284 Shares 5164 views

Jak prać kurtkę w dół, który nie został utracony puch? Jak prać podręcznik kurtka w dół

W ciężkiej zimy rosyjskiej marynarki – to idealna wierzchnia, która skutecznie chroni przed zimnem. Ponadto, jest to również bardzo wygodne. Kurtki noszone zarówno przez mężczyzn jak i kobiet i dzieci. Ten artykuł odzieży wykonane z poliestru, dopełnienia holofaybera iw dół – materiały te wymagają bardzo ostrożnego traktowania. Niestety, powyższe wierzchnia szybko brudzą, więc pytanie, w jaki sposób zmyć kurtkę, która nie została utracona w dół, staje się najważniejsza. Pamiętaj, że każdy zły ruch może spowodować uszkodzenie produktu. Oczywiście, można wybierać najłatwiejsze rozwiązanie problemu – nosić ubrania do pralni chemicznej. W tym przypadku nie trzeba się nad tym, jak puzzle, aby zmyć kurtkę, która nie została utracona piór. Ale jeśli chodzi o stronę finansową tej kwestii, należy zauważyć, że ta usługa – nie tanie. W jednym sezonie, trzeba kilka razy w celu usunięcia zanieczyszczeń z górnej odzieży, więc w celu zaoszczędzenia środków budżetowych rodzina nadal sensu na własną rękę rozwiązać problem jak zmyć kurtkę, która nie została utracona piór. Informacje zawarte w tym artykule pomogą utrzymać powyższy ciuch w jego pierwotnej formie.


Konieczne jest, aby podkreślić, że jeśli chcesz uzyskać ten efekt, konieczne jest, aby stosować się do pewnych zasad prania.

Trzeba pamiętać, że z jakości produkowanych wyrobów łatwiej usunąć zabrudzenia, ponieważ mają podwójną podszewką który zapobiega pierze i puch, aby wydostać się na zewnątrz.

Ci, którzy są zaniepokojeni kwestii, w jaki sposób zmyć kurtkę, tak jak nie błądziły w dół, należy również wiedzieć: wysokiej jakości materiał wierzchni, odzież jest wykonana, składa się zarówno z tkanin syntetycznych i naturalnych, co oznacza, że jest łatwo wysuszyć.

Najbardziej zanieczyszczone miejsca

Co do zasady, przede wszystkim brudzą kieszenie, mankiety, kołnierz i okolicę łokcia. Jak prać ręcznie kurtkę na dół, aby rozwiązać ten problem? W dziedzinie zanieczyszczenia należy najpierw zastosować mydło, a następnie poprzez sztywną gąbką do usuwania plam. Proszek do prania stosowane w tym przypadku nie jest zalecane, gdyż pozostawia silną pianę i jest źle zmyty.

maszyna do mycia

Zdecydowałeś się umyć kurtkę w dół w pralce? Aby rozpocząć, trzeba skręcić w ubranie na lewą stronę i zapiąć zamek błyskawiczny. W ten sposób można chronić przód przed uszkodzeniami mechanicznymi, a ponadto miarą nie pozwoli wspiąć się puch. Piorun powinien być zamocowany tak, że ubrania nie są poddawane silnej deformacji. W przypadku jednego ze sposobów należy prać tylko jeden produkt. Z innymi ubraniami nie powinny być umieszczane w bębnie rzeczy, tak jak w przypadku niewłaściwego mycia wszystko będzie w puchu i pierza, i nosić je nie będą mogli.

O czym należy pamiętać, jeśli chce się umyć kurtkę w dół w pralce? Podczas procedury puszystej prawie zawsze błądzą w bryłach. Aby zminimalizować to ryzyko, konieczne jest maszyną bęben umieścić kilka piłek do gry w tenisa.

Taki środek pozwoli wstrząsnąć odzieży ze względu na fakt, że kule będą kręcić. Nie zapomnij umyć je osobno, jeśli są, oczywiście, nie jest nowy.

Jeśli twoja rodzina nie ma miłośników tenisa, można przejść do sklepu domowych chemikaliów i kupić specjalne kulki z tworzywa sztucznego.

Ci, którzy są szczególnie zainteresowani w kwestii jak zmyć kurtkę w maszynie, należy mieć świadomość, że cykl wirowania może być używany, ale nie przy dużych prędkościach.

