259 Shares 8504 views

T 12 (traumatyczne pistolet) specyfikacje, ceny, opinie

T 12 – traumatyczne pistolet, który jest produkowany w Rosji. Charakteryzuje się brakiem kołki i przegrody, które są powszechnie spotykane w cylindrze. Według certyfikatu, broń palna, która jest stosowana w ograniczonym porażki. Główną zaletą modelu – zdolność do wystrzeliwania jakiejkolwiek traumatycznych nabojów.


Charakterystyka modelu: był pierwszym T10

Wielki Moc T12 – jest poprawa kopia pistoletu T10, który został zaprojektowany przez projektanta ze Słowacji Jaroslav Kuratsinoy. Nowa kaseta 10h28 mm gwarantuje brak problemów z dostaw, ponadto, strzelanie staje się bardziej efektywne. Wielki traumatyczne pistolet Moc T12 została zaprojektowana dla aktywnej samoobrony, gdy jest to możliwe do zastosowania prywatną modułową broń. Ponadto, jego funkcjonalność może zaskoczyć wiele:

  1. Pistolet może być uzupełnione przez szereg urządzeń, ponieważ ma prowadnicę Picatinny taśmy. Oznacza to, że użytkownik może łatwo zainstalować wymodelować oznacznik lasera, na przykład.
  2. Nowy nabój pistoletowy zapewnia bardziej efektywne fotografowanie w samoobronie, więc jest bezpieczne w obsłudze.

Główną wadą modelu T10 jest zamknięcie komory ze względu na brak długości. Projektant rozwiązać ten problem tworząc nową kasetę – 10h28 mm. Następnie została ona opracowana innego patrona – 10h22T które mogą być traumatyczne. Wszystko to ma wpływ fakt, że traumatyczne pistolet Wielki Moc T12 stał się jednym z najbardziej wiarygodne.

automatyka

Główną cechą modelu systemu automatyki Wielki Moc T12 – jest dobrze przemyślana. W celu utworzenia ramki wykorzystywanej poliamidu, jest on uzupełniany przez zdejmowane tylnymi panelami uchwytu. Takie panele są dobre, ponieważ pozwalają na dostosowanie pistolet na właściciela danego roszczenia. Ponadto zwiększa wydajność wypalania pojedyncze ujęcia lub seryjny. Wielki traumatyczne pistolet Moc T12 – potężną broń, która jest dodatkowo wyposażony w zdejmowany panel.

Szyna Picatinny umieszczony w ramki z tworzywa sztucznego – w jego przedniej części, a sprężyny powrotnej pozycję siedzenia – na podstawie cylindra. Wkładka jest w postaci stalowej ramy wyposażonej w szyny, po których porusza cover-migawki. Wewnątrz obudowy znajduje się spust, a otworem znajduje się mały występ – zapobiega wystrzeliwanie pocisków metalowych. kule gumowe są odkształcone, a zatem łatwo przejść przez występ.

Funkcje szczegóły

T 12 – traumatyczne pistolet, którego szczegóły są oparte na nowoczesnych materiałów i technologii, z uwzględnieniem obciążenia na nich. Jeśli jakiś element jest konieczne zbyt duże obciążenie, to jest utworzone z metalu, a wszystkie części są wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu broń staje się łatwe i proste w użyciu, a ponadto, co znajduje odzwierciedlenie w niższych kosztach.

Metal gate 12 D: składa się z chromu, molibdenu i niklu. Po pierwsze mielenie migawki, który jest następnie utwardzana. Następnie migawki spiekanych, utlenia się i azotowanej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, zwłaszcza technologii Tenifer QPQ. Ta technologia jest używana do obudowy produkcyjnej migawki elementami spustu, rama i beczki. W związku z tą powłoką 12 T – traumatyczne pistolet niezawodnie chronione przed korozją. Elementy z tworzyw sztucznych są wykorzystywane do wyposażyć pociągnięcie spustu, przewodniki i spust.

Jak działa pistolet?

