376 Shares 2645 views

„Golden Horse” dla mężczyzn: opinie, instrukcje, cena

Poczuj męskość i odczucia seksualne sprawiają żywsze będą odżywki „Golden Horse”. Skutecznie przywrócenia męskiej potencji w każdym wieku, wydłużenie czasu trwania stosunku płciowego, daje ładny zastrzyk energii.

Skład, Skład

Lek „złoty koń” całkowicie naturalny. Jedna tabletka zawiera ekstrakt konika morskiego – 40 mg korzenia żeń-szenia – 40 mg, mlecz liści – 10 mg, Orthosiphon tychinkovy – 5 mg, kedzhibeling – 5 mg. Dalsze elementy składowe, takie jak skrobia, laktoza, sacharoza, węglan wapnia, talk, żelatyna, błękit metylenowy, stearynian magnezu, niebieskim błyszczące, benzoesan sodu.

Lek ma dwie formy uwalniania. Fiolka 20 i 100 tabletek. Każda tabletka zawiera 700 mg substancji czynnej.

Efekty farmakologiczne

Lek „złoty koń” odnosi się do biologicznie aktywnych dodatków. Skutecznie eliminuje zaburzenia seksualne, zalecanych w kamicy moczowej i organicznego impotencji. Efektywna z ogólnym złym samopoczuciem i zmęczeniem. Jego działanie farmakologiczne jest charakteryzowany jako środek wzmacniający, środek moczopędny i pobudzającym działaniu.

BAA nie zawiera hormonów i leków, o składzie 100% naturalne. Tak więc, konika morskiego ma właściwości wzmacniające, co jest szczególnie ważne przy niższej mocy.

Żeń-szeń i osty są ziołowe afrodyzjaki. Stymulować pożądanie seksualne i wytrzymałość seksualną, sensu orgazmu bardziej intensywne. Poza żeń-szeń zawiera olejki eteryczne, witaminy, pektyny, panaksozid innych równie cennych substancji. Ma tonik i adaptogenne właściwości. To wzmacnia, regeneruje i odżywia. korotkoushkovy sowthistle obejmuje elementy, takie jak flawonoidy, witaminę C, terpenoidy, kumaryny. Charakteryzuje przeciwzapalny, moczopędny i żółciopędnym, tonizujące. Dobry przywraca funkcje rozrodcze organizmu. Stosowane w różnych chorobach zapalnych, gorączki przejawach, pożądanie.

Shelkovochashechnik zwinięty lub kedzhibeling, nasyshen elementy lityczne. Obdarzony moczopędny i właściwości hipoglikemizujące. Jest on stosowany w celu usunięcia drobnych kamieni z nerek. Zapobiega występowaniu kolki nerkowej i usuwa ataki.

Orthosiphon tychinkovy – środek moczopędny. Jego moczopędne ma na celu zakończenie mocznika, kwas moczowy i chlorku z organizmu. Stymuluje funkcję filtracji kłębuszkowej, normalizuje kanalików. Stosowane w przypadku chorób nerek, zarówno ostre jak i przewlekłe, obrzęk, zapalenie pęcherza, zapalenie cewki moczowej, kamica żółciowa, zapalenie pęcherzyka żółciowego, chorób układu sercowo-naczyniowego (np, w którym choroba jest towarzyszy silny obrzęk) oznacza „złoty konia”. Cena leku czyni go dostępnym dla wszystkich warstw ludności. I to jest jego wielką zaletą.

„Złoty świergotek”: zestawienie

Oznacza zwiększenie potencji plam życie seksualne z nowymi kolorami. Zwiększenia sprawności seksualnej, zmniejszyć odstęp między aktów seksualnych. Lek poprawia sprawności seksualnej u mężczyzn jakiegokolwiek vozrasta.Pomogaet ożywić stracił moc.

„Złoty świergotek” (instrukcja mówi, że przed użyciem leku należy skonsultować się z lekarzem) do picia 1-2 tabletki dwa razy dziennie podczas posiłku. Tabletki i może trwać kilka godzin (1-3 godziny) przed stosunkiem seksualnym. Przyjmowanie leku trwa 10-25 dni. Zazwyczaj jedno opakowanie wystarcza na cały okres leczenia. Nie zaleca się stosowania suplementów przed snem.

W butelce z tabletki jest pakiet względu, który absorbuje wilgoć, co nie może być spożywana.

