803 Shares 7805 views

Japońskie gimnastyka do twarzy: opis, ćwiczenia, wydajność i opinie

Kobiety w dowolnym momencie, aby dokładnie monitorować własną postać, spędzając dużo czasu korygując je. Ale wielu z nich zapomina o ich twarzy lub po prostu nie zwracać na niego uwagi. Rzeczywiście, niektórzy członkowie płci pięknej, istnieją pewne problemy, pozbyć się, że bardzo trudne. W tym przypadku pomoc japońskie ćwiczenia na twarz. To sprawia, że nie można wydawać pieniądze na drogie leki i chirurgii plastycznej. Dzięki metodzie japońskiej, jest możliwe w krótkim czasie, aby dokręcić skórę, pozbyć się różnych wad, które często pojawiają się z wiekiem.


japońskie gimnastyka

Wiele kobiet nie wie o japońskiej masażu i mu zaufać. Ale po jego wykonaniu, one radykalnie zmienić zdanie. Rzeczywiście, dzięki tych metod, które pobudzają przepływu chłonki, a także przeprowadza się wpływ osteopatycznego. Japońskie gimnastyka – masaż, który pozwala na łatwe naciskanie palcem na konkretne punkty twarzy. W czasie wykonywania nie tylko wpływa na skórę i trochę mięśni, ale także kości czaszki.

Każdy system ćwiczeń opracowany przez specjalistów. Gwarantują one taki skutek, że będzie to trudne do osiągnięcia bez chirurgii plastycznej. Odmłodzenie i korekta osoby występują w zaledwie kilku prostych ruchów. Ale wynik końcowy będzie niesamowite dla każdego.

rodzaje masażu

Japońskie gimnastyka twarzy dzieli się na dwa rodzaje: masaż limfatyczny i głębokim. Drugi wariant jest bardziej efektywne, ponieważ nie zaczynają działać na pełnych obrotach najgłębszy i drobnych mięśni twarzy. Terapia manualna przyczynia się do znacznego wzmocnienia naczyń, stres i rozluźnić mięśnie twarzy i poprawę kolorytu skóry. W pierwszym przypadku, nadmierny płyn jest wyprowadzany, a także szkodliwe toksyny. Osoba staje się zdrowy kolor skóry, obrzęk, usunąć i nie pojawiają się przez długi czas.

reguły

Po pierwsze, należy pamiętać, pierwsze kroki, które trzeba koniecznie odbywać się przed każdym masażu.

 1. Stab włosy, usuwając z powierzchni wszystkich krótkich włosków.
 2. Dokładnie przemyć. Jest to konieczne, aby usunąć makijaż, jeśli takie istnieją.
 3. Nałożyć cienką warstwę dowolnego kremu do twarzy. On da efekt ocieplenia.
 4. Wystarczy kilka minut, aby masować twarz, aby rozpocząć się do krwiobiegu i stopniowo przygotować mięśnie.

Ponadto, istnieją ogólne zasady, których należy przestrzegać podczas przygotowywania do masażu i gdy jest uruchomiony:

 • Ćwiczenia powinny być wykonywane tylko na czystą skórę.
 • Przed ćwiczeń zaleca się umieścić na twarz mleka owsianego. To sprawia, że łatwo. Para łyżki zbóż moczy się w ciepłej wodzie, a następnie przesączono i ścisnąć je. Gotową ciecz stosuje się do twarzy.
 • Wszelkie ćwiczenia powinny być wykonywane tylko wtedy, gdy ma dobry nastrój, w przeciwnym razie pożądany efekt będzie trudniejsze do osiągnięcia.
 • Podczas masażu, nie ma potrzeby się spieszyć. Konieczne jest, aby robić wszystko powoli i równomiernie.
 • Ćwiczenia wykonywane są posiedzenia, z płaskim grzbiecie. Przechylić się do tyłu na krześle nie potrzebują.
 • Gimnastyka odbywa się regularnie w określonym harmonogramem.
 • Wszelkie masaż powinien trwać dłużej niż 3 minuty.

Najczęstszym obszarem jest Asahi. Masaż likwiduje zmarszczki i wiotkość. Japońskie gimnastyka dla obliczu tego typu ma pewne przeciwwskazania, które obejmują: grypa, problemy z węzłów chłonnych i innych chorób skóry.

Asahi

Ogólnie, japońskie gimnastyka zmarszczek na twarzy zawiera wszystkie sześć ćwiczeń. Powinny one być wykonywane tylko w pozycji siedzącej. Potrzebne będą:

 1. Maksymalna napompować policzkach i toczyć powietrza w różnych kierunkach. Po skręcie jego / lewo. Wszystko wykonać około 10 razy.
 2. Na rogu usta, aby indeks i środkowe palce. I trzymać, ciągnąć usta. Uruchomić 5 razy.
 3. Zamknij oczy i delikatnie dotykając palcami na powiekach przez 3-5 sekund.
 4. Klocki indeksu i środkowe paliczków nacisku na krawędzi brwi od nosa. A maksymalna zmarszczka, trzymając skórę palcami w stałym stanie. Razem bieg 5 razy.
 5. Palce zaciśnięte na jego czole. Podniesienie brwi wysoko, jak to możliwe. Run wolno kilka razy, nie prowadzi do wyczerpania.
 6. Otwórz szeroko obejmować zarówno usta. Palce zaciśnięte na podbródku i zamknął usta. Uruchomić nie więcej niż 5 razy.

Pozostałe miejsca przeznaczenia

Standardowe japońskie gimnastyka twarzy ma wiele ciekawych kierunków. Każdy z nich na swój sposób wpływa na mięśnie i skórę twarzy:

 1. Maggio. System został opracowany przez długi czas amerykańskiego kosmetyczki. Ćwiczenia promować skóry zaostrzenia w ciągu zaledwie kilku tygodni od realizacji.
 2. Feysbilding. Wiele z tego trendu jest związane z wyrażeniem „wiecznej młodości”. Z regularnych ćwiczeń mięśni twarzy stają się silniejsze i stopniowo zanikać tłuszczu. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym tygodniu realizacji.
 3. joga urody. Technika ta jest najczęściej używany przez starsze kobiety. To pomaga usunąć oznaki starzenia i przywrócenia bardziej naturalne piękno. Zaletą tej techniki jest w przemienności słabego i silnego nacisku na określone punkty na twarzy.

Japoński masaż Zog osoba

Odmładzający masaż została reaktywowana nie tak dawno temu. Popularny japoński stylista niezależnie rozwinął tę technikę i zostały sprawdzone na kilku dziewcząt i kobiet. System ten jest wykonywany za pomocą specjalnych olejów. Co najważniejsze – tam nie będzie zaangażowany wpływ masaż tkanek jest tylko na skórze.

Korzyści z gimnastyki

Wszelkiego rodzaju japońskich gimnastyki na twarzy jest sprawdzana przez specjalistów. W świecie tych metod są uważane za doskonały zamiennik dla chirurgii plastycznej, ponieważ efekt można by uzyskać dość podobny. Ale w ten sposób zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy. Ponadto japońskie gimnastyka dla sprzężenia twarzy jest bardzo pozytywne. Kobiety twierdzą, że takie techniki pomógł im pozbyć się problemów, które nie radzą sobie żadnych profesjonalne kremy. Twarz wygląda młodziej. A skóra wygląda świeżo, promienna i stonowana.