424 Shares 4367 views

Skąd wiem, że mój mąż zmieni? System dla zdesperowanych

Jeszcze wczoraj wszystko było dobre, ale dziś poczucie, że relacje są jak woda przecieka przez palce. To przerażające, a wiele kobiet ze stratą i myślę, że powodem ochłodzenia stosunków stał razluchnitsa. Ale skąd wiesz, że mąż się zmieni, i mają szansę uporać się z problemem?


Głównym objawem

Gdy mąż zmieni, czas spędzony razem maleje. Po tym wszystkim, na nowy związek nie wymaga nawet minuty, i oglądać. A te godziny on pożycza od swojego „fundusz ogólnego”. Opóźnienia w pracy, rybołówstwo z przyjaciółmi, nieoczekiwanej podróży służbowej. Spośród nich, mąż może wrócić opalony, ale wydawał się być napędzany w kierunku północnym. Skąd wiem, że mój mąż oszukuje ciebie?

Wcześniejsze obserwacje. myśleć

Zanim kupisz sprzęt szpiegowski i przejdź do stron prywatnych detektywów, dobry zastanowić się, czy konieczne jest was naprawdę. Czasami pytanie, jak stwierdzić, czy zmiany mąż zapytać bezcelowe. Po tym wszystkim, jeśli nie są w stanie samodzielnie zapewnić sobie i swoim dzieciom, trzeba siedzieć spokojniejszą wodę poniżej trawie. Ponieważ poczucie winy na „getter” nie działa to niemal w stu procentach. W związku z tym zastanowić się, czy wasze dobre umiejętności, czy zarobił wystarczająco dużo pieniędzy nawet na wynajem, żywność i odzież. I zanim zaczniesz szukać wskazówek, angażują się w problemie samych wsparcia materialnego i ich dzieci.

Co trzeba

Załóżmy, że użytkownik zdecyduje się żyć „biedny, ale dumny”. Skąd wiem, że mój mąż zmieni? Łącznie z głową i zastosowania technik, które są wykorzystywane przez służby specjalne. Nie spiesz się do zakupu błąd w telefonie i siekać męża email. Wszystko czego potrzebujesz to konto na stronie internetowej, gdzie można ukryć swoje rekordy z hasłem. Należy rozważyć system śledzenia, która będzie przylegać do każdego dnia. W nagraniu, przyniesiesz wszystkie podejrzane fakty. Skąd wiem, że mój mąż nie zmieni, na pewno?

Dane mówią same za siebie

Co to jest podejrzane fakty? Leżąc na małe rzeczy, kiedy mówić prawdę w ogóle, to nie jest konieczne. Człowiek tak przyzwyczajeni leżeć na wielką skalę, która wywołuje nałóg o szczegóły. Zazwyczaj, jeśli ciągle kłamie, to jest pierwszy znak destrukcji relacji. Jest również bardzo podejrzany wygląd rozwiązana w obecności swoich połączeń telefonicznych. Długotrwały siedzi w internecie, zwłaszcza wtedy, gdy strony są wyłączone, gdy zbliżasz. A jeśli tych stron porno, to nie jest tak przerażające. Być może to serwisy randkowe, gdzie Twój ulubiony Cheats wiele dziewcząt, pojawiając się bezczynnie i tworząc fikcyjną postać.

Umieść rywal

Wszystkie podejrzane fakty muszą być rejestrowane każdego dnia. Prędzej czy później znajdziesz oczywisty nakłucia, a następnie można przesłać do męża cały szereg dowodów. I można żartować z mężem, na przykład zatrudnić chłopca na wezwanie, że uwiódł pasję męża, dzięki czemu zdjęcia, a nawet filmy. A następnie wysłać anonimowego małżonka danych. Brzydki? Ale skutecznie, a jednocześnie upokorzyć wkroczyła na swojego faworyta. W walce o męża wszystkie metody są dobre.

Skąd wiem, że mój mąż zmieni? Pytanie nie jest do końca prawidłowe. Po tym wszystkim, istnieje pozytywna opcja: to nie zmienia. Ale problemy w relacji do decydowania trzeba jeszcze, trzeba zmienić siebie i uczynić twój związek bardziej interesujący i bogaty, jeśli chcesz je zapisać.