388 Shares 7220 views

Ogórek na balkonie

Wszyscy kochamy ogórki, ponieważ należą one do kategorii warzyw, które są niemal rutynowo stosowanych w przygotowaniu różnych dań. Ogórki są nie tylko pyszne produkt, ale również mają duże znaczenie dla organizmu ludzkiego, ponieważ są bogate w witaminy i pierwiastki śladowe. Teraz każdy z nas nie jest problemem, aby dostać ogórki, nawet w zimie, jak sklepy i supermarkety półki wypełnione tylko z nimi. Ale, oczywiście, lepsze, smaczniejsze i bardziej aromatyczne ogórki są te, które są uprawiane własnymi rękami. Być może wielu ludzi, którzy nie mają własnych obszarów podmiejskich lub szklarniach, nawet nie myśleć, że ogórki na balkonie praktycznie nie do odróżnienia od swoich odpowiedników szklarni.


Plus, wielu ludzi wierzy, że te ogórki rosną wystarczająco ciężki, i że nie wszyscy będą w stanie poradzić sobie z tym zadaniem. Ale faktycznie sadzenie ogórków w domu – to nie jest trudne. Uprawy warzyw w domu na złożoność jest praktycznie identyczna do pielęgnacji kwiatów doniczkowych. Oczywiście, pewne różnice w pielęgnacji tych roślin są dostępne, ale nie są one na tyle istotne, aby się bać. Zaczął się angażować w tak ważnej sprawie, pod uwagę fakt, że na balkonie swojego mieszkania ma ograniczoną przestrzeń, więc nasiona ogórka powinny być dobrane aby zadowolić wszystkie wymagania. Przed rozpoczęciem sadzenia ogórków na balkonie powinien być gruntownie zaznajomiony ze wszystkimi subtelności i niuansów sprawy. Po tym wszystkim, niezgrabne działania lub działania, które zostały wykonane z czasem może prowadzić do uszkodzenia sadzonek i brak jakichkolwiek rezultatów.

Tak, przejdź bezpośrednio do doboru konkretnych odmian. Preferują wysoki i neraskidistomu umysł, który jest specjalnie dostosowany do warunków uprawy w mieszkaniu. Wśród różnych typów ogórki są bardzo popularne, takie – królowej F1, F1 balkon, ogórek F1 Miejskich i inni. Po wybraniu nasion jest również bardzo ważne, aby wybrać właściwą glebę i zdolność do wysiadania, jak ogórki na balkonie dość wymagający na tych kryteriów. Gleba jest najlepiej kupić od detalisty, bo to już zawiera wszystkie niezbędne składniki dla prawidłowego rozwoju systemu korzeniowego rośliny i jej owocowania. Chociaż takie gleby można zrobić samemu, ale lepiej nie eksperymentować, zwłaszcza, że to kosztuje stosunkowo niedrogie.

Co do pojemnika do sadzenia nasion, można podjąć wszelkie pot pot lub kwiat. Jeśli nie ma odpowiedniego pojemnika, a następnie korzystać z dostępnych materiałów i prostych narzędzi, można zrobić ładne pudełko lub palety. Jednak najbardziej pożądane, nadające się do tego celu z podwójnym dnem pojemnika, od dolnego poziomu zasobnika i z góry, z otworami i wykonuje funkcję drenażu całkowicie usuwa nadmiar wody. Ze względu na brak naturalnej wilgoci, ogórki na oknie wystarczy, więc trzeba stale monitorować poziom wilgotności gleby. Terminowe podlewania sadzonek ogórków przyczynia się do ich szybkiego rozwoju, co nieuchronnie doprowadzi do wysokich plonów.

Jak rozprzestrzenianie roślin konieczne będzie ciągnąć rekwizyty, które z czasem zacznie chwiać ogórka. Oh, a potem tylko czekać, kiedy nie będzie pędy, a jeśli wszystkie wymagania, proces ten nastąpi w ciągu kilku tygodni. W tym momencie ważne jest również, aby podlać rośliny obficie do ogórków nie gorzki i miał przyjemny smak i aromatyczny zapach. Tak więc widzimy, że ogórki na balkonie mogą rosnąć niemal wszyscy. Aby to zrobić, wystarczy chęć i obecność elementarnej wiedzy podstawowej. Wiedza, którą zdobyli – teraz to do Ciebie!