878 Shares 9133 views

Ustal cukier kalorii

Kwestia ile kalorii w cukrze, jest całkiem naturalne. Po tym wszystkim, produkt ten jest w większości desery i ciasta, kawa i herbata, którą pijemy też dodanie cukru w nich.


Cukier jest węglowodanem (oczyszczona), który jest łatwo przyswajalny przez organizm.

Dziewczyny, starając się stworzyć idealną figurę, chcąc wiedzieć, jaka jest kaloryczność cukru w danej objętości. podpowiada:

  • sto gramów cukru zawiera 380 kalorii
  • w łyżkę – 120 kcal
  • w łyżeczce do herbaty – zaledwie trzydzieści kalorii.

Dane te odnoszą się do zwykłego cukru nas jest wykonana z buraków. O ile cukru trzcinowego, kalorie są nieznaczny udział mniej niż 370 kalorii na sto gramów.

Jeśli porównamy te dwa rodzaje cukru (z trzciny i buraków), opcja buraczany jest bardziej wzbogacone w składniki odżywcze, choć prawie taki sam cukier kalorii. Zawiera ona żelazo, magnez i wapń, potas itp

Jedzenia cukru, kalorie powinny być rozpatrywane na podstawie produktu, w którym jest on zawarty. Na przykład, herbata kalorii – 0,1 kcal kalorii herbata z cukrem – 28,01 kcal. Tak jest w przypadku, gdy jedna łyżeczka dodana. Ale zazwyczaj stawiamy w napoju co najmniej dwa lub nawet wszystkie trzy łyżki.

Norma węglowodanów, które powinny otrzymać ciało – sto trzydzieści gramów dziennie. Jeśli zastosujemy się do tej reguły, wtedy nie ma żadnych problemów z nadwagą.

Kaloryczność cukru jest dość wysoki i czasami zapominamy o tym i o tym, że Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożycie cukru wynosi nie więcej niż dziesięć procent całkowitej liczby kalorii spożywanych dziennie.

Aby kompetentnie i zrównoważony skład menu, konieczne jest, aby wiedzieć, co następuje:

płci pięknej nie jest pożądane, aby jeść więcej niż sześć łyżek (herbata!) dziennie. Jest około dwudziestu pięćset gramów lub kalorii.

Mężczyźni nie mogą zwiększyć ten współczynnik o prawie połowę. Mogą być spożywane dziewięć łyżki (ponownie, herbata!) cukru dziennie, który wyniesie 37,5 t. lub sto pięćdziesiąt kalorii.

Dla spravochki: jeden słodki część wody (soda) butelki zawierające sześć do dziesięciu łyżki (TEA) cukru w swoim składzie. Policz ile kalorii można pić!

Kaloryczność cukru w innych pokarmów:

  • w cukierków zawiera szesnaście procent cukru
  • ciasteczka, ciasta i ciasteczka – Trzynaście procent cukru
  • napoje i soki owocowe – dziesięć procent cukru
  • jogurt, lody – dziewięć procent cukru.

Dlatego wszyscy lekarze powinni ograniczyć spożycie słodkich pokarmów, które mogą prowadzić do otyłości. Po dostaniu się do organizmu ludzkiego, że cukier przyczynia się do przejadania się.

U osób, produkt ten jest nazywany biały śmierci, które jednak nie daleko od prawdy (jeśli jeść w nieograniczonych ilościach). Eksperymenty na zwierzętach wykazały, że istnieje zależność od cukru, ale nauka nie jest jeszcze udowodnione i nie są uzasadnione.

Jeśli nie może istnieć bez słodki, w takim przypadku należy nauczyć się kontrolować swoje picie, nie do zdobycia zbędnego ciężaru.

Istnieje kilka rodzajów słodkich zamienników danego produktu, w którym ilość kalorii zawartych, zwykle jest stu pięćdziesięciu do stu gramów. Ale tu musimy pamiętać, że tylko przydatnych naturalny substytut cukru, który nie jest syntetyczny.

Odwołując się do negatywnego wpływu słodkich pokarmów w naszym organizmie, nie należy zapominać, wszystkie takie same i korzyści i przyjemność, że możemy uzyskać poprzez spożywanie słodyczy. Cukier nie tylko promuje zwiększoną krążenie, zapobiega tworzeniu się złogów w naczyniach krwionośnych, zapobiegając nieprzyjemnym choroby, takie jak zapalenie stawów.

Zalecana przez lekarza sześćdziesiąt g produktu dziennie jest zastosowanie, zarówno w postaci czystej lub jako część innych produktów.

Na przykład, ulubione czekolady da nasze ciało i sześćdziesiąt kalorii, ale dziesiątkę – w sumie dziesięć. Tak więc, nie ma o czym myśleć.