234 Shares 1058 views

Miksery Haiba: Przegląd, rodzaje, producent i opinie

Jakość miksera w dużej mierze zależy komfort naszego życia. Po wodospad we wczesnych godzinach porannych w łazience jeszcze nikt nie poprawiło nastrój. Jednym z najbardziej popularnych marek – Haiba. Jaka jest różnica między produktem tego producenta? Co feedback lewo użytkowników mikserów Haiba?


producent

Miksery Haiba – towarem chińska korporacja. Został założony pod koniec ubiegłego wieku. Z biegiem lat został utworzony 5 oddziałów w różnych częściach kraju. Tam pracować ponad tysiąc pracowników Haiba.

Producent Armatury produkuje w Chinach. Ale on twierdzi, że proces produkcyjny jest stale pod kontrolą niemieckich specjalistów. Baterie Haiba ze stali mosiądzu. Jako składnik stosowany kaset z Hiszpanii i części głowy Niemiec.

asortyment

Haiba Corporation produkuje mieszalniki do różnych celów, a także innych urządzeń instalacyjnych. Ta konewka i pręty.

Istnieje szereg akcesoriów, w tym dozowników. Produkować różne komponenty, części do zaopatrzenia w wodę, narzędzie do pracy z nimi. Haiba produkuje lustra łazienkowe pomieszczeń. Tanie i dość wysokiej jakości stal nierdzewna powłoka – zbyt Products Corporation.

baterie

Zakres Haiba szerokiej gamy mikserów. Zasadniczo używają dvuhventilny zasadę mieszania. Ale nie jest to model nowoczesnego typu, jednej dźwigni.

Są one przeznaczone do łazienek, zlewów kuchennych, zlewozmywaków.

Kolor: chrom i brąz.

Zamontowane na zewnętrznej stronie ściany lub w umywalce. Dość łatwe w instalacji i obsłudze.

zalety

Producent pozycjonuje swoje produkty jako wysokiej jakości produktu. Wskazuje on zalety swoich miksery:

  • powłokę chromu o wysokiej jakości;
  • wszystkie szczegóły zwiększonej trwałości;
  • niezawodny grubość materiału;
  • składniki o doskonałej jakości;
  • Mikser jest w mocnym opakowaniu, aby zapobiec uszkodzeniom.

mikser naprawa

Użytkownicy skarżą się, że baterie fix Haiba bardzo trudne. Coś, co może być okazało śruby sześciokątnej śrubokręta powinien nikt już nie niespodzianka. Dobrze vykruchennyh uchwyt skręcił z siluminu – stopu aluminium i krzemu. Carving na nich jest kasowany, a następnie dokręcić je z powrotem nie jest możliwe. Ale czy nabywcy winy w tej sytuacji?

pielęgnacja

Specjalna pielęgnacja Haiba mikser kuchenny wymaga. Okresowo należy czyścić szmatką z mikrofibry. można zwilżyć ją wodą z mydłem.

W celu zlewu blisko gąsiora nie pojawiają się rdzawe plamy, należy ustawić przed nim sitko. Inaczej, śmieci, i nie mogą być zardzewiałe metalowe przedmioty, można dostać się do Husak, a rozpocznie się rdzy.

wskazówki węzeł sanitarny

Byłoby miło, aby się nowy mikser przed instalacją. Usunąć wszelkie zanieczyszczenia, które są tam, rozmaz wazeliny pocieranie powierzchni i uszczelnienia. Armatura powinni natychmiast umieścić na superglue, nie opierając się na ich super-twarde i dokręcone.

Siedzenie wokół wkładu i tulei, nakrętki mocującej należy starannie smarować. Tylko jeśli albo hydraulikiem, który przyjdzie do was w ciągu kilku lat, będą mogli łatwo zdemontować zawór i przytrzymaj go naprawy bieżące.