Wskazania i przeciwwskazania

Naturalne środki „Złoty polny” jest pokazany z impotencja, zaburzenia erekcji, utraty mocy seksualne, oziębłość. Stosowane w celu zwiększenia siły i popęd płciowy. Przedłuża stosunek i zwiększa wytrzymałość seksualną, eliminuje przedwczesny wytrysk, to normalizuje libido. To sprawia, że orgazm jaśniejsze i bardziej nasycone. Zapobiega powstawaniu i rozwoju gruczołu krokowego.

Zaleca się do zapobiegania i leczenia w kamicy z i kamicy żółciowej. Zwiększa aktywność fizyczną i umysłową, daje siłę, witalność i energię dla organizmu, pomaga przezwyciężyć zmęczenie i depresję.

Suplement diety jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na lek, nadciśnienie, choroby układu sercowo-naczyniowego, z jasno wyrażonej miażdżycy, działa wadliwie ośrodkowego układu nerwowego, takie jak drażliwość, zaburzenia snu. Zabrania się podjąć środki dla kobiet w ciąży i karmiących, dzieci w wieku poniżej 12 lat. Lek nie jest zalecany do picia przed snem.

skutki uboczne

„Złoty świergotek” (opinie mówią, że lek daje wynik na raz) nie ma skutków ubocznych. Lek nie jest lekarstwem, ale przed jego zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Podczas odbioru oznacza, że zmiana koloru moczu, staje się zielony i niebieski.

Zalety stosowania leku

Wykonywana jest również na rynku leków dla mężczyzn „Golden Horse". Cena za to w porównaniu do podobnych rówieśników jest dość niska. Jest to jedna z jego zalet. Pozostałe to:

 • przedłużenie stosunku płciowego;
 • wzrost liczby aktów seksualnych;
 • zmniejszenie czasu odzyskania między płcią;
 • zwiększone libido i doznania orgazmu;
 • rozpuszczeniu siła powodu wytrzymałość;
 • zwiększenie członu wskutek rozszerzania tkankę jamistą i pobudzanie krążenia krwi;
 • tonowanie ciała, energia, wytrzymałość i wydajność;
 • naturalne kompozycji.

Ponadto, przy odbiorze długotrwałego uzależnienia nie jest dobrze absorbowany przez organizm i nie ma skutków ubocznych.

wartość produktu

Wielokrotnie udowodnił swoją skuteczność w sfery intymnej „Golden Horse” dla mężczyzn. Cena leku, w zależności od punktu sprzedaży detalicznej, są różne. W ten sposób, środki 20 do tabletek potencji klientów kosztować 300-350 rubli i 100 tabletek – w 1000-1200 rubli.

Co więcej, „Golden Horse” dla mężczyzn, który jest bardzo do zaakceptowania cena musi być przechowywany po zakupie w suchym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu i być niedostępne dla dzieci. składowania temperatura nie powinna przekroczyć 30 ° C
Suplementy okres trwałości wynosi trzy lata.

Realizacja leku odbywa się poprzez:

 • Sieć farmaceutycznych;
 • Sklepy towarów intymnych;
 • specjalne wydziały sieci handlowej;
 • sklepów internetowych.

„Golden Horse” dla mężczyzn: Opinie

Różnorodność odpowiedzi otrzymał lek dla mężczyzn. Niektórzy twierdzą, że wynik po zażyciu pigułki jest zauważalne po kilku minutach. Inni zauważają, żywe uczucie orgazmu, długi stosunek płciowy, niezwykły ładunek siły i energii. Mówi się, że poprawia sen, zwiększa efektywność, pozostawiając zmęczenie. mówić także o przyjemności, które ludzie przyniósł swoje żony, dziewczyny i bardzo różną jakość seksu. Mówi długotrwałe działanie leku przez 48 godziny. Lek jest chwała, i powiedzieć, że nie jest gorszy od kompleksu witamin i minerałów. To dowodzi, że kobiety też do normalizacji libido podjąć „Golden Horse” dla mężczyzn.

Recenzje wskazują negatywne skutki nieskutecznych środków, nawet po miesiącu od codziennego podawania. Oni uważają, że placebo lub smoczek. Ktoś mówi negatywnie o niebieskiego barwnika w tabletce, a ktoś nie lubi jego długotrwały efekt (do 48 godzin).

W ogólności, lek „Złoty świergotek” pomaga uczynić życie uczuciowe bardziej intensywne, jasne, a mężczyźni – bardziej pewni siebie i swoich umiejętności.