681 Shares 2623 views

„Ślub posag”: Aktorzy szczere tanie popularne historie

Ten film wyszedł z ZSRR 11 grudnia 1953 roku i cztery lata przed tym show, wystawił na tej samej grze, świętował premierę w Teatrze Satyra. 152 razy preparat ten odbywa się w pełni domu. To właśnie dzięki tym spektaklu spotkał i ożenił aktorów, którzy grali główną rolę. Tak więc, mamy obraz „Wesele posag” będą rozpatrywane. Aktorzy, którzy brali udział w realizacji filmu, wykazały bardzo miły, ufną naturę swoich bohaterów, ich optymizm i zaraźliwej wesołości.

fabuła

Większość liderów zespołów obu kołchozów, położone w okolicy: Olga Stepanova (aktorka Vera Vasilyeva) z farmy o nazwie „Iskra” i Maxim Orłow (Vladimir Ushakov, aktor) z „gwiazdami” znajduje się w pobliżu – już bardzo dawno mają za sobą lekkim uczuciem miłości.

Niestety, często zdarza się między rzędem różne podejścia do rolnictwa. Dziewczyna jest przekonana, że obrabatyvanii ogródki działkowe i rosnące dobre plony jest niemożliwe bez najnowszymi osiągnięciami nauki. Ale ukochany absolutnie szczerze wierzy, że dyscyplina i dobre samochody są najważniejsze i niezbędne elementy dla rolnictwa.

Swatanie i konkursy

Nadchodzi długo oczekiwany dzień, kiedy zaręczyny powinny odbyć. Ale nawet teraz, Olga i Maxim nie może spocząć, a wszyscy wykonują swoją niekończącą się spór. Efektem ich słownej potyczki była gorzka: Zaloty zakończył się skandalicznym zerwania stosunków.

Ale bez komplikacji wynikających pochodzi szczere zrozumienie dobra. Po nieudanej kojarzeń młodzieży każdy w swoim gospodarstwie w absentia nadal konkurują ze sobą. Ich wysiłki oni robią naprawdę zderzaka zbiorów. Stopniowe postępy w pracy odświeżająco zaczynają mieć wpływ na ich relacje i sprawach sercowych. Brygadziści ponownie zacząć myśleć o małżeństwie.

Jak w filmie stworzył?

Obraz „Wesele posagu”, który pokazał ten rodzaj aktorów historii miłosnej jest adaptacją spektaklu Teatru Satyry w Moskwie. Sama gra (oryginalna nazwa to – „Wesele”, został napisany w Komi Nikolay Dyakonov) przyszedł spod pióra dramaturga w 1948 roku. To był jego najbardziej znanym dziełem. A następnie, w 1949 roku odbyła się premiera spektaklu. Spektakl był grany na fulla ponad sto pięćdziesiąt razy. Dwa lata później, składka zabaw zauważyć. Dzięki takiemu udane połączenie okoliczności dla tego produktu, zdecydowano o filmowej adaptacji tego dzieła.

Aby w pełni wykorzystać z powodzeniem przeprowadzić fotografowania „Wedding posag”, aktorzy pozostała taka sama. Oni nie zmieni, bo publiczność jest już przyzwyczajony do pewnego obsady i sposobu grania. Obsada świeciło piękne Vera Vasilyeva, który stał się sławny po premierze dramatu muzycznego Pyreva „Ballada o Syberii” i Vladimir Ushakov, który grał swoją drugą rolę w filmie.

Kilka lat później, po okazaniu masową publiczność filmu „Wesele” posag, aktorów i role, wykonywaną przez nich lubiany radzieckie kinomanów. W jednej z głównych ról Vasilevoy wykonawców Bardzo wywiad. Przypomniała sobie, jak krótko po teatrze zabawna kawałki zbiorowego dyrektora rolniczych Boris Ravenskih prawdziwy cud została sporządzona. Miała szansę zagrać oblubienicę Olga.

Podmioty zaangażowane w tej produkcji (Tatiana Peltzer, Vladimir Ushakov, Vitali DORONIN), został przygotowany z wdzięcznych widzów ciepłe torby, dobrych listów. Krytycy składa ody pochwalne. Ekranizacją spektaklu odbyła się z równym powodzeniem. Wasiljew przyznał, że obraz okazało kilka skromny, naiwny, nawet tanie popularne, ale dlatego, że ludzie, którzy żyli w czasach, gdy jeszcze kilka lat odkąd skończyła się wojna, a wymagające takich taśm, które widział zabawy i łatwowierność rosyjskiej duszy, piękne relacje i konkurencji, które doprowadziły do wzrostu zbiorów. Aktorzy filmu „Wesele posagu” starał się dać go do nich.

Ciekawostki o filmie

Jest teraz inscenizacji zasłużony sukces i miłość widzów. Ale gdy była początkującym, nie tylko na ekranie, ale również na scenie. I spektaklu „Ślub posag”, aktorzy który (Olga Arosiewa Boris Runge, Mikhail Dorokhin Kira Kanaeva Georgi Iwanow i inni) dobrano bardzo starannie, pierwotnie było w oryginalnym języku – Komi. Już trochę później dla rosyjskiej wersji Alekseem Fatyanovym zostały penned piosenki rozumie nasz język – rosyjski. One stały się bardzo popularne w parze z muzyką Boris Mokrousova, nadal odbywa się w Teatrze Satyra. I wtedy nastąpił ekran, piosenki stały się hity krajowe.

Podczas pracy nad spektaklem pod łukami teatru, aktorów Vera Vasilyeva i Vladimir Ushakov zaczął pisać swoją historię miłosną. Spektakl przyniósł nie tylko im niezwykłą popularność i cześć zapalonych theatergoers, ale także podniósł je do nowego etapu życia. Po premierze, zawarli ważnego małżeństwa. A w filmie „Wesele posagu”, aktorów i roli, która jest wciąż w pamięci widzów w każdym wieku, przyszli do swoich małżonków. Czy to nie jest cud!