Optymalna temperatura do mycia

Przed włożeniem odzieży do bębna pralki, należy dokładnie zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie produktu. Wtedy będziesz wiedzieć dokładnie, jakie funkcje prania i temperatury, które zwykle waha się od 30 do 40 stopni Celsjusza. Jednocześnie nie należy zapominać, że uporczywe zabrudzenia na rękawach i kieszenie są usuwane w temperaturze dostatecznie twarde, należy najpierw stosować mydła, co zostało napisane powyżej.

Jak usunąć uporczywe plamy

Oczywiście, wiele z nich interesuje się pytanie, jak prać kurtkę w dół w domu, gdyby było tłuste plamy.

W tym przypadku będzie to pomoc odkurzacza, które można przygotować samemu. Trzeba zebrać następujące składniki: skrobia (1 łyżka ..), sól (1 łyżka ..), sok z cytryny (1 łyżka ..) i wymieszać je aż kremowej konsystencji. Uzbrojony wacikiem, zastosowanie uzyskanej kompozycji do skażonej strefy i trzymać przez 10-15 minut. kwas cytrynowy wpływa na plamy usuwa brud i sól. Następnie usunąć pozostałą sól, a następnie uruchomić do mycia ubrania jak zwykle.

Wymazać bez rozwodu

detergent jakość jest również niezbędna, jeśli chcesz usunąć plamy po zabiegu nosić swoje ulubione ubrania. W związku z tym zasadnicze pytanie brzmi: jak zmyć kurtkę bez rozwodu. Fakt, że proszek jest bardzo złe płukanie wyżej ciuch, więc ryzyko rozwodu jest bardzo wysoka. Aby rozwiązać ten problem, trzeba wykonać ogromną ilość płukań. Jednakże plamy mogą być wytwarzane w wyniku niewłaściwego suszenia i produktu.

Chcesz wiedzieć, jak zmyć kurtkę bez rozwodu? Główną rzeczą, którą trzeba pamiętać – to jest niemożliwe do zastosowania suche proszki, i lepiej jest zatrzymać wybór na płynnych środków, które są przeznaczone do prania w temperaturze 30-40 stopni Celsjusza.

Należy również pamiętać, że wirowanie powinno odpowiadać 600-800 obrotów, nie więcej.

Środki do prania

Należy zauważyć, że w chwili obecnej w najszerszym zakresie na wystawie w sklepach płynnego detergentu bezpośrednio na dół kurtki. Co kupić – Ty decydujesz, ale należy pamiętać, że standardowy odkurzacz płyn usunie brud nie jest gorszy niż ten, który został specjalnie zaprojektowany do usuwania plam z dół kurtki, ważne jest tylko to, że jest wysokiej jakości.

prać ręcznie

Nie wiem, jak zmyć podręcznik kurtka? Należy zauważyć, że mycie w trybie ręcznym – procedura kłopotliwe niż w automatycznym. Jednak zasada działania w pierwszym, w drugim przykładzie wykonania, – to samo. Ponownie, należy tylko do mycia w postaci ciekłej. warunki temperaturowe muszą być zgodne z 30-40 stopni Celsjusza. Również po zabiegu powinny być powtarzane i spłukać produktu w celu uniknięcia rozwodu. odzież squeeze powinny również uważać, że nie jest zdeformowane. Po zakończeniu procedury należy powiesić kurtkę trempel do wyschnięcia, powinno być okresowo lekko potrząsając ubrania do puchu wziął byłego miejsca.

Taki środek pozwoli Ci po wysuszeniu kurtki łatwo rozprowadzać puch.

niuanse suche

Jak już wspomniano, suszarki niewłaściwe ubranie może również prowadzić do rozwodu.

Niektóre gospodynie używają do tego zwykłych grzejników. Z tej metody powinno być zaniechane, gdyż tych zewnętrznych tkanin, takich jak poliester i nylon, złym podaniu do powietrza, a podczas szybkiego żarowym puchu na akumulatorze może po prostu gniją, pozostawiając nieprzyjemnego zapachu na ubraniu.

Inni wolą suchy dół kurtki bezpośrednio na ręczniki frotte, ale proces ten zajmuje dużo czasu do tego samego puchu jest wystarczająco długi, w stanie mokrym, co znowu może prowadzić do procesów rozkładu.

Po ubrania trempel całkowicie sucha, usunąć go ponownie równomiernie w dół i wyjąć ją w szafie.

Wykonując powyższe zalecenia, można zachować kurtkę w postaci, w jakiej został zakupiony.