392 Shares 8710 views

Brzuch w dół i odszedł wtyczkę śluzu? Przygotowanie do szpitala!

Skąd mam wiedzieć, czy nadejdzie wkrótce poród? Wiele kobiet w ciąży są bardzo zaniepokojeni tym problemem. W rzeczywistości ciało kobiety na kilka dni przed narodzinami dziecka ona zasygnalizował, że nadszedł czas, aby zbierać rzeczy i psychicznie przygotowany do wyjazdu. Uważni przyszłe matki będą mogli łatwo zidentyfikować prekursory dostawy. Tak, a przy odbiorze położnik-ginekolog na pewno będą zadowoleni z faktu, że nadszedł czas, aby przygotować się do porodu. Jakich objawów, i jak je rozpoznać?


Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć wizualnie – to opadanie brzucha. główka dziecka schodzi do dna miednicy, więc żołądek serwowane jest lekko w dół. To może zdarzyć się w ciągu tygodnia lub dzień przed dostawą. Będzie łatwiej oddychać, ponieważ dziecko nie jest już tak będzie wywierać nacisk na membranę. Ponadto przyszłe mamusie, którzy torturowali zgaga, w ciągu ostatnich dni przed porodem może stwierdzić, że nieprzyjemne uczucie pieczenia w przełyku zniknął. Jest to również związane z zaniechaniem dziecka w miednicy.

Zwiększone fałszywe skurcze – kolejny znak zbliżania się porodu. Tak więc, macica próbuje rękę i przygotowanie do momentu narodzin. może niepokoić dokuczliwy nawracające bóle krzyża. To nie jest początkiem narodzin, ale tylko ich prekursory. Bądź cierpliwy, a wkrótce światło będzie dziecko.

Wtyczka śluz, lub raczej jej odkrztuszanie, – kolejny objaw gotowość organizmu do rozpoczęcia porodu. Pewnego dnia, można zobaczyć, jak to się dzieje. Śluzu przez korek ciąży pełni ważną funkcję – chroni niemowlę przedostawaniu infekcji macicy. Ale przed narodzinami swojego działania skończyła, a ciało już nie potrzebuje. Jeśli przeniósł wtyczkę śluzowej – wówczas będziemy wkrótce rodzić. Najważniejsze, aby uświadomić sobie, że wszystkie te procesy są naturalne i powinny być z wami. Przeniesiony wtyczkę śluzowej – nie bój się myśleć, co to za dziwny wybór. Tak powinno być.

Jeśli zostały przeniesione wtyczkę śluzu, ale kilka dni w domu, a ty nie byłeś w pracy, konieczne jest, aby dbać o zwiększonej higieny w okolicy narządów płciowych. Rano i wieczorem zmyć żel do higieny intymnej, unikać seksu, nie pływać w basenie lub w rzece. Wtyczka śluz nie chroni swoje dziecko, więc trzeba być bardzo ostrożnym w tym czasie.

zmiękczenie szyjki macicy. Zmiany te zachodzą w organizmie pod wpływem hormonów, że organizm jest przygotowany do opuszczenia matki oczekującej. Zmiękczenie szyjki macicy nie czuje się w ciąży, ten objaw może objawić się do lekarza na regularne badania ginekologicznego. Szyjka przygotowuje ujawnienia uwolnienia dziecka do światła. Czasami, jeśli szyjka macicy przed pracą jest zbyt twardy, lekarz przepisuje specjalny iskrę do odpowiedniego hormonu aby pomóc organizmowi przygotować się do nadchodzącego wydarzenia. Nie pokonaniu cel lekarza: będzie wówczas również łatwiejsze do zniesienia.

Można zauważyć, że dziecko w łonie matki stał się mniej wirowania i, jak to było cicho. To on wziął właściwą pozycję przed urodzeniem. Teraz macica jest ciasno to, więc aktywne perturbacje niemożliwe. Wiele kobiet w ciąży, że dziecko uspokaja się przed urodzeniem, jak gdyby dając matce, że gotów był się urodzić. Ale całkowity brak wstrząsy lub perturbacji w ciągu 12 godzin może powiadomić o kłopoty. Dziecko może nie mieć wystarczającej ilości tlenu z powodu kompresji pępowiny lub innych powodów. Dlatego w tym przypadku konieczne jest, aby szukać pomocy medycznej. Zdarza się, że dostawa jest przeprowadzana musi być natychmiast, ponieważ istnieje zagrożenie dla zdrowia i życia dziecka.

Prekursorami urodzenia – cicha szybka mama o tym, co musi być mentalnie i psychicznie dostrojony do dostawy, ponownie rozważyć, czy wszystko było gotowe w szpitalu, do telefonu z lekarzem, który odbędzie dostawę, dostroić się do pozytywnego. Udane pan urodzić!