892 Shares 2926 views

Hodowla indoutok jako sposób zarobotka

Ludzie, którzy wolą hodowlany indoutok w domu, mają okazję nie tylko do doświadczania przyjemności z jego hobby, ale także aby otrzymywać ogromne zyski. Prawie połowa szczeniąt ur wysokiej masie ciała jest inna, ma dobrą jakość mięsa kłaczków. Ze względu na te cechy hodowli indoutok odnosi się do jednego z najbardziej obiecujących rodzajów działalności, zasługują na szczególną uwagę. kurcząt mięsnych nie ma wysoką zawartość tłuszczu, ma znakomite walory smakowe, jest łatwo przyswajalne przez organizm człowieka i jest często używany do przygotowywania potraw dietetycznych. indoutok jaja z powodu zbyt doskonały smak nie zawsze jest zjedzonych gotowane lub smażone, ale poprawa jakości testu, jeśli dodać je podczas mieszania.

Dla indoutok zaleca się zainstalowanie na dziedzińcu wygodny koryta, w którym będą one umyć, podczas gdy inny rodzaj wód nie są potrzebne. Zazwyczaj te ptaki mogą łatwo znaleźć swój dom, gdzie ich doskonale karmione i zadbane, więc praktycznie wykluczone przypadki ich straty. Indoutki-mama z wyraźnym instynkt macierzyński, więc nie można się martwić o tym z dziećmi na spacer może coś wydarzy. Podczas tego procesu, jak indoutok rozcieńczania, o kilka miesięcy możliwe jest uzyskanie dużych osobników ważących około dwóch kilogramów każdy. Nie muszą zachować szczególną ostrożność, ponieważ odznaczają się one wyjątkowo skromny. Indoutki gatunki krajowe na spacer nie próbuje iść w pobliżu jeziorka z bardzo zimną wodą.

Drób w porównaniu z kaczki pekińskiej ma zbyt szybko nie rosną, zwykle kurczęta hodowane przez dwa miesiące. Szczególnie długi okres uprawy nie jest zalecane. Powodem jest obowiązkowy okres linienia, którego początek jest ok siedemdziesiąty dzień. W tym czasie ptaki mogą znacznie stracić na wadze. Ważne jest, aby wiedzieć, główne punkty, które zapewniają hodowlany indoutok, w szczególności – niekorzystnych okresów uprawy. Tak więc, po rozpoczęciu piskląt linienia intensywnie schudnąć na ich torsy znaleziono „ślady” przyszłości piór. Takie „pióra Sledkov” jest bardzo trudne do usunięcia w trakcie przetwarzania drobiu w kuchni. W trakcie intensywnego tuczu kurcząt spożywanych szczególnie dużo jedzenia, co zwiększa koszt tusz.

Obecnie hoduje indoutok nie jest szczególnie trudne, ponieważ istnieje duża liczba różnych dodatków do żywności, które mają w pełni zastosowanie do karmienia ptaków. Do uprawy indoutok bez zbiornika musi łączyć pół kilogramów karmy na dzień w ciągu 3 – 4 próbek (jeden wątek pił 1 litra wody i zużywa 350 g pokarmu), właściwe jest użycie mieszaniny pokruszonego ziarna, otręby lub wytłoków. Do tej mieszaniny należy dodać jedną łyżkę soli i trzy łyżki kredy. Można również zrobić posiłek z sześciu sto gramów ziemniaków (gotowanych), warzywa (posiekane) i dwieście gramów mięsa (gotowane). Osobliwością paszy określa przyszłe cechy indoutki. Hodowli w inkubatorze przewiduje niektórych metod i warunków wzrostu. Przy odpowiednim podejściu możliwe jest, aby rozwijać kaczki wadze do 4 kg.