235 Shares 4539 views

Jak przebić się huk – kilka sposobów

Siedem razy measure – cut raz – nie wiadomo, czy Zjednoczone Wszystkie rosyjskie przysłowie? Dlaczego więc wiele kobiet go zignorować? Dlaczego nagle tak znowu – a ona cięte grzywki, a pięć minut później uświadomiła sobie, że nie poszedł do niej? Wszystko z winy chęć być modne i inny. Jednak pragnienie pragnienie, ale co zrobić z takim hukiem? Gdzie go umieścić? Odpowiedź jest prosta – jest to niezbędne do uboju, ale jak ukłucie grzywka piękny i stylowy, opisane poniżej.


Sposoby, jak przebić się huk, bezpośrednio zależy tylko od tego, co to jest: gęsta lub rzadka, długiej lub krótkiej, gładkiej lub odwrotnie, ukośne. Problemy mogą pojawić się, gdy ubój krótkie grzywki – tu jest tylko jedna opcja – czesać go z powrotem i naprawić pomalować pożądanego rezultatu, włosy nie wyjść, a zwłaszcza nie zepsute. Ponadto, można użyć spinki lakier lub niewidoczne. Grzywka nie może zaczesane do tyłu, i, na przykład, z boku lub nawet w dwóch kierunkach – po prostu podzielić ją na dwie nici i ukrywając je pod koniuszki włosów, naprawić pliki lub szpilki bobby w taki sposób, aby nie widać żadnych wskazówek czy spinki do włosów.

Jeśli nie wiesz, jak nożem szpilki grzywkę, uzyskać pasmo włosów – nie tylko będzie w stanie różnicować swoją codzienną obraz, ale również pomóc w rozwiązaniu problemu zbędnych grzywką. Obrzeże może wybrać dowolny kolor i wszelkie tekstury: może być stały kolor, więc kolor, z wszelkiego rodzaju drobiazgów, takich jak kulki lub nawet całkowicie – wszystko od gustu.

Pozbądź grzywką na jakiś czas pomogą wszelkiego rodzaju chusty, szaliki i opaski na głowę. Ponadto, podobnie jak felgi, będą mogli uzupełnić swoją drogę, zrobić jakieś specjalne uwagi. Jeśli wolisz nosić chusty – można związać je w zalotne kokardkami.

Na pytanie, jak przebić się huk, zawsze można znaleźć prostą odpowiedź – warkocz je w skomplikowany warkocz (o ile, oczywiście, wiem, jak to zrobić). Alternatywnie, można rozważyć tkania „Francuskie warkocze” z późniejszym ubojem za uchem. Tkana sama plecionka jest bardzo proste, wystarczy podzielić się frędzli się z trzech komponentów, a następnie górna nić miejsce poniżej średniej, to samo należy zrobić z dołu. Następnie ponownie umieszcza w górnej połowie, a następnie dodanie do niej małej części wybuchów (góra). Powtarzanie tych prostych manipulacji, w ciągu kilku minut można już uzyskać świetny wynik. Ten warkocz warkocz może być najbardziej grzywką lub uczynić go częścią warkocze, pleciony włosy w całej masie.

Jeśli Twoje grzywka wzrosła o kilka centymetrów, to masz szansę przebić ją na ogonie. Aby to zrobić, po prostu związać się na szczycie tak zwanej „koński ogon”, który go zacheshite. Wynik ten jest pożądane, aby naprawić lakier do włosów i mus – to pomaga zmaksymalizować połączyć go z głównej masy włosa.

Inną opcją ubój grzywkę do tyłu lub z boku – do zastosowania spinki. Mogą być one najbardziej, że nie jest zróżnicowana – prosty lub odwrotnie, ozdobione różnymi drobiazgami, kamienie, koraliki itp Zakalyvaya grzywka na bok, czesać jej grzebień i czesane do lewej lub prawej strony, zabij go – wszystko jest proste i piękne.

Jeśli nie wiesz, jak przebić się huk lub po prostu nie można zrobić – lakier i grzebień, aby Ci pomóc! Wystarczy podzielić ją na dwie nitki w obu kierunkach, a następnie dobrze uczesane, zapiąć doprowadzić lakier do włosów – będzie gotowy stylowe fryzury bez grzywki, ale w tym samym czasie z inteligentnych zamków na każdej stronie.

Cóż, można przyjąć liczbę tych metod uboju grzywki, ale nie fakt, że pasują one do Twoich potrzeb – gdzieś zapobiec jego długość i kształt, a w niektórych przypadkach kontury twarzy. Dlatego przed wyborem opcję który będzie pasował trzeba będzie stanąć przed lustrem i dobre doświadczenia. Sukces w eksperymentach!