775 Shares 2922 views

Bengal kot rasy: dziki lampart z anielskim charakterze

Bengal kot rasy – owoc twardych i udanej pracy entuzjastów-amatorów ze Stanów Zjednoczonych Dzhin Mill. Pod koniec 1940 roku, kiedy był jeszcze studentem, urodziła świetny pomysł. Gene chciał przynieść te koty, które wyglądem przypominają leopardikov będzie, ale maniery były łagodne komunalnymi Murka. Na początku lat 60-tych los zaprowadził ją do Malezji. W tym czasie nadal pozostał niby mały, ale absolutnie dzikie koty zwane Asian Leopard Cat. Jean kupił na czarnym rynku samicę, przyniósł ją do Ameryki i rozpocząć śmiały eksperyment w dziedzinie kotów.


Nic nie wyszło z pierwszej próbki. Ale nie z powodu niezgodności genetyczny dzikiej Malezji z USA kotów domowych, ale z powodu problemów rodzinnych Jin (śmierci pierwszego męża, a alergia na zwierzętach od drugiego małżonka). Dopiero w 1980 roku Młyn ponownie zabrał się do pracy. Ma dziewięć dzikich azjatyckich Kitty i oczyszczenie im przyniesione z ogrodu zoologicznego w New Delhi. W wyniku kojarzeń urodziły niezwykłych dzieci z świecące włosy. To światło, które charakteryzuje się kot rasy Bengal, nazwano później „blask”.

W 1986 roku Gene jest podłączony do rasowy hodowlanych płci męskiej Asian Leopard Cat na Kabuki pseudonimu. Pomimo faktu, że był absolutnie dziki, jego postać była zaskakująco przyjemny, zrównoważony i przyjazny. Oto mężczyzna i spłodził samic F1, a oni z kolei dał zdrowie i zdolność do reprodukcji potomstwo F2. I od samego początku Bengal kot rasy spowodowała gwałtowny uznanie publiczności.

Już w 1991 roku, te przeszklone piękności udział w organizacji mistrzostw kocich Tica, aw 1998 – ACFA. I to nie tylko z ekspertami były popularne. Wśród sympatię publiczności jako prostą pokonać wszystkie rekordy Bengal Koty rasy. Zdjęcia kotek był na pierwszych stronach kolorowych magazynów, cena zwierząt wzrosła ogromnie. Była to czwarta generacja hybrydy są szczególnie cenne, który pozostał „dziką” kolor Leopard.

Jakie są one – te Bengals? Od zwykłych kotów wyróżniają się długo, niczym primabalerina stóp. Szef ich małe, zaokrąglone, wysoko osadzonymi uszami. Soulful bursztynowe oczy świecące w niebiesko-żółtym lub złoto-czerwonym tle koloru podstawowego. Obowiązkowe cechą są duże ciemne plamy rozrzucone na boki i do tyłu. Ale brzuch powinny być białe, jak podbródek i klatce piersiowej. Bengal kot rasy, w zależności od przodków siedlisk mają różną wielkość i wagę. Jeśli przodek był kot złapany w tej Ussuri tajdze, zwierzęta będą osiągać masę siedmiu kilogramów, natomiast południowe dzikusy z dżungli zauważalnie „płytkie”.

Jeśli próbka F1 słabo przystosowane do społeczeństwa ludzkiego, ponury i nieśmiałej, że hybrydy – prawdziwe domowe zwierzątko. Są delikatne, zabawny, miłość uczucia, ale w tym samym czasie lubi polować. Żyją dobrze z psami i zakwestionować ich prawo do chodzenia na smyczy. Przedstawiciele tej rasy jest bardzo nietypowy „głos”. Można go porównać z bardziej gruchaniem i świergotem niż mruczenie. Rynek jest szczególnie doceniane przez kolor biały i kolor pod irbis. Ale prawdziwy dowód rasowy nie jest garnitur, a niesławny brokat włosy – efekt brokatu. Konkurs jest dozwolone tylko ten kot bengalski rasy. Cena za łydki różni się w zależności od klasy: pokaż instancji – 3000 dolarów, klasa rasy – $ 2000, pet-zwierzę – $ 1300.

602 shares 6426 views
Jak eutanazji psa?
808 shares 3587 views