200 Shares 6704 views

Jak usunąć Webalta z Mozilla Firefox: Instrukcja dla początkujących

Dziś Pokażę ci , jak usunąć Webalta Mozilla Firefox. Ten problem został już wyprzedzony wielu użytkowników. Ktoś próbował radzić sobie z nim na własną rękę, niektórzy ludzie uciekają się do pomocy zewnętrznej, dobrze, ktoś zrobił, i przyjął go. Ten artykuł dostarczy szczegółowe instrukcje, aby pozbyć się tego elementu. Tak więc, można dowiedzieć się , jak usunąć Webalta Mozilla Firefox.


szkolenie

Dla tych, którzy nie wiedzą: Webalta jest częstym wyszukiwarka. Ale z konkretnym chwytem marketingowym. Deweloperzy bez jakiejkolwiek zgody umieścić ten element użytkowników standardowej przeglądarki. W tym samym czasie, aby pozbyć się go będzie wymagało trochę dogłębnej wiedzy. „Vebalta” może uchodzić za każdym oprogramowaniem. Nawet nie zauważysz, jak zainstalowaniu produktu. Ale po restarcie zamiast zwykłej strony startowej wyszuka nieznanego systemu Webalta. środki konwencjonalne w tym przypadku nie pomaga. Nawet działania, takie jak usuwanie lub aktualizacji Mozilla Firefox, pójdzie na marne.

instrukcja

Twórcy studni wyszukiwarkach próbowali zwykli użytkownicy nie mogą usuwać swoich produktów. Ale czas mija i ludzie stają się mądrzejsi. Poniższa dostarczy szczegółowe instrukcje, które pozwolą na usunięcie Webalta. Mozilla Firefox powinien być wyłączony podczas tej operacji.

  • Pierwszą rzeczą, którą chcesz usunąć ten element jako normalny program. Aby to zrobić, przejdź do Panelu sterowania i znaleźć środki „Odinstaluj program”. Znaleźć listę Webalta i formatować je dwukrotnie.
  • Następnie należy usunąć wszelkie ślady programu w rejestrze. Otwórz Edytor rejestru ( "Start" – "Uruchom" – "regedit"). Otwórz menu „Edycja”, który znajduje się w górnej części panelu sterowania. Wybierz środki „Znajdź”. kopia «Webalta» w polu wyszukiwania. Usuń wszystkie wartości, które dadzą Ci wyszukiwanie. W tym przypadku operacja wyszukiwania należy powtórzyć kilka razy (około 5-10). Aby przyspieszyć cały proces za pomocą klawisza F3. Jeśli wyniki wyszukiwania nie wyda, to będzie możliwe, aby przejść do następnego kroku.
  • Otwórz folder (gdzie *** oznacza dowolną wartość znaków), który znajduje się na lokalnym dysku C (lub z innymi wartościami dosłownych) – Dokumenty i ustawienie – admin – Zgłoszenie danych – Mozilla Firefox – „*** domyślne” profile (ADMIN – muszą być zastąpione nazwą używanego przez użytkownika). Folder ten powinien być user.js. plik Otwórz go za pomocą Notatnika „aplikacji” i wyjąć dwie linie zawierające wpis Webalta.
  • Otwórz przeglądarkę i zmieniać ustawienia za pośrednictwem strony głównej.

Aby uzyskać więcej informacji,

Wcześniej dowiedziałeś się , jak usunąć Webalta z Mozilla Firefox ręcznie. Ale można użyć różnych automatycznych narzędzi do usuwania „Vebalty„z komputera. Takie programy powinny mieć dostęp do rejestru na komputerze. Przykładem takiego oprogramowania jest narzędzie o nazwie „Revo Uninstaller Pro” i „CCleaner”. Aplikacje te pozwalają na natychmiastowe usunięcie wszelkich śladów i oczyścić system z działań search engine „Vebalta”. Trzeba będzie tylko zmienić user.js pliku i przypisać nową stronę początkową.

wniosek

Pytanie: „Jak mogę usunąć Webalta od Firefoksa» – wiele osób interesuje. Niektórzy ludzie nie mogą sobie poradzić z nerwami, przy ekstremalnych środków: zmienić system operacyjny, lub całkowicie usunąć całe oprogramowanie. To nie jest warte – „Vebalta” zostanie usunięta w ciągu 10 minut.