647 Shares 4997 views

Wkrętarka "Soyuz": opinie użytkowników

Jakość wykonania napraw i konstrukcji w duŜym stopniu zaleŜy od charakterystyki i moŜliwości wykorzystywanego narzędzia. Powszechnie uważa się, że tylko przedstawiciel segmentu premium z marek "Bosch" i "Makita" może być naprawdę wygodnym i wydajnym narzędziem. Jest to częściowo prawda, ale produkty budżetowe aktywnie absorbują najlepsze rozwiązania od starszych partnerów, oferując pożyteczniejsze oferty po cenie. Takimi produktami są śrubokręt firmy Soyuz, których recenzje są cenione i skuteczne. Oczywiście, przynależność do segmentu narzędzi energetycznych na poziomie wejścia powoduje wiele poważnych wad, które również zauważają użytkownicy tej techniki.


Cechy śrubokrętów Soyuz

Władca producenta "Soyuz" jako całość jest zbilansowany, aw nim można znaleźć rozwiązania dla różnych zadań. Wspólną wadą rodziny jest tylko uniwersalność zastosowana do każdego modelu. Innymi słowy, producent musi poświęcić pewne funkcje na korzyść innych – wynika to z wielu modyfikacji, w których jest przedstawiony śrubokręt "Soyuz". W swoich opiniach stwierdza się na przykład, że modele akumulatora nie są wciągane w moc, ale tracą konkurencję pod względem jakości konstrukcyjnych. Dotyczy to przede wszystkim ergonomii. Jednocześnie produkty tej marki należy traktować jako domowe od samego początku – co świadczy o cenie i fakt, że jeśli to możliwe, deweloperzy starali się, aby uchwyty i sterowanie dysz były wygodne w obsłudze. Ponownie, w wersjach elektrycznych, te właściwości są realizowane lepiej niż w bateriach analogowych. Ale te ostatnie mają tę zaletę w postaci autonomii.

Komentarze dotyczące modelu "DUS-2165"

Jest to podstawowa wersja śrubokręta elektrycznego, który również pełni rolę siewnika. Zdaniem użytkowników, urządzenie jest skuteczne, ponieważ jego klasa odpowiada na podstawowe zadania, ale istnieje wiele obraźliwych niuansów. Głównie krytyka dotyczy jakości materiałów. Na przykład kurtka kabla pęka w mrozie, wymagając całkowitej wymiany. Odwrotnie, w warunkach pracy w pomieszczeniach zamkniętych, wiele osób zauważa silne podgrzewanie napełnienia, które zmuszają operatora do wyłączenia śrubokręta "Soyuz". Opinie porównywano również z niektórymi analogami akumulatora od producentów premium, podkreślając, że nawet w stosunku do ich modelu ten model ma imponujące wymiary. I to pomimo faktu, że tradycyjne wersje elektryczne mają przewagę nad wersjami akumulatorów w postaci małej masy i wymiarów.

Komentarze o modelu «ДШС 3212Л»

W tym przypadku rozważamy podstawową wersję z kategorii śrubokrętów akumulatorowych Soyuz. Urządzenie jest optymalnie przystosowane do pracy ze śrubami i samogwintującymi śrubami w domu, co ułatwia napełnianie napędu z częstotliwością 550 obrotów na minutę. Oczywiście, w przypadku złożonych operacji to nie wystarczy, ale skromny silnik i określał mały rozmiar narzędzia, dla którego wielu użytkowników pochwalił tę wersję. To prawda, istnieje poważne niedociągnięcie, które posiada śrubokręt "Soyuz DSS 3212L". W przeglądzie wskazano duży przedział czasowy wymagany do całkowitego przywrócenia naładowania akumulatora od 3 do 5 godzin w zależności od warunków zewnętrznych i aktualnego źródła. Dzięki nowoczesnym pomiarom akumulatora, które nawet w środkowym segmencie ładuje się co godzinę, jest to bardzo słaby punkt. Z drugiej strony, recenzje zawierają także jakość montażu kadłuba i pomyślnie wykonanego układu radiatora.

Komentarze o modelu «ДШС 3312Л»

Jest to przedstawiciel segmentu średniego w linii, który otrzymał kilka nowych rozwiązań technologicznych i dobrą rezerwę w wydajności. W szczególności użytkownicy zauważają wygodę podczas pracy z funkcjami regulacyjnymi i zaprojektowaniem uchwytu szybkiego uruchamiania. Urządzenie ma 18 stopni zakresu częstotliwości, co jest cenne w pracy z różnymi materiałami. Jest również jakościowy dwustronny reduktor, który jest wyposażony w śrubokręt "Soyuz DSS 3312L". Świadectwa wskazują, że model ten posiada wysokiej jakości wypełnienie techniczne, które determinuje skuteczność udaru nawrotnego i możliwość pracy ze sztywnymi materiałami. Nawiasem mówiąc, ten model jest zasilany bateryjnie, ale w przeciwieństwie do innych przedstawicieli tego typu w rodzinie jest wyposażony w jednostkę mocy litowo-jonowej. Takie baterie nie są tanie dla producentów, ale mają wiele zalet, aby kierować użytkowników do pracy. Wystarczy zauważyć wspomnianą już opłatę.

