120 Shares 1329 views

Kapusta Dieta: nie łatwe, ale naprawdę

Pogłoski o możliwości dostarczenia prosty kapustę pełną ludzką nadwagi idzie bardzo długo. Ale nadal napięta debata nad tym, czy i jak jeść kapustę, aby schudnąć. Spróbujmy zrozumieć.


Kapusta Dieta: składu gatunkowego

Istnieją różne odmiany kapusty. Wszystkie z nich są, co do zasady, mogą być używane do utraty wagi, ale to pierwsze miejsce nadal pozostaje na zwykłej białej kapusty – źródło witamin, pierwiastków śladowych i minerałów. Co można powiedzieć, jeśli 100 g warzyw zawiera tylko 20 kcal. To jest bardzo mała w porównaniu z innymi warzywami. Dzięki swojej bogatej kompozycji i niskokalorycznej kapusty może być bezpiecznie stosowany do utraty wagi, ale tutaj jednak nie jest takie proste.

Kapusta Dieta: Co i jak jeść

Na podstawie kapustą stworzył znaczną liczbę diet. Jednym z najpoważniejszych – mono-diecie. W ciągu dnia nie są dozwolone tylko jeden kapusty w jakiejkolwiek formie. Z nim można zrobić sałatkę, ledwie napełnić olejem roślinnym, można gotować zupę światła bez soli i przypraw. Fit i kapusta dieta. Chcę zobaczyć, co moc przenoszona jest bardzo trudne. Podczas diety mogą wystąpić zawroty głowy, spadek nastroju. W związku z tym na posiedzeniu kapusty mono-diecie może być tylko kilka dni, maksymalnie 5-7. W tym czasie, to jest naprawdę stracić kilka kilogramów. Taka dieta będzie nieskuteczna w przypadku dużej nadwagi, ale dla tych, którzy muszą stracić kilka dodatkowych kilogramów, jest bardzo odpowiednia.

Mogę polecić sparing diety, ale również najbardziej proste. Głód będą odczuwalne daleko mniej i niekorzystne objawy nie są tak wyraźne. Przykładowe menu na jeden dzień kapusty diety jest:

  • Na śniadanie, wypić kawę i szklankę wody mineralnej.
  • Sałatka obiadowa z marchwi i kapusty.
  • Zjeść jajko na twardo, sałatka z kapusty i jabłek (owoców może być zastąpiony przez inny, lecz nie banany).

Cóż, jeśli chcesz zjeść bardzo dużo przed snem, a następnie wypić filiżankę jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu.

Kapusta diety w postaci fermentowanego

Już udowodnił, że kapusta kiszona jest jeszcze bardziej użyteczne niż świeże. Nie mite co bakterie kwasu mlekowego, które promują wydzielanie kapustą nawet więcej składników odżywczych. I mówią, że kapusta kiszona jest o wiele bardziej skuteczna walka z nadwagą. Można spróbować go, wykonując te diety. Na śniadanie, zjeść kawałek chleba (przaśny, z mąki pszennej) , i wypić filiżankę zielonej herbaty. Na lunch wolno jeść tylko dwieście gramów kapustą i jedno jabłko. Pamiętaj, aby wypić szklankę wody. Obiad powinien być mały kawałek gotowanej ryby, sto gramów kapustą i szklanka kefiru.

kalafior odchudzanie

Kalafior nie jest gorsza od składu biały, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany do utraty wagi. Można też używać go zamiast belokachannoy i połączyć te dwie odmiany jednego warzyw. Najgorsze z tego nie będzie. Nawiasem mówiąc, kalafior jest znacznie bardziej smaczne w smaku świeże, więc może żuć podczas głodu. Postaraj się gotować dla pary – w tym przypadku, będzie to zachować maksymalną ilość składników odżywczych i witamin.

Kapusta dieta – to doskonałe narzędzie, które naprawdę pomagają pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów. Ale trzeba pamiętać, że ten produkt nie może dostarczyć wszystkie niezbędne materiały do normalnego funkcjonowania organizmu. W związku z tym, nie siedzieć na diecie kapusty jest wystarczająco często. Lepiej to tego warzywa w diecie, przygotowując z niej sałatki, zupy i inne dania.