658 Shares 9625 views

Jego Królewska Mość Król za Grzyb

Każdy myśliwy ma swoje tajemnice do łapania bestię. Zna swoje zwyczaje, siedliska, i tak dalej. Amatorzy ciche polowanie też można powiedzieć wiele ciekawego. I wybiera się na polowanie na króla grzybów, z pewnością trzeba posiadać pewną wiedzę i umiejętności: gdzie mieszka, gdy rośnie. U osób, królewskim grzyb – to borowik lub cep. Dostał imię po pierwsze, na majestatyczny widok, a po drugie, na niezwykle smaczne i delikatne mięso. Grzyb królewski (zdjęcie poniżej) do smaku bardzo podobny do kurczaka. Więc jak to wygląda i gdzie go znaleźć? A jest jakiś inny pritendenty do tego tytułu?


royal grzyb – biały

Wygląda to bardzo reprezentacyjny przedstawiciela, to prawdopodobnie nie można pomylić z żadnym innym grzyby. Kapelusz duża, jak poduszka, 10-20 cm. Kolor waha się od brudnej-różowe do jasnobrązowego. Miąższ jest mięsisty, z przyjemnym wyraźnym grzybowym zapachu. Trzpień ma cylindryczną, lekko zakrzywiona. Królewski grzyb (borowik) należy do kategorii I (całkowicie jadalne). Żywieniowe mogą być suszone, solone i marynowania. Grzyb rośnie dąb i mieszanych lasach, na glebach gliniastych. To może zbierać od maja do listopada.

królewski Mushroom – szafran

Wielu miłośników leśnych przysmaków uwierzyć królewskie grzyby grzyby. To właśnie do nich dają mu honorowy tytuł. Poza jasnym kolorze, który stracił podczas obróbki i przetwórstwa pieczarek termicznych mają najwyższą smakowitość. są, jak również grzyby, do kategorii I. Siedlisko – las sosnowy. Uprawy grzybów, jako reguła, rodziny w postaci linii i pasm.

królewski Mushroom – staranować

Zarzut, że wielu ludzi, tak wiele opinii na ten temat można sparafrazować następująco :. „Jak wielu ludzi, tak wiele królewskich grzyby” Niektóre katalogi grzyb kompletacji, tytuł królewski względu na bardzo rzadkie i pyszne grzyby – RAM. Wygląda bardzo interesujący – zakręcony. Pulp, według źródeł, przypominający miąższu gotowanego kurczaka. Grzyb ten jest wpisany do Czerwonej Księgi. Rośnie pod dęby, graby, kasztany. Rzadziej, można go znaleźć w lasach sosnowych. Rosnące pojedyncze okazy. Zbierz to „Książę” od lipca do września.

royal grzyb – "Królewskie jaja"

Spełniają jeden przedstawiciel rodziny królewskiej – królewską grzyb, znany również jako „królewskie jaja”, to Tsezarsky. W czasach starożytnego Imperium Rzymskiego był uważany za najlepszy z grzybami. Jest to jedyny rodzaj muchomor, które mogą być spożywane. Rośnie na Kaukazie. Jest to swego rodzaju komórki jajowej z MDM rośnie coś przypominające grzyb. Tylko pokrywa nieco lżejszy i bez białego tochechek średnicy wynosi 20 cm. Młody kapelusza jest wypukła, ale w końcu staje się płaska. światło Foot żółty. Miąższ żółty, o przyjemnym zapachu grzybowym. Grzyb rośnie tylko w ciepłym klimacie. Proedpochitaet lasy liściaste, ale może „wędrować” i bór.

Memo hunter

Idąc na grzybobranie, trzymać się jednej reguły – zbierać tylko te grzyby, które są na pewno do 200%. Powodzenia przy cichej polowanie! I złapać króla!