687 Shares 5236 views

Boris Ryzhy: biografia, przyczyną śmierci zdjęcie

Auburn poeta Boris kreatywność zawarte wszystkie najgłębsze uczucia narodu rosyjskiego w okresie rozpadu ZSRR. Nazywany The Last Poets imperium, Auburn urodziła się w 1974 roku, 8 września. Podczas swojego krótkiego życia poeta napisał ponad tysiąc wierszy. Dziś wielu zastanawiał się, kim Boris Red. Biografia, przyczyną śmierci i kreatywność zainteresowanej umysłach swoich fanów osobiście.


Boris Ryzhy: biografia

Rodzice poety byli inteligentni ludzie. Ojciec Boris Pietrowicz Ryzhy, był profesorem. Otrzymał doktorstvo do badań geologicznych i mineralogicznych. matka poety, Margaret M., pracował w tej specjalności lekarz-epidemiolog.

Na początku 1980 roku Boris Pietrowicz Ryzhy i Margaret M. zmieniają swoje miejsce zamieszkania i przenieść z Czelabińska w Swierdłowsku. Osiadają pod nowym adresem: Rejonowy Vtorchermet ul. . Titova, itd. 44. Przybyli sześć-letni syn – Boris Ryzhy. Biografia osoba już do końca życia będzie związany z miastem Swierdłowsku, stał się jego nowym domem.

hobby szkolne poeta

Boris zaczyna uczyć się w szkole na obrzeżach Swierdłowsku. Pierwsze trzy lata Auburn namiętnie zainteresowany Aeromodelling. Jako uczniów szkół podstawowych, Boris Jr. często umieścić słowa w rym, zabawny i wolnej formie. Siostra wspomina czasy, gdy Boris odpryskami snem rymy całą zgromadzoną energię w nim.

Przyszły poeta był twórczy dziecko. Hobby Aeromodelling zastąpiony przez zainteresowanych modeliny. W przeciwieństwie do wielu swoich przyjaciół chłopiec z wielkim zainteresowaniem do angażowania się w tego rodzaju twórczości.

W wieku 11 lat, początkujący poeta Boris Ryzhy udał się na wycieczkę po jeziorze Itkul z siostrą. Podczas czasu spędzonego tam nauczył się pływać.

Szkoda ze względu na ciekawość

Kilka tygodni później Auburn skonstruował spadochron i domowy eksperyment miał próbną, skacząc z wysokiego drzewa. W rezultacie, młody poeta złamał rękę i zaczął interesować się biologią.

Podróż do rodzinnego domu

Ważnym wydarzeniem w tworzeniu osobowości poety rozpoczął podróż do ziemi swoich przodków po stronie matki. Borys i Małgorzaty M., wraz z 12-letnim synem udał się do miejscowości regionu Orel zwanego Skripova.

W tych dniach Boris Ryzhy po raz pierwszy wyglądała tak głęboko do swoich korzeni. Opowieści o wojnie i historii pradziadków pomógł mu lepiej zrozumieć siebie i swoje pochodzenie. Następnie poeta najpierw myślał o historii ludzkości. O tym, gdzie cierpienie pochodzą i czym jest piękno.

Książki, które czytają poetę

Pierwsze 12 lat swojego życia Boris Ryzhy zawsze dostaje uwagę i opiekę ojca. Jest bardzo wpływa później na jego pracę. syn Borys często czytać wiersze poetów, takich jak:

  • A. Blok.
  • Bryusov.
  • M. Lermontow.
  • S. Jesienin.
  • F. Tiutchev.
  • A. Puszkina.

Auburn miał wielkie zainteresowanie w dziełach literackich rosyjskich poetów. Starsza siostra czytać mu historie Niekrasow.

W 1987 roku Boris Ryzhy i Olga zwracać uwagę na Jesienina. Oni często czytać na głos wiersze Vladimira Mayakovskogo. Boris z wielkim zainteresowaniem zanurzone w czytaniu powieści Michaiła Bułhakowa „Mistrz i Małgorzata”. On jest długi czas pod wpływem idei tej pracy. W szczególności interesuje sposób Piłata.

W tym samym roku, Boris pojawia się zainteresowanie sztuką muzyki. Auburn zaczyna słuchać muzyki i rozwija w swojej rozprawie. To doświadczenie zainspirowało go tak bardzo, że zdecyduje się na własne wysiłki, aby napisać piosenkę.

Czytając pierwszą miłość Majakowskiego

W 1988 Ryzhiy Borys po raz pierwszy zobaczyłem poezję Iosifa Brodskogo. Autorzy tacy jak Władimir Majakowski i I. Brodsky, czternastolatek chłopiec zawsze czytać ze szczególnym smakiem.

Niemal w tym samym wieku, Boris spotkał swoją pierwszą młodzieńczą miłość – Dziewczyna z sąsiedztwa do Julius.

Stosunek do śmierci

Pod koniec dziewiątego stopnia poeta Boris Ryzhy została dość dobrze wykształcony młody człowiek. On zawsze miał duże zainteresowanie wszystko nowe. W odróżnieniu od większości swoich rówieśników, Boris został gruntownie opracowane nastolatka. Chęć zrozumienia nieznanego objawia się we wszystkim. Nawet miłość czytanie literatury rosyjskiej nie przeszkadza mu zajmując czołowe miejsca w konkursach w boksie, karate i judo.