Mechanizm spustowy charakteryzuje się podwójnym działaniu, gdy spust znajduje się w stanie otwartym. Bezpiecznik znajduje się po obu stronach, tak, że broń może być obsługiwany z obu stron – w lewo lub w prawo. Główną różnicą od Grand zasilania T12 T10 – w systemie mocowania bezpiecznika, który stał się bardziej skomplikowane. Pistolet Wielki Moc T12 – traumatyczne broń samoobrony że szybko dojdzie do chęci konwencjonalnymi szafce migawki w dolnym położeniu. System ten nie jest nowy, gdyż została zaproponowana przez Johna Browninga w rozwoju Colta 1911. Model ten był Ameryki arsenał, a także wykorzystywane przez jednostki specjalne, w tym w Rosji.

Pojemność i wkłady

Pojemność pistolet T12 sklep – 17 wkładów po traumatycznych działania, które są uporządkowane w rzędzie przy wyjściu z broni. Ze względu na brak lufy pistoletu w tulei osłonowej posiada zdejmowaną przednią oczu – najlepiej jest zainstalować go z prętem z włókna optycznego. Jego osobliwością jest to, że pozwala szybko i niezawodnie celować i strzelać.

Przegląd klientów

Jednym z najbardziej popularnych broni dzisiaj – T 12 (traumatyczne pistolet). Przegląd po przejęciu i ognia prowadzi do następujących wniosków. Członkowie zauważyć, że model korzysta z nowej klasy, który od swojego poprzednika nie różni się zbytnio. Pistolet jest prawie podobna do modelu T10 i funkcje:

  1. Niezawodność i trwałość elementów stalowych.
  2. Ergonomia i wyważenie.
  3. Istnienie rządu dwustronnej.
  4. Wysoka jakość obróbki powierzchni.
  5. Dwa magazyny, które mają duży potencjał pojemności.
  6. Regulowane widok z tyłu.
  7. Zdolność do szybkiego ładowania.
  8. suplement moduły.

odmienność

Z drugiej strony, nie jest to numer modelu różnic. Tak więc, T 12 – urazowe lufa który jest różny wygląd. Nowa konstrukcja różni się występ w górę, natychmiast po tym gładką rurę powiększonej średnicy. Kolejna zmiana – nowy uchwyt, który umożliwia zainstalowanie klocki o różnych rozmiarach na odwrotnej stronie. Takie rozwiązanie zapewnia, że uchwyt się silniejsze przypadku przerwania są rzadkie.

sklepy specjalistyczne zostały zaprojektowane do T12, które zostały wynalezionego przez specjalne naboje. To pozwoliło na wyposażenie oryginalne sklepy traumatyczne pistolet, walcząc K100, i nie było żadnej zmiany w postaci wkładek i wydłużonych szczękach. Poddawany wzmocnieniu sprężynę powrotną jako wkład jest używany bardziej wydajne.

Funkcje fotografowania

Oczywiście, ważne przy wyborze jakiejkolwiek broni – jego specyfikacji. Traumatyczne pistolet T 12 Badania wykazały niezawodne i bezpieczne. Na pierwszym zdjęciu jest oczywiste, że model ma poważny kaliber. W tym przypadku użytkownicy zgłaszali, że zaczął wykazywać zyski. Podczas testowania zużytych kaset 10h28. W celu określenia dokładności pożaru przeprowadza się serie – 5 strzałów w odległości 10 metrów na standardowej tarczy. Wzornictwo, według opinii, godni. Testując T12 strzelanie tempo wykazały, że w porównaniu do poprzednich modeli to łatwiejsze w zarządzaniu i wygodne.

pistolet TTX

Kryteria skuteczności traumatyczne pistolet T12 pokazują, że mamy do czynienia z niezawodne i bezpieczne w obsłudze urządzenie. Podczas zerowania musiał być czyszczone tylko raz, a wśród szkody w rzadkich przypadkach należy wymienić magazyn catch i wyzwalania straży, które mogą ulec uszkodzeniu na skutek nieostrożnego obchodzenia modelu.

W ten sposób użytkownicy mówią, że traumatyczne broń – broń o wysokiej jakości, który wykazuje doskonałą precyzję, wysoką energię wylotową, równowagę, manipulację. Jeśli jest to konieczne, T12 mogą być stosowane jako broń palna w maksymalnej odległości 10 metrów.

pistolety gazowe

broń gazowa "Fort 12T" – to travmatika 9mm. Pistolet jest lekki, płaski kształt, dzięki czemu może być używany do przechowywania ukrytego, nawet w lecie. Jeżeli parę cewek jest usunięty, a następnie przechowywać może zawierać do 15 rundach. Ten półautomatyczne urządzenie, które pozwala na trafienie przeciwnika w regionie do 50 m. Model ten działa na zasadzie swobodnego zamka i posiada niezawodny system bezpiecznika. Dodatkowo wyposażony w oznacznika laserowej i urządzenie do zmniejszania strzał dźwięk.

