533 Shares 9379 views

Jak szlifować swoje własne światło

Lights – integralną częścią każdego pojazdu. Stopniowo zaczynają zanikać, a powodem tego są zadrapania i chipy, które pojawiają się w czasie. Aby przywrócić dawne piękno i funkcjonalność reflektory muszą być wypolerowane.


Jak wypolerować reflektory? Oczywiście, garaże zawsze będzie chętnie oferują swoje usługi dla kierowców, jednak ten problem może być rozpatrywane niezależnie. To, co będziemy omawiać w tym artykule.

Instrukcja – jak wypolerować reflektory:

1. Więc przede wszystkim trzeba taśmę maskującą, która musi być uszczelnić dookoła reflektory wymagają polerowania. Odbywa się to w celu ochrony samochodu przed skutkami mechanicznymi, które będzie ponosić swoje reflektory podczas polerowania. Wypolerować im nie będzie trudne, jeśli podejść do sprawy odpowiedzialnie.

2. Następnie wziąć papier ścierny z maszyny do polerowania i zacząć działać. Konieczne jest, aby traktować zakres powierzchni, tak że nawet pojawiła nieprzezroczystą warstwę cienia. Przy obróbce powierzchni reflektora, ważne jest, aby upewnić się, że papier zawsze wilgotne. I zobaczyć, w jaki sposób odbywa się proces, aby wysuszyć i przetrzeć reflektory.

3. Do osuszania i wycierania reflektory chyba najlepiej użyć ściereczki suszenie, który można znaleźć w samochodzie. Oczywiście, gładką warstwę kamienia zakłada płaską powierzchnię, od której nie zarysowania lub uszkodzenia. Po osiągnięciu takich wyników, możliwe będzie rozpoczęcie najbardziej dopracowana.

4. Jak wypolerować reflektor bez specjalnej gąbki? Nic. Dlatego, polerowanie trzeba również zakupić specjalną gąbkę. Zanim zaczniesz go używać, należy dokładnie spłukać wodą na powierzchnię nie było najmniejsze ziarnko piasku – w przeciwnym razie, ta sama gąbka wprowadziliśmy wiele nowych zadrapań na reflektorów samochodu. Po umyciu, konieczność pokonania go i naprawić w polerki.

5. polski profesjonalny każdy robi po swojemu: gąbka, lub reflektor na gąbce i reflektora kilka kropli w różnych miejscach. Tu jest moje preferencje – istota nie zmienia.

6. Polerowanie powinno być prowadzone w sposób jednolity, bez zatrzymywania się w jednym miejscu. W przeciwnym razie, to zacznie nastąpić przegrzanie i przypalenie. Ponadto, w celu uniknięcia takich trudności, konieczne jest, aby monitorować wilgotność gąbki – suchy również przegrzać i spalić.

7. Po wykonaniu powyższych czynności, dostaniesz błyszczącą, gładką powierzchnię reflektora. Jeśli nie znaleźliśmy żadnych uszkodzeń, można rozpocząć korzystanie drobne pasty ścierne. Przed rozpoczęciem końcowego polerowania gąbki powinny być dobrze przemywa i suszy. Jeśli okaże się, że po wypolerowaniu powierzchni reflektora lewy jakieś rysy lub matowe plamy, tak wypolerowane nie poszedł całkiem dobrze. W takim Luciano trzeba powtarzać całą procedurę od początku. Nawet jeśli wiesz jak wypolerować światła, ale nie przestrzegają zasad i nie spróbować, to nic dobrego nie wyniknie.

Ważne jest również, aby pamiętać, że wosk po wyschnięciu pozostawia białych plam, które są bardzo trudne do wyeliminowania. Dlatego konieczne jest, aby dokładnie umyć wszystkie miejsca, które udało się uzyskać polskie w trakcie procedury. W rezultacie, reflektory w samochodzie będzie świecić i błyszczeć jak nowe.

Teraz wiesz jak wypolerować reflektory, aby je znowu jak nowy. Powodzenia!