363 Shares 1686 views

Smartphone Wexler. ZEN 5: Przegląd modeli, opinie klientów i ekspertów

Wexler marka znana na całym świecie ze swoich e-booków i tabletów, ale ostatnio firma rozpoczęła produkcję markowych smartfonów. Pierwszym był bardzo stylowy i smukły ZEN 5. Telefon otrzyma nie tylko ogólnie, ale również przez potężne specyfikacji sprzętowych. Zrozumieć wady i zalety modelu pomoże szczegółowy przegląd Wexler. ZEN 5.


Ogólna charakterystyka

Smartphone Wexler. ZEN 5 to urządzenie z ekranem o pięć cali i skromny design. Wyświetlacz obsługuje FullHD, posiada doskonałą głęboka refleksja pikseli wysokiej wypłacalność.

W konfiguracji telefonu – potężnego procesora i karty graficznej, 8 GB pamięci wewnętrznej. Z drugiej strony, urządzenie pamięci obejmuje 1 GB bez dodatku. Karty pamięci mogą być używane do 32 GB, jeśli jest to pożądane.

ZEN 5 obsługuje około tuzina różnych interfejsów, w tym nawigacji. Jedną z głównych zalet urządzenia jest jego tylna kamera.

Nowy produkt jest dual-marka Wexler smartphone. Jej szacunkowy koszt – 9000 rubli.

Obudowa i łączniki

Obecnie jednym z najbardziej sprzedających modelu uważana jest za przedstawicieli Wexler smartphone. ZEN 5 biały. Białej obudowa ma wymiary 71,5 o 142 mm. Każdy z modeli ZEN 5 jest uważana za niezwykle cienki – zaledwie 8,2 mm. Masa tego urządzenia wynosi około 142 gramów.

Panel ciało ciasno do siebie. Zdaniem ekspertów, to dlaczego maszyna nie rozpocznie odtwarzanie lub pisk w czasie. Przedni panel jest płaską szklaną pokrywę, która pokrywa cały ekran. Powierzchnie boczne są wykonane z metalu. Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie, a regulacja głośności – w lewo.
Na górnej części obudowy znajdują się dwa gniazda: microUSB i 3,5 mm. Mikrofon znajduje się w dolnym panelu. Nad wyświetlaczem, w sposób zwyczajowo przyjęty, nie było miejsce dla połączeń głośnikowych, przednią kamerę i atrybutów marki producenta. Warto zauważyć, że smartfon ma tylko trzy przyciski dotykowe z podświetlanymi ikonami po lewej stronie – „Menu” w środku – „Home” po prawej – „Wstecz”.

Co do tylnego panelu, to jest zaokrąglone, wykonane z metalu. W górnym obszarze tylnej wystaje nieco aparat lampy LED (format w poziomie). Na tylnym panelu centrum znajduje się logo marki. W dolnej części urządzenia wskazanego przez model. Zeby to głośnik zewnętrzny.

Złącza do kart SIM znajdują się pod tylną pokrywą tuż nad akumulatorem. Urządzenie obsługuje dwa standardy: SIM i MicroSIM. Również pod maską znajduje się gniazdo kart microSD.

wygląd

W ogóle, smartfon okazał się dość zwięzły i elegancki. Urządzenie z łatwością zmieści się w jednej ręce. Gładka powierzchnia tylnej części ciała nie sprawia śliskie telefonu. Łatwo trzymać go w jednej ręce umożliwiają wyraźną krawędź przedniego panelu Wexler. ZEN 5. Informacje zwrotne od klientów wynika, że smartfon jest również nie pozostają odciski palców.

Z drugiej strony, wiele osób ma problemy z wyjęciem tylną pokrywę. ostatnia złącze nie jest zbyt wygodne. Trudne do usunięcia i silne mocowanie wewnętrznej. Dlatego zmiana tej samej karty SIM może trwać długo. Jednak niektórzy użytkownicy są nawet zadowolony z tego faktu, ponieważ w zaślepce nie będzie działać luźne.

Jeśli chodzi o przyciski, są w wygodnej odległości do palców. Są jednak pewne wady. Głównym z nich jest zbyt mała i miękka przycisk blokady, który po omacku na ślepo niemal niemożliwe.

Wyświetlanie smartphone naprawdę duże, więc wiele eksperci sugerują właściciele pracować z nim obiema rękami. Zwłaszcza ta rada będzie odpowiedni podczas przewijania taśmy.

rozmiar ekranu

Wyświetlanie na Wexler. Zen 5 pojemnościowy. Przekątna – 5 cali. IPS wyprodukowane przez znaną technologią. Optymalna głębokość wyświetlacza pozwala na osiągnięcie graficzny PowerVR Series profesora SGX 544MP. Dzięki niemu, smartfon obsługuje formatu 1080p. W odniesieniu do gęstości pikseli, jest to 441 punktów / cal. Ponadto, wyświetlacz posiada specjalną warstwę ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi Corning Glass.

Ekran ZEN 5 do zneutralizowania zakłóceń we wszystkich kątach widzenia. Wyświetlacz Wexler nowy produkt posiada również wyświetlacz wysokiej rozdzielczości i dużym marginesem jasności. Ten ostatni pozwala bezproblemowo pracować z telefonu nawet bez oświetlenia. Na słońce ekran może blikovat, ale obraz nie pogorszy.