Traumatyczne pistolet „Fort 12T” w chwili jego wprowadzenia na rynek Rosji był poza konkurencją. Jednak model ten nie mógł zaspokoić wymagania użytkowników, ponieważ ma słabą lufę. Jednak z powodu stopniowego gromadzenia doświadczeń w jakości build ulepszonych broni. NGO „Fort” posiada wystarczające wyposażenie oraz nowoczesny sprzęt, dzięki której wykonywana jest wytwarzanie tych produktów wysokiej jakości do tej pory.

Cechy konstrukcyjne „Fort T12”

U podstaw spuście jest USP modele CZ-75 i CZ-83. Z tego można strzelać zarówno z młotek przekrzywił i tryb DA. Dźwignia bezpieczeństwa znajduje się po lewej stronie w tym samym czasie blokuje kilka pozycji naraz – brama, zaczep kurkowy i młot. Aby stworzyć broń używana stal broni, która wpływa duży margines bezpieczeństwa. Jak podana przez producenta, urządzenie może produkować do 50.000 zdjęć.

Zatrzask znajduje się u nasady kabłąka spustowego, a raz spędził całą swoją amunicję, pistolet zostaje przeniesiony do przystanku slajdów. Ze względu na takie cechy strukturalne szybko ładowania przy zmianie sklepu, a biorąc pod uwagę jego pojemność, szybkość jest również zwiększona. Ponadto pistolet Breaker wyposażone w różne urządzenia zabezpieczające: using rozszczepiać zablokowanego paska wyzwalania, która zapobiega ewentualnej strzał. Uchwyt ma średniej wielkości, który jest wygodny dla dłoni i pozwala na szybkie i precyzyjne działanie ognia.

Funkcje maszynowy, jak następuje: w przypadku spalania w dolnej części tulei wpływają gazy proszku pod ciśnieniem, przesłona porusza się do tyłu, przy czym pocisk opuszcza tulei i przesuwa się do przodu wzdłuż kanału odbiornika. Po sesji w ubiegłym kasety migawki odbywa się w tylnym położeniu specjalnego opóźnienia. Do strzelania naboje muszą korzystać z marki „Teren-ZF”, ale jest to możliwe do wykorzystania kaset innych marek, co najważniejsze, aby pasowały do kalibru. Dzięki gładkiej chromowanej beczka z kontrolą zwężenie zwiększa dokładność ognia.

Nowoczesne pistolety „Fort T12” są produkowane w różnych wersjach – od prostych do wykończone czarnym niklem. długotrwałe utrzymanie tych produktów potwierdza, że są one niezawodne i bezpieczne. Nie jest przypadkiem, urządzenia te są szeroko stosowane w wielu tablicach edukacyjnych w nauczaniu studentów na różnych uniwersytetach.

Jaka jest cena?

Jednym z najbardziej popularnych broni dzisiaj – traumatyczne pistolet T 12. Cena różnych modeli jest inna: na przykład, model T12 Wielki Moc będzie kosztować około 51000-60000 rubli, a jednostka gazowa „Fort” na rynku rosyjskim są trudne do znalezienia.

T12 broń – broń, która jest inną produkcję nowoczesnych urządzeń, przy użyciu wysokiej jakości materiałów i sprawdzone przez czas. Dzięki przystępnej cenie, lekki, uciążliwego przenoszenia i praktyczność traumatyczne pistolet Wielki Moc T12 jest bardzo popularny wśród kupujących. Jest to najlepsza innowacja wśród narzędzi samoobrony, które zostały utworzone na podstawie próbek walce. Szeroka gama wkładów pozwala wybrać, co jest dla potrzeb konkretnego właściciela.

Recenzje posiadaczy broni zgodni co do jednego: niezawodne i bezpieczne urządzenia i w porównaniu do poprzedniego modelu T10 – jeszcze doskonały. Rozbudowanego systemu przesłona w połączeniu z dogodnym konstrukcji beczki poprawiła dokładność strzelania i zwiększyć jego skuteczność.