Boris był tak otwarty, jak są w stanie to zrobić dzielnych ludzi. W życiu jest punktem zwrotnym, silny wstrząs – zamachowiec-samobójca rzucił się z okna sąsiedniego domu. Od tej wiadomości Boris doświadczony nieznaną wcześniej kłopoty. Będąc bardzo inteligentny i oczytany młody człowiek, młody człowiek miał znaczny zrozumienie sensu życia i nietrwałości życia. Boris Ryzhy nie może odrzucić pomysł jako ciężki. Być może więc, nie mógł zrozumieć jedną rzecz: że po tym wszystkim – odwaga lub tchórzostwo wywołuje osoba przestała istnieć w tym świecie?

Odkąd postawy młodego człowieka do śmierci i spojrzeć na wartość zmieniła się na zawsze. To właśnie w tym momencie początkujący poeta Boris Ryzhy zaczął opisywać swój pogląd poezji na rzecz pokoju i bezsensowną strachu.

Nagroda dla dobrowolnej śmierci

Boris Ryzhy przeszedł długą drogę od swojego pierwszego wiersza do rozpoznawania i nagradzania. Poeta wyjechał za granicę i zobaczył życie innych. Była uderzająco odmienne od życia w Jekaterynburgu. Boris żonaty, a wkrótce syna Artem urodziła się w jego rodzinie. W 2000 roku miał 7 lat.

W ostatnich latach swego życia, Boris studiował w Akademii, on napisany wielokrotnie jego wiersze zostały opublikowane. Niezwykłe twórcze Ginger miał wiele do smaku. Wiersze z tych wierszy przebrnąć do kości, i Boris wiedział.

Wraz z przyjacielem i poeta Roman Tyagunova postanawia stworzyć coś sensacyjnego. Młodzi poeci ogłosić All-rosyjskiej konkurencji, których wyniki będą ustalenia autora najlepszego wiersza o wieczności. „Marmur” Krótko po tym tworzy specjalny komitet organizacyjny udzielania.

Chłopaki jechali do literackiego public relations w Jekaterynburgu. Podstawą idei oddano opinię, że pielęgnowane pragnienie każdego autora jest napisana książka lub uznanie jego pracy w trakcie jego trwania, ale w formie pomnika. Przy odrobinie pomysłowości, Roman przedstawił propozycję, która może połączyć te dwa pragnienia.

Zdecydowano, że nagroda dla najlepszej linii wieczności będzie służyć jako pomnik z marmuru w formie książkowej, na twarzy, z którego są rzeźbione.

Znalezienie sponsora, Borys i Roman zwrócił się do firmy do produkcji marmurowych nagrobków. Oczywiście byli i tacy, którzy są podejrzane o przesądny przedsięwzięcia. Ale prawdziwy poeta odzwierciedla po śmierci takich rzeczy jak przesąd, że nie jest absolutnie boi. Jak zostało przeznaczone, grabarz spełnił swoje zadanie.

Wkrótce Roman Tjagunov zmarł. Silne wstrząsy doświadczony Boris Ryzhy. Przyczyną śmierci i jego przyjaciel pozostaje tajemnicą. Oficjalna wersja samobójstwa pojawiają. Tjagunov wyskoczyła przez okno swojego mieszkania. Wiele z nich uważali go skoczka, ale jest stwierdzenie, że w godzinach wieczornych goście byli Roman – na stole były brudne kubki w ilości czterech sztuk.

Czarny depresja odczuwalne w momencie Boris Ryzhy. Zdjęcie Tyagunova i krzyknął dziką ciszę. Poeta następnie napisał te wiersze: „Idzie Wszystkie pokoje ból, a nie pomaga alkohol. Na zawsze w mojej pamięci funkcje są zniekształcone, ale to nie ty ".

Cztery miesiące później, Boris Ryzhy został znaleziony martwy. Jego ciało znaleziono wiszące od drzwi balkonowych w mieszkaniu rodziców. W pobliżu była notatka, która szybko zniknęła. W nim było napisane: „Kochałem was wszystkich, nie żartuję. Twój Boris ".

Film dokumentalny o poecie

Boris Ryzhy zmarł 07 maja 2001. Podczas swojego krótkiego życia, wiele nauczył i co najmniej dał nam w swoich wierszach. W 2009 roku, krótki, ale bogata historia życia Swierdłowsku poety zainteresował młodego reżysera z Holandia Aliona van der Horst. Bez myślenia, postanawia nakręcić dokument mający na celu uchwycić środowisko, w którym się urodził, żył i umarł uznanym za życia poety rosyjskiego Boris Red.

Film nazywa się "Boris Ryzhy". Biografia, przyczyną śmierci głównego bohatera i kreatywności przedstawionym w miarę możliwości. To dlatego, że ludzie, którzy zadawane pytanie przed kamerą, zestaw nie spełnia grupę ciepła i gościnności. Niestety, nawet nie współlokator każdy może sobie przypomnieć, co żyli z tak wspaniałą osobą jak Boris Red.

Być może jedynym powodem, dla którego główną ideą filmu, niestety, były zdjęcia zrobione z życia ludzi, którzy kiedyś żyli w potężnym ideologicznym i energią o nazwie Związek Radziecki. A teraz nie mogę zrozumieć, jak to, co ich wartości są zamknięte. Młodzież zniszczyć siebie przez napojów i narkotyki. Wielu ludzi są albo odbywania kary pozbawienia wolności lub umrzeć w młodym wieku, nie wiedząc nic o siebie i swoje możliwości.