191 Shares 4120 views

Tabletki Naprawa Gdy

tablety są doceniane przez wielu użytkowników za ich godności. Są mobilne, łatwe w obsłudze i łatwe w obsłudze. Ale, jak każda inna technologia, urządzenia te muszą łamać nieruchomości. Prowadzi to do tego, co jest konieczne do naprawy płyt.

rozległe szkody

  1. Nie włączać tabletu. Ten błąd jest spowodowany brakiem jakiegokolwiek akumulatora. Może to być bateria, ładowarka, złącze lub kontroler. Ale mogą być też inne przyczyny, wśród których często zdarzają się problemy z układem procesora i chłodzenia.
  2. Złamane ekran. Z takiego zbiegu okoliczności naprawy (tabletki, zadeklarowaną przez to teraz nie) nieuniknione.
  3. A niedziałające linki. Jedną z głównych zalet tabletki jest możliwość podłączenia do sieci. Wykonywana transmisja danych może przez Wi-Fi lub 3G / 4G, ewentualnie modem jest wyposażony w gadżecie.
  4. Problemy. Wyraził podobną awarię w postaci samoistnych restartów, spadek wydajności, awarie lub błędów. Przyczyną takiego zachowania może być niewłaściwe działanie oprogramowania, infekcji wirusowej, problemy z pamięcią, lub dysk twardy. Self-diagnoza jest trudna ze względu na dużą liczbę możliwych przyczyn.
  5. Inne wina. Ta kategoria podziały to brak obrazu, dźwięku lub innych środków, ewentualnie przewidziane dla tego modelu.

Koszt usług w centrach usług

Do ceny napraw tabletek zależy od wielu czynników. Ten rodzaj usterki i złożoność pracy, a cena składników potrzebnych do przywrócenia urządzenia funkcjonalnego. To nie może być tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Ponadto w każdym przypadku wymaga uprzedniej diagnozy, która w większości ośrodków usługi są bezpłatne.

Jednym z najczęstszych problemów – jest to problem z urządzeniem do ładowania. Po diagnozie składa wniosek, o przyczynach takiego działania sprzętu. Jeśli akumulator jest uszkodzony, jego wymiana będzie kosztować od 600 rubli, złącze lutowania kosztuje około 500 rubli, a wymiana regulator mocy – już około 1200 jednostek tej waluty rosyjskiej. Należy pamiętać, że poszczególne składniki muszą płacić.

Innym wad, w obliczu fachowcom centrów usług, wyraża się w postaci połamanych ekranów. Tabletki naprawy takich szkód oszacowano na 900 rubli. Ale ostateczny koszt będzie zależał od touchpada jest złamane, uszkodzone lub nawet śmierć. Dla tych szczegółów będzie musiał zapłacić dużo pieniędzy.

Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem jest tani. Zazwyczaj, takie prace trwa około 200-300 rubli. Migające urządzenie będzie kosztować około 1500 rubli. Chip zamiennych, takich jak moduł Wi-Fi lub 3G / 4G-modem będzie kosztować około 1000 rubli bez zakończenia.

Naprawa chińskie tabletki

Trzeba też podkreślić tę szczególną kategorię gadżetów. Nie wszystkie firmy świadczące usługi serwisowe dla sprzętu, są podejmowane w celu wyeliminowania pęknięć chińskich tabletek. Wynika to z kilku czynników. Po pierwsze, tanie modele urządzeń mają niską jakość wykonania. Oznacza to, że takie urządzenie nie jest wystarczająco wiarygodne. Po drugie, części zapasowe trudne do znalezienia. Czynnik ten komplikuje talerze naprawy.