455 Shares 2347 views

Solone ogórki – nie opuszczają nawet w obcym kraju

Podczas gdy w odległych krajach tropikalnych, masz złowionych siebie myśli, że czegoś brakuje restauracje mnogozvezdochnyh w menu? Panuje przekonanie, że nawet na krótką wycieczkę zdołają przegap dań ziemniaczanych sałatek, ciast i marynat. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak w jakiś sposób przygotowany solone ogórki, które są tak pyszne trzask i zapach.


Jeśli jesteś w odległym kraju, a także w sprzedaży jest ogórek, następnie zapamiętać zapomniany smak może być, bez konieczności przygotowany solone marynowane ogórka. Będzie to wymagało sobie ogórki, koper gałązki, sól, czosnek i kilka zwykłych przezroczystych plastikowych toreb. Dokładnie umyte ogórki powinny być wprowadzane do pakietów, które do ubezpieczenia szczeliny powinna być włożona do siebie.

Następnie, nie jest dodawany do zgnieciony czosnek i zioła. Kolejne pakiety mogą trzeba związać, dobrze wstrząsnąć, aby wszystko pomieszane, i pozostawić na 5-5,5 godziny w ciepłym pomieszczeniu lub 8 godzin w lodówce. Następnego dnia, można bezpiecznie nawał solone ogórki, i to jest możliwe, że ich zapach złapie rodaków, opierając się w tym samym egzotycznym kraju.

Smaczne solone ogórki każda gospodyni przygotowuje się na swój własny sposób. Na przykład w obszarach wiejskich lub w kraju, w którym możliwe jest zbieranie liści wiśni i czarnej porzeczki, 3 kg drobnych ciemnozielonych ogórków z pupyrchatoy papierem ściernym zająć około 200 gramów Spice – liści wiśni, porzeczek, chrzan, kalafiory koper, ząbek czosnku i trzy łyżeczki soli na trzy litry solanki. Należy również czystych słoików trzy-litrowych.

Ogórek z odciąć czubki stosu warstw, na przemian z przyprawami. Sól rozpuszcza się we wrzącej wodzie lub na zimno (na wsi dobrze wykorzystać), solanką i wylano ogórki gazy wiązane brzegi. Solone ogórki, zraszano wrzenia solanką, gotowy do następnego dnia. Jeśli solanka była zimna, będzie musiał czekać trzy dni, aż gotowanych posiłków.

Do solonych ogórków nawał dzwonienia zwłaszcza wódka solankę dodaje się w ilości 2 łyżek soli i 0,05 litra na litr wódki zimną solanką. Pozostałe składniki są takie same, jak w przypadku konwencjonalnych ogórków. Jedyny składnik dodatkowy może być kilka pieprzu (czarny).

Potrawy z ogórka są faworytem w wielu krajach, co doprowadziło do wielu receptur. Na przykład, „solone ogórków w węgierskim”. Ta receptura oparta jest na fermentacji chleba żytniego. Aby przygotować potrawę trzeba wziąć mały ogórek, cięte wskazówki i warzyw, aby nacięcie wzdłuż długości (nie cięcia w połowie), złożone w słoikach, na przemian z warstwami tartym chrzanem i koperkiem. Na wierzchu bochenka układa ogórki chleb żytni, który wkrapla octu (5 kropli). Zimnej solanki wytwarza się z obliczenia łyżka soli litr wody i wlewa do banków. Bank pokryte spodka, umieścić w ciepłym miejscu. Solanka pierwszy mętnieje, rozjaśnia i po trzech dniach, po których ogórki są gotowe. Muszą być uporządkowane w lodówce.