700 Shares 6181 views

Domowy elektroniczny papieros: instrukcja producenci

W dzisiejszym świecie nie jest tak trudno stworzyć jakiś sprzęt high-tech, które są zbierane w zakładach posiadających własne ręce. Wiele osób jest w stanie osobiście dokonać najbardziej różnorodnych i ciekawych urządzeń. Najważniejsze – jest, aby wiedzieć dokładnie, co to jest lub inne urządzenie. Ważne jest również, aby zrozumieć zasady działania. Więc można zamontować telefon komórkowy, pralkę, a nawet samochód. Oczywiście, możemy mówić o papierosa elektronicznego. „Jak złożyć elektroniczny papieros?” – pytanie nie jest tak skomplikowane. W tym artykule zajmiemy się tym. Jeśli ktoś nie chce, aby stworzyć elektroniczny papieros własnymi rękami, może ten artykuł pomoże mu naprawić elektroniczny papieros.

Główne składniki

Elektroniczny papieros znajduje się kilka części, które są odpowiedzialne za urządzeniem. Główne składniki można nazwać – mikrochip, wymienny wkład, atomizer i baterię. Można kupić te przedmioty dostępne w sprzedaży w zwykłych sklepach i w przestrzeni internetowej.

Ponadto, nie ma potrzeby zakupu samego zbiornika. Oczywiście, można to zrobić ze swoimi rękami, ale jeśli kupisz obudowę, która jest produkowana w fabryce, to prawdopodobieństwo awarii ma czegoś takiego jak self-made elektroniczny papieros będzie minimalny, a będzie wyglądał bardzo ładnie.

Kilka słów o rozpylacza

Wiele osób zacząć palić papierosy elektroniczne zastanawiasz się: „Co to jest atomizer?” W swej istocie jest parownik do elektronicznych papierosów. specjalny płyn jest ogrzewany (pre jest w większości papieros) w pobliżu stanu parowania. Dzieje się to w następujący sposób: do napełniania jest doprowadzany przez filtr w tej samej parownika do e papierosów, to znaczy na rozpylacz. Tam następuje proces ogrzewania, który jest wykonywany przy użyciu Nichrom cewkę.

Poza tym, oprócz bezpośredniego nichrom spirali w parowniku-rozpylacz knota, metalu, ceramiki i kubek. Ciecz przepływa do knota, a z niej – bezpośrednio na spirali nichromu , które umieszcza się w naczyniu z materiału ceramicznego.

Elementy do montażu

Na tej podstawie musimy zbudować coś takiego jak self-made elektronicznego papierosa, włókna nichromu obudowie pod baterią (można użyć latarki), knot, a najlepiej jest używać nici kremneznuyu dla niego. Ponadto potrzebna jest obudowa pod rozpylacza, a poza tym, że akumulator litowo-jonowy, który posiada płytę ochronną, napięcie 3,7 V. W ten sposób, elektroniczny papieros z rękami będzie dość małą liczbę części.

Jak złożyć elektroniczny papieros?

Zastanawiasz się, jak zrobić e-papierosa własnymi rękami, palacze powinni zapoznać się z instrukcją. Dajmy go.

W tym przypadku głównym motorem bezpośredniego energii w baterii e-papierosów domowej roboty musi wykonać. Najczęściej ta część znajduje się w zupełnie przeciwną stronę kasety. Dla baterii musi być zainstalowany mikrochip.

Łączy sama bateria i urządzenie atomizer. Ale ważne jest, aby mocno zamocować pojemnik rozpylacza. Jak tylko kłąb, w teorii, bateria zacznie dostarczać swoje atomizer energii, a tym samym nagrzewa go. W wyniku tej wstępnej powoduje parowanie napełniany płynem. Co jest potrzebne do tego procesu mają być dostarczone w self-made e-papierosa?