Warto zauważyć dotykowego czułość powłoki. Smartphone reaguje na nawet najmniejszy dotyk, jednocześnie uznając natychmiast gesty. Wyświetlacz jest zdolna do równoczesnego przetwarzania pięć działań.

System operacyjny

Wexler zintegrowany interfejs oprogramowania. ZEN 5 jest oparty na Android 4.2 Jelly Bean firmware. Dla programistów silnika dodaje Wexler aplikację Play, która jest zespołem z najbardziej popularnych programów podstawowych. To pozwala swobodnie wchodzić w interakcje z usług internetowych. Warto zauważyć, że ta aplikacja wymaga aktywacji.

Od reszty zintegrowanego programu może zapewnić przetwarzanie tekstów, standardowe gry, słowniki, komunikatory, nawigatorów, klientów dla sieci społecznych, zawodników i nawet kilka dziesiątek popularnych gadżetów.

System operacyjny urządzenia nie oznacza nic szczególnego, ale to jest bardzo łatwe i wygodne do stałego użytkowania.

właściwości użytkowe

Wexler. Zen 5 jest wyposażony w procesor czterech rdzeni z serii MediaTek MT6589T. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości do 1500 MHz. Dzięki tej inteligentnego telefonu, aby szybko uporać się z dowolnego obciążenia nałożone na nią przez wysokie wymagania sprzętowe FullHD ekranu. Pomimo tylko 1 GB pamięci RAM, telefon praktycznie zawiesza w silniku nie spowolnienie i interfejs funkcjonuje sprawnie. Aby uruchomić programy i surfowanie po sieci żadnych skarg. Powiększanie jest szybki, strona skakaniu płynnie bez podgruzok. Strumień wideo jest odtwarzany natychmiast, niezależnie od rozdzielczości i formatu.

5 ZEN obsługuje większość nowoczesnych gier w ramach „Android”. Tutaj wydajność zależy od wymagań minimalnych. Jeśli przekraczają one możliwości sprzętowych smartfonie, wkrótce zaczynają tylnym panelu stać się bardzo gorący, a obraz – aby spowolnić.

funkcje aparatu

Pakiet Wexler. Zen 5 zawiera dwie komory: przednią i główną (tył). Pierwszym z nich jest zdolność pozwalającą 2 MP aparatu, a drugi – 13. Dioda flash tylko w tylnej komorze podczas automatycznej regulacji ostrości.

Wbudowane aplikacje dla nie tylko sprawiają, wysokiej jakości zdjęcia, ale także do robienia zdjęć w 3D i panoramy. „Idealny portret” automatycznie wykrywa twarz, zmniejsza policzki, wygładza zmarszczki, podnosi wzrok. W rezultacie, użytkownik będzie zaskoczony takim szybkim i cudownej transformacji. Tryb HDR pozwala na łączenie wielu ramek. Jeśli chodzi o wideo, interfejs zawiera szereg dodatkowych przydatnych funkcji: spowolnienie, stabilizacja rozmiaru pliku, efekty nakładkę, i tak dalej.

Przednia kamera jest bardziej nadaje się do dobrze oświetlonych miejscach.

Interfejsy i bateria

Smartfon jest zbudowany kilka wspólnych modułów. W szczególności odnosi się to do 3G i GSM. Również liczba obsługiwanych interfejsów obejmuje EDGE, HSPA, GPS, GPRS, liczba katalogów Wi-Fi i Bluetooth 4.0.

Jak już wspomniano, ZEN 5 pozwala na jednoczesną pracę dwóch różnych operatorów poprzez dwa gniazda dla kart SIM. Testowanie wszystkich bezprzewodowych interfejsów, błędów i problemów nie są ujawniane. Smartfon jest w stanie utrzymać się długi sygnał, nawet w rozprzestrzenianiu granicznym Wi-Fi fal.

Jednostka bateria umożliwia pracę w trybie autonomicznym do 380 godzin. Jest to absolutny rekord dla współczesnego telefonu komórkowego. Niemniej jednak, tryb rozmowy, urządzenie będzie pracować tylko 10 godzin. Należy zauważyć, że całkowita naładowania baterii może trwać do 8 godzin.

opinii ekspertów

Mimo stosunkowo niskiej cenie, kupujący dysponuje unikalną potężne urządzenia mobilnego, że cechy i właściwości użytkowe nie jest gorsza od wiodących marek na świecie.
To nie jest zbędny podkreślić stabilność takiego devaysa jako Wexler smartphone. ZEN 5. Opinie Specjaliści wskazują, że urządzenie jest w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem, z wyjątkiem „ciężkich” gier. Eskperty przeznaczyć korzyści, takie jak wysokiej autonomii i wielkiego aparatu.

opinie klientów

Według użytkowników, głównym plusem urządzenia jest wspieranie dwa standardy oraz duży jasny wyświetlacz. Również w smartfonie świętować wysokiej jakości zdjęć i filmów, w długiej baterii, niski ciężar i szczupłe ciało. Bestsellerem w Rosji jest Wexler. ZEN 5 czarny. Recenzje i pozytywne komentarze kupujących odzwierciedla idealne połączenie ceny i jakości.

Wśród braków konsumenci izolowane trudności przy usuwaniu tylny panel pokrywy, stosunkowo cichy głośnik i ogrzewanie w długich zastosowań pracochłonne.