396 Shares 9183 views

Nowe światło, Krym. Opinie turystów

Wielu z nas wybiera produkty, ubrania i sprzęt, po uprzednim zapoznaniu się z opiniami o nich w Internecie. Miejscowości rekreacyjne niedawno podjęte również do wyboru przez badanie opinii turystów. Więc większość urlopowiczów zaleca się odwiedzić Nowego Świata, na Krymie. Opinie o tym zdumiewającym miejscu są pozytywne.

Zagubiony wśród skał

Nowy Świat to malutka wioska na Krymie, której stała liczba ludności wynosi ponad tysiąc mieszkańców. Znajduje się on nad brzegiem malowniczej Zatoki Zielonej. Po obu stronach wybrzeża Nowego Świata otoczono dwa skały: Sokół i Orzeł. Plaże w Nowym Świecie są piaszczyste z dobrym wejściem do morza.

W pobliżu wsi znajduje się rezerwat botaniczny. Tu, głównie relikty gajów jałowca i sosny Stankiewicza rośnie. Leczenie powietrza w rezerwie korzystnie wpływa na pacjentów cierpiących na astmę, nadciśnienie tętnicze i choroby układu krążenia.

Książę, który lubił szampana

Spocząć w Nowym Świecie, a nie odwiedzać fabryki szampana, jest jak stanie przy oknie cukierni i nie tam. Zakład New World w 1878 roku został zorganizowany przez księcia Golitsyn. Nawiasem mówiąc, możesz zostać w domu, w którym mieszkał Lew Goliczyn, i dowiedział się o jego ciekawym życiu. W piwnicy byłego majątku księcia znajduje się pokój degustacyjny, w którym jest przechowywany wspaniały zestaw win szampańskich.

We wsi znajdują się dwa markowe sklepy, w których można kupić szampan lub wino produkowane przez zakład Novy Svet. Zakład wina szampańskiego to kolejny dobry powód, który przyciąga turystów do odwiedzenia Nowego Świata, na Krymie. Opinie o produktach tej rośliny są bardziej niż entuzjastyczne.

Ścieżka pomiędzy niebem a wodą

Inną atrakcją Nowego Świata jest szlak Golitsyna. Ten szlak prowadzi do najpiękniejszych zakątków wioski. Szlak Golitsyn zaczyna swoją krętą drogę od Zielonej Zatoki i prowadzi do dużej, naturalnej groty. Łączna długość wynosi 5470 metrów.

Wielu turystów, którzy co najmniej raz przechadzali się wzdłuż szlaku Golitsyn, marzy o tym, że tu wrócisz. Jak widać, szlak Golitsyn jest drugim powodem, dla którego warto przyjść do Nowego Świata, na Krymie. Opinie spoczywające na tym bezpośrednim dowodzie.

Grota muzyczna

Grota Golitsyn (zwana też grota Chaliapina) to dość duża naturalna grota, stworzona przez element morski w górach Koba-Kaya. Zgodnie z jedną z legend, w tej grocie raz śpiewał słynną Chaliapin, która złamała szklankę szampanem mocą jego głosu. Później w łukach kamiennych, które znajdują się w grocie, Lew Golitsyn trzymał ten boski napój.

Droga prowadzi do plaży królewskiej przez grota. Różnorodność grota (jej inna nazwa) jest unikalnym miejscem, które powinno zachęcać do odwiedzenia Nowego Świata, na Krymie. Odpoczynek w tym prawdziwym rajskim zakątku zaprezentuje wiele niesamowitych wrażeń.

Infrastruktura ośrodka

Wielu turystów jest niezadowolonych z cen i jakości obsługi we wsi. W większości kawiarni i sklepów naraża się na niekorzystne ceny bez żadnych powodów. Oczywiście, w Nowym Świecie nie powinieneś iść, jeśli czekasz na takie usługi jak w Turcji czy Egipcie. Ale jeśli chcesz wyjść na emeryturę z przyrodą i po prostu cieszyć się uroczymi widokami – bezpiecznie idź na Krym, Nowy Świat. Reszta 2013 roku zapełnia Cię szczęściem i spokojem.

Jest jeszcze jeden nieprzyjemny moment, wskazany przez turystów, którzy odwiedzili Nowy Świat na Krymie. Opinie podróżnych mówią, że ta wioska nie jest przystosowana do rekreacji młodych ludzi. W Nowym Świecie jest tylko jedna dyskoteka, która trwa do 2:00. Aby bawić się, młodzi ludzie wybierają się do Sudaka.

Jeśli te wszystkie niedogodności są dla ciebie proste, wtedy Nowy Świat jest dla Ciebie źródłem.