Komentarze o modelu «ДШС 3314Л»

Ten śrubokręt jest zmodyfikowaną wersją poprzedniego urządzenia. Właściciele tego narzędzia zwracają również uwagę na funkcjonalność, która jest optymalna dla wydajności segmentów i łatwości użycia. Jeśli mówimy o opcjonalnej różnicy z poprzednim śrubokrętem, to punktem wyróżnienia będzie obecność podświetlenia. Ten dodatek jest szczególnie doceniany przez mistrzów, którzy często muszą wykonywać instalację wodociągową, instalację w miejscach trudno dostępnych, itp. Są też negatywne aspekty pracy, które charakteryzują się śrubokrętem "Soyuz DSS 3314L". Informacja zwrotna wskazuje na niestabilność pracy w długim okresie. Choć bateria jest w stanie obsłużyć ładunki, część konstrukcyjna trzęsie się, aby wykonać seryjne ciężkie operacje. To przy okazji jest niewygodne dla użytkownika, gdy wibracje przenoszą się na ręce.

Komentarze o modelu «ДШС 3318Л»

Jest to jeden z modeli, które reprezentują najwyższy poziom cen w asortymencie śrubokrętów Sojuza. Zaletą tego urządzenia jest funkcjonalność, wydajność i oryginalny wygląd. Jeśli chodzi o właściwości robocze, model pracuje zarówno w trybie wiercenia, jak i jako śrubokręt. Jednocześnie pierwszy tryb pracy pozwala na serwisowanie wyrobów metalowych. Inną rzeczą jest to, że praktyka wykorzystywania mówi tylko o możliwości wiercenia cienkiego i miękkiego metalu. Jednak zależy to od tego, jakie dysze są wyposażone w śrubokręt "Soyuz DSS 3318L". Opinie zwracają również uwagę na jakość montażu i ogólną niezawodność urządzenia. Jest w stanie wykonać i seryjnie skręcić – specjalnie dla wygody tego formatu pracy, dostarczono chwilowego hamulca.

Komentarze o modelu «ДШС-3218К»

Model reprezentuje segment środkowy w linii. Wyróżnia się równowagą mocy, opcjonalnym wyposażeniem i ergonomicznymi właściwościami. Zazwyczaj ten styl wykonania jest stosowany do niedrogich urządzeń, które producenci mają tendencję do położenia na wyższym poziomie niż ich rzeczywiste wyniki. Mimo to, wiele pozytywnych komentarzy otrzymanych tym śrubokrętem "Soyuz". Opinie na przykład wskazują dokładność działania kół zębatych w celu przełączania liczby obrotów, niezawodności mocowań, wygody montażu dysz i komfortu przy przenoszeniu gumowanego korpusu. Dodatki modelu powinny być dodane i obecność latarki – jest to właśnie zewnętrzny atrybut, który tworzy poczucie wyższej klasy instrumentu.

Opinie o modelu «ДШС-3112Е»

Kolejnym modelem baterii, którego silną stroną jest wdrożenie mechanicznych układów regulacji. Na przykład pochwały ze strony użytkowników zasługują na podwójny zacisk mocujący chwytak i tuner częstotliwości skręcania. Oznacza to elastyczność zarządzania, jest to jeden z najlepszych przedstawicieli produktów tego producenta. Jeśli chodzi o skuteczność funkcji roboczej, jest ona określana przez osprzęt dostarczany wraz z tym śrubokrętem "Soyuz DSS". Opinie w tej sprawie nie mają szczególnych powodów, aby liczyć na specjalne wsparcie z baterii. W tym przypadku jednostka zasilająca jest wyposażona w element niklowo-kadmowy, co zapewnia pewne zalety w zakresie konserwacji i obsługi, ale nie warto liczyć na wysoką wydajność.

Jak wybrać właściwy model?

Producent ma modele, które mogą być odpowiednie do większości zadań domowych, ale należy zachować ostrożność, ale specjaliści z tego asortymentu. W każdym przypadku przesiewanie odbywa się zgodnie ze specyfikacjami technicznymi – optymalną moc, parametry skręcania i wiercenia są określone. Następnie można przystąpić do oceny funkcjonalności urządzenia. Na przykład śrubokręt "Soyuz 3314L", który wyróżnia zarówno wysoką moc, jak i opcjonalne podparcie, może poradzić sobie z zadaniami profesjonalnego mistrza. Odwrotnie, modele początkowe typu "DShS-3212" są bardziej prawdopodobne, że będą służyć jako pomocnik domowego pracownika.

Dodatkowe wyposażenie: co rozważyć?

Użytkownicy tego produktu często wskazują na znaczenie użytych załączników, a zwłaszcza bitów. Producent wytwarza różne zestawy takich zabezpieczeń i wysokiej jakości. W wyborze wierteł i bębnów należy kierować się celem elementu i strukturalnej korespondencji modelu narzędzia. Również nie będzie zbędne kupowanie dodatkowych akcesoriów, które sprawiają, że wkręty akumulatorowe Soyuz są bardziej funkcjonalne. Recenzje zalecają zakupienie wysokiej jakości jednostek ładowania, a jeśli druga bateria nie była w zestawie, pożądane jest również zakupienie jej. W trakcie pracy wymiana baterii pozwala skrócić czas wykonywania czynności roboczych.

Wnioski

Być może główną konkurencją atutów tej marki jest wciąż cena. Modele najniższego ogniwa można zakupić tylko 1,5-1,7 tys. Rubli. Dla porównania – podobnie jak w zadeklarowanym modelu modelu firmy "Bosch" dostępne są 3 tysiące. Niemniej jednak nie można powiedzieć, że ta sama różnica może wynikać z właściwości operacyjnych posiadanych przez niemiecki produkt i śrubokręt firmy Soyuz. Świadectwa świadczą o tym, że w zakresie funkcjonalności, na przykład domowe narzędzie jest w przybliżeniu w ten sam sposób. W opcji znajduje się również szybkozłącze i regulatory udarowe oraz nowoczesny odwrot. Niemniej jednak występują różnice, które w większości są ograniczone do ogólnej jakości elementów konstrukcji.