Jest ona szczególnie podatna na korozję i utratę mobilności Haiba miksery kuchenne. Muszą także zainstalować zdemontować i dokładnie smarowane smarem. Węże powinni kupić silikon, z nich prawie żadnych problemów. Wtedy będą ci służyć przez długi czas Haiba kranów.

pozytywne recenzje

Wielu użytkowników, takie jak baterie Haiba. Wybierają je przede wszystkim ze względu na stosunkowo niską cenę. Jak nabywców, że pakiet zawiera podręcznik napisany w języku zrozumiałym.

Szczegóły są proste w wyglądzie, z skomplikowanych wzorów. Instalacja jest prosta. Wszystkie szczegóły się układać i mocno zamocowane tam. Mikser działa, połączenie nie przecieka. Aby zebrać klucz potrzebuje tylko 11.

uchwyt z tworzywa sztucznego może otworzyć i zamknąć zawór ciepłej wody, bez spalania ręce.

Jak użytkowników i prysznica. Strumień z nich jest silne i równomierne.

Obecność elastycznych przewodów plecionych do dostarczania wody zwiększa jej jakość. Nie ma żadnych zapachów i smaków.

Aerator oszczędza wodę i sprawia, że strumień miękki. W razie potrzeby można go łatwo odkręcić, wyczyścić i umieścić z powrotem zawór.

Niektórzy użytkownicy internetu są tak zadowoleni bateria wannowa Haiba, kupują je za każdym razem trzeba zastąpić inną zawór na lub w pobliżu krewnych.

Jak nabywców, a zawarte mikser jest zestaw części zamiennych do avtoprobki.

Kupujący zauważyli, że pod gąsiora nie tworzy się rdza, jak to ma miejsce w przypadku wielu kranów.

Powłoka jest trzymane dość mocno, nie oblazit. Brak ciemne plamy.

negatywne opinie

Ale nie wszyscy klienci mają tyle szczęścia, aby kupić mikser. Istnieje zły opinie klientów. Narzekają na niską jakość części głowy. zawory ceramiczne szybko rozpadają. Części zamienne nie sprzedają. Musimy kupić gumową uszczelkę.

Wymazany pręt na prysznic przełącznik syfonu. Części zamienne nie są. Kupujący doszli do wniosku, że jakość tego produktu jest bardzo słaba.

Są zarzuty, że nie było pęknięcie korpusu mieszalnika, dzięki której woda jest stale wypływa. Inni użytkownicy nie stwierdzono pęknięć w jamie zaworu.

Są skargi na złą robotę, gdy bateria prysznicowa. Woda ciągle się zmienia temperaturę lodu do wrzątku. Bicze to nie jest wliczone w Makro Użytkownika. Dlatego postrzegają sytuację jako małżeństwa.

Niektórzy kupujący po montażu miksera będzie dowiedzieć się, że nie zapewnia wymaganego ciśnienia wody. Z powodu tej kolumnie nie świeci i nie ma potrzeby w samym mieszalniku. Ale to tylko pranie nadal potrzebne.

Konsumenci twierdzą, że niemożliwe jest, aby ustawić kolumny mikser Jednouchwytowa. Ale w innych to działa!

Członkowie cytowane statystyki, które wskazują procent wysokiej jakości i wadliwych produktów. Okazało się, że w dniu 1 wadliwego rachunkowości dla 20 jakością. Dużo czy mało? Wszystko zależy od tego, co masz. Ta statystyka dotyczy bezużyteczny miksery. A potem są te, że właściciele starają się ożywić. Ale to nie zawsze jest możliwe.

Porównanie z drogich mieszaczy

Istnieje opinia, i to jest twierdzić, że zakup drogiego dźwigu – to zakup trzech tani prepaid. Po tym wszystkim, jeśli dodać do kosztów tych tanich mikserów i porównać wynik z ceną drogie, to nie czuję wielkiej różnicy. Ale gdy droga złamie, to strata będzie znacznie wyższa. Ale z takiej sytuacji nikt nie jest odporny.