Aby to zrobić, dodatniego i ujemnego bieguna akumulatora, aby połączyć się z odpowiednich śrub w obudowie rozpylacza, które są następnie nawijane nici nichrom żyłą. Również jest to konieczne, aby ustawić knot. W przypadku, gdy zakupiony atomizera, konieczne jest, aby mały otwór. Otwór ten powinien być używany do nieszczelności. W wyniku tego wszystkiego pracy powinny mieścić się płynu spiralnej odparowuje się i następnie wdychane drodze konwencjonalnego papierosa.

Produkcja improwizowany obudowa

W celu dla swojej domowej roboty elektroniczny papieros wygląda całkiem ładnie, trzeba również dokonać jego ciało z rąk. Jak wspomniano powyżej, można go kupić w sklepie, ale można zrobić to sam.

Dodać do cięcia rury kartonowe. Nacięcie powinien rozciągać się na całej długości. Teraz ustaw średnicę swojej rury. To musi być taki, że baterie można włożyć wysiłku. Następnie ustawić odpowiednią długość baterii, a następnie wykonać pętlę pod drutem i mocno przywiązują go zginać wspornik lub kleju. Wreszcie, górna część rury trzeba owinąć gumką.

Można skonfigurować telefon wykonany baterię. Aby to ty z drutu początku przymocowane tak, aby strona minus dół. Sam przewód musi być zainstalowane w sposób szczególny. Jego klip powinien wystawać z górnej części kartonu koperty. Można zablokować go za pomocą gumy. Reszta baterii, należy ustawić ciało w tej samej kolejności, w jakiej pierwszego zestawu.

Gdzie mogę znaleźć ciecz?

W celu stworzenia takiego jak kompletny elektronicznego papierosa, własnymi rękami, będzie trzeba także płyn do swojego urządzenia. Potrzeba ta jest zakup specjalnego bazę do tankowania. Skład tej mieszaniny są następujące: glikol propylenowy, który może być zastąpione, jeśli jest to pożądane, warzyw gliceryna, woda oczyszczona. Jeżeli właściciel urządzenia dotyczy, skład płynu może wejść i nikotyna, ale self-made elektroniczny papieros, a także obecny, umożliwia osobie palić, bez używania nikotyny, lub używając go jako minimum.

W sklepach można znaleźć szeroki asortyment smaków do wyboru. Oczywiście, do tego trzeba sklep specjalistyczny, co jest bardzo wygodne, aby znaleźć się w Internecie, jeśli nie jest w swoim rodzinnym mieście. Z pomocą smaków palacza możliwość tworzenia własnych receptur do elektronicznych papierosów, zmieniając proporcje różnych składników, mieszanie cieczy w przypadkach, które są w rzeczywistości, właściciel woli papierosy.

Korzyści i przestrogi

Główne zalety elektronicznych papierosów jest to, że nie ma żadnych substancji smolistych i rakotwórczych, a także fakt, że papieros nie palić w trakcie palenia, bez wyróżniania około czterech tysięcy związków chemicznych, a nie zagrożenie pożarowe. Ponadto, nie zanieczyszcza środowiska, pracuje w szerokim zakresie temperatur, a temperatura dymu blisko ludzkich wskaźników ustrojowych.

Elektroniczne urządzenie wykorzystuje osłonę elektromagnetyczną, a zatem nie wywołuje pewien rodzaj promieniowania elektromagnetycznego. Ponadto, jak wspomniano powyżej, jest bardzo mało, że nikotyna szkodzi ludziom. W każdym z tych zbiorników cieczy jest mniejsza niż 20, najbardziej typowych papierosów.

Jest niezwykle ważne, aby pamiętać, że nawet papierosy elektroniczne w żadnym wypadku nie nadaje się do dzieci poniżej 18 roku życia, a także wszystkich ludzi, którzy nie mają nawyku palenia. Ponadto, jeśli ktoś ma alergię na nikotynę lub którykolwiek ze składników bezpośrednich spraye, to również nie powinny korzystać z urządzenia.