasto Forks (Waszyngton), więc może i pozostanie jednym z najbardziej niepozornych miejscach w punktach Ameryki, jeśli nie rewelacyjny sagi o wampirach „Zmierzch” jest oparty na tytułowych książek Stefani Mayer. Od tamtej pory wszystko kręciło, obrócił. Widły nawet city-trudno to nazwać, to jest bardzo dużo jak na wsi. Straszna pogoda, częste opadów w postaci deszczu, mgły otaczającej ulicę tak, że miernik nie widać nic, ponury, beznadziejny (ale bardzo imponujące) lasy – nie jest jasne, w jaki ludzie żyją tutaj. Ale jasne jest, dlaczego do „Zmierzchu” wybrali to miasto.


Informacja o Forks

Osada została założona w 1945 roku. Miasto Forks (Waszyngton) przed wydaniem „Zmierzchu” jest znana w Stanach Zjednoczonych tylko jako miejsce, gdzie pozyskanego drewna. I przeżył tylko dlatego rolnictwa. Dlatego mówią, że Forks jest bardziej jak na wsi.

Jednak to miasto ma wielką środowiska: powiedzieć, że tutaj jest bardzo ładne – to nic nie mówi. Ludzie, którzy po premierze prędkością światła off „szlaku wampirów” miał szczęście obserwować niesamowite krajobrazy, jako jedyny sposób, aby dostać się tutaj – trochę więcej niż trzy godziny podróżować samochodem. Ale tym razem, ze względu na charakter, nie będą rozpatrywane stracił na próżno.

Z jednej strony Forks – Pacific Coast, z drugiej – National Park and Preserve "Olympic". Nawiasem mówiąc, aby być w nim – to przyjemność, jak można podziwiać ogromne drzewa, czystych rzek i przebija wodospady.

Najbliższe miasta do Forks

Największy Najbliższe miasto to Seattle, znajduje się w odległości 223 km. czas przejazdu trwa około 3 godzin i 32 minut. Inne miasta są małe. Należą Quillan, bobra, Safony, Oil City, Kalakok, Clearwater Kvitsøy i tak dalej.

Forks (Waszyngton) i dzieli wybrzeżu Pacyfiku La Push – „Zmierzch”. Plaża, znany również przez On też jest prawdziwe, można powiedzieć nawet więcej: nie ma to „Quileute Reserve” – osada Indian, składający się z mniej niż 100 osób. Przy wejściu do ustawiania ciekawy tablet, na którym jest napisane, że nie istnieją żadne wampiry. Miejscowy, najwyraźniej, wielkie poczucie humoru.

Jaka jest pogoda w Forks (Waszyngton)?

Wielu ludzi, którzy już widzieli, że miasto naprawdę istnieje, zaczyna dręczyć kolejne pytanie: „Czy to naprawdę takie straszne pogoda tutaj” Odpowiedź jest prosta – tak. Spada tyle wytrącaniu jak nie zebrać z całego Stanów Zjednoczonych razem wzięte. Dlatego taki bogaty las zielony i stale wilgotna. Mech rośnie, wiele paprocie, zdominowany przez świeży zapach. Takie „smaczny” Chcę oddychać powietrzem zawsze.

Od 15 do 18 sierpnia 2016 w Forks słonecznie. Wilgotność jest zwykle wysoka, ale bez deszczu. Jeśli tylko krótkotrwałe. Ale z 22 na 27 sierpnia oczekuje ulewy. Więc przychodzi do tych dni, można zepsuć swój objazd miasta, ale jest to realne, „Zmierzch” atmosfera.

Jak „Zmierzch” wpłynęły miasto Forks (Waszyngton)?

Jeśli mówimy o objeździe miasta z nią, i powinien zacząć. Vampire Saga znacznie wpłynęły na rozwój Forks, w szczególności w branży turystycznej. Miasto jest dosłownie tłumy zaczęły gromadzić turystów w każdym wieku z całego świata po prostu wędrować wokół miejsc filmowania bestsellera i zanurzyć się w tej wyjątkowej atmosferze. Ale jeśli spojrzeć na to w inny sposób, młodzi ludzie obsesję na punkcie filmu, a to jest złe.

Miasto Forks (Waszyngton) wsparcia, by stworzyć iluzję, jak możesz. Mimo to, jest to ogromny dochód. Po uruchomieniu tego ruchu w mieście, aby otworzyć centrum informacyjne, w którym, jak podkreślił niektórych źródeł, przechowywane list Cullen (rodzina wampirów), jak również ciekawych zdjęć. Kto może oddać Bureau obrazów, jeśli chcą.

I nie pozostają niezauważone, a „Olympic”. Jest to piękny park, w którym chodzić – przyjemność. Specjalnie dla płuc. Po tym wszystkim tak czystego i wilgotnego powietrza jest trudno znaleźć gdziekolwiek indziej.

Obszar ten jest rzeczywiście bardzo piękne, jest wyjątkowy, ponieważ był w stanie uratować część ich nietknięty. Jest domem dla przyjaznych ludzi, którzy są zawsze gotowi do pomocy i doradza Radzie wszelkich informacji. Na przykład, w jaki sposób dostać się do kawiarni, która często wchodzi w ramy. Teraz można je zobaczyć plakaty z ulubionymi postaciami we wszystkich wzrostu.

Jest to opis rzeczywistości widelce 'Zmierzchu?

Stefani Mayer w swoich czterech najlepiej sprzedających się książek opisuje miasto Forks (Waszyngton, USA) dokładnie, co to naprawdę jest. Ona nawet Indianie trzymane osadę o nazwie „Quileute Reserve”. Jest to szkoła z udziałem głównych bohaterów, a także kawiarnia, gdzie Bella obiad z ojcem i charakter domu. W celu utrzymania atmosfery, lokalny wystawił niemal muzeum. Na przykład, obok domu Jakuba jest jego motocykl i można nadal oglądać swoje ulubione pick-up Belli.

Widok turystów w Forks

Widły (WA), zdjęcia, które zostały przedstawione w tym artykule – w wilgotne miasto jest często owiany mgłą, ciemne, wilgotne, w którym zły nastrój. Ale tak uważają nie wszyscy ludzie. Dla innych, taka atmosfera – raj, w którym są one przygotowane do pobytu przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Jeśli chodzi o turystykę, Forks jest nadal nie do popularnej miejscowości. Ale tu jest charakter, który można zjeść od świtu do zmierzchu, wędrując wzdłuż wybrzeża Pacyfiku i nasycając swoje płuca wilgotne powietrze pachnące lesie …