758 Shares 7960 views

„Spice Girls”: część legendarnego zespołu i sukces

To zjawisko w historii współczesnej muzyki! Spice Girls – jest najbardziej znaną artystką, która ma miliony fanów na całym świecie. Jego uczestnicy łączą dowcip i piękno, dobroć i radość, bezgraniczną energię i poczucie stylu. Grupa „Spice Girls”, którego skład jest utworzona na raz, wdarł się na scenę w Wielkiej Brytanii pod koniec 1996 roku. Jej znakiem rozpoznawczym był specjalny styl i wyrażenie Girl Power. Zaledwie rok później prace dziewczęta rozmawialiśmy o nich na całym świecie, w porównaniu z legendarnych Beatlesów.


Interesujące jest to, że grupa „Spice Girls” na początku było inaczej. Bob i Chris Herbert, ojciec i syn postanowił utworzyć grupę dziewczyna, jak w scenach z ufnością gościł drużynę męską. Eksperci natychmiast naprorochili one zawodzą, ale nie było. Około 1993 roku ogłoszono, odlew, na których jest około siedmiuset zawodników. Po przesłuchaniach producenci wybrali cztery dziewczyny: Victoria Adams, Chisso Melanie Michelle Stevenson i Melanie Brown. Na temat roli piątego piosenkarka została zaproszona do Dzheri Holliuell. Jednakże, „Spice Girls”, której skład jest pokazane powyżej, nazywano różnie: dotyk. Dziewczyny poznały, uczą się śpiewać, tańczyć, przygotowując się do kolejnych występów. Jednak pracownicy nie lubili go od razu, że producenci dają im gotowe piosenki, taniec ułożenia. Wszyscy chcieli zrobić to sam.

Michelle przeszedł przez siedem miesięcy i został zastąpiony przez Abigail Kis, który również opuścił zespół w miesiącu. Tak więc wśród „pieprzu” ukazał siedemnaście Emma Lee Bunton, który zalecił nauczyciela śpiewu. Więc to był początek nowego etapu zespołu, który nadal jest nazywany „Spice Girls”. Kompozycja została utworzona, a nowa nazwa pochodzi z Geri i Melani Si. W 1994 roku dziewczęta opuściły, ale znowu zebrali się, by podbić świat z własnymi kreacjami.

Solista „Spice Girls” został oddziały słynnego producenta Simon Fuller, który podpisał z nimi kilka lukratywnych kontraktów i dosłownie wjechał na gwiazdy Olympus. W czerwcu 1996 roku na antenie MTV brytyjską Wannabe klip, który w tym miesiącu zdobył szczyty list przebojów i pozostał tam przez siedem tygodni. Po tym, wszystko było jak w bajce: zainteresowanie wzrasta dramatycznie grupowych, jest istotne i popularne. Koncerty, nowe utwory i teledyski, zwiedzanie Europy i świata towarzyszyły uzyskania różnych nagród. W 1998 roku u stóp „pieprzu” Ameryka spadła.

Ciężka praca, i, być może, a gwiazda gorączka członkiem, wpływ na ich zgrany zespół. Pięć wspaniałych zamienił się cztery, że został pozostawiony Dzheri Holliuell lub Ginger Spice. Dla fanów „Spice Girls”, którego skład jest uboższy, to była tragedia: dziewczęta popełnić samobójstwo i płacze całą noc. Ale grupa nie zniknął ze sceny, i zachwycił fanów z nowych hitów i niesamowite pokazy.

Ale w miarę upływu czasu, dziewczyny zaczęły się ożenić, stają się matkami. grupa razem było mniej, zwłaszcza, że niektórzy uczestnicy zaczęli zastanowić się solowej karierze (Mel B i Mel Si). Posh Spice (aka Vicky Adams) stała się modelem i projektantem, a Emma – prezenter. Wydawać by się mogło, że Spice Girls triumfalny pochód zakończył, ale podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku wystąpili przed publicznością w tym samym składzie. Fani natychmiast zaczął mówić o Reunion „pieprzu”. A dlaczego nie?