250 Shares 7966 views

Róża flamentants wspinacz: godność, zwłaszcza rosnące

Wśród ogromnej różnorodności kwiatów ogrodowych nigdy niezauważone róża wspinacz flamentants – zakład, że ich gałęzie pokryte dużymi jasnymi czerwonymi kwiatami zdolnych do każdej nieokreślonego ogrodzenia przekształcony wyrafinowane ogrodzenia.


opis

krzewów róż to nogi i dość wysokie – w południowych regionach, może dorastać do 4 metrów. Duże skórzaste liście są ciemnozielone matowy kolor. Gdzieś na początku lipca, rozpoczyna okres kwitnienia, i ciągnął na miesiąc. Tuleja jest pokryta czerwonymi kwiatami, których średnica wynosi około 8 cm. W jednym kwiatostanie może wynosić do 15 sztuk. Frotte kwiaty, ich jasne kolory w pełni uzasadnia nazwę odmiany, co przekłada się z niemieckim jako „taniec ognia”.

Szeroko stosowane w projektowaniu krajobrazu róża wspinacz flamentants. Opis, zdjęcia działkach, na których roślina ta jest ozdobione tarasów, ścian i słupów są często przedstawiane na forach ogrodniczych.

Historia klasach

flamentants Rose został opracowany w 1955 roku i od razu zdobył wielką popularność wśród ogrodników. Byli skłonni zapłacić za sadzonek dużo pieniędzy i nawet ukradł je z cudzych stron. Ta hossa trwała około 10 lat. Następnie mrozoodporna, czyli różnych ras i przeżyje, nie było dosłownie w każdym ogrodzie, z takim skutkiem, że zainteresowanie nim spadło. Ale po pewnym czasie rozpoczął się drugi szczyt popularności flamentants róż, który trwa do dziś.

Korzyści flamentants róże

Powodem zwiększonego zapotrzebowania stał szereg zalet, które posiada flamentants Rose. Dzięki Nordic charakter tej rośliny jest już znane wielu ogrodników. Rosebush wielkie ruchy zimy bez dachu nad głową. Wystarczy zginać gałęzie do ziemi. Jest to jedna z odmian najbardziej odporne na zimno uprawianych w naszym kraju.

Terminowe prowadzenie przycinanie i właściwej pielęgnacji pozwalają róża rosnąć w jednym miejscu przez 20 lat lub więcej. Ona nie boi się choroby, wspólny dla innych odmian. Jest to jeden z niewielu kolorów zdobyły certyfikat ADR, który jest potrzebny do dać rośliny najbardziej odporne uprawiane bez użycia środków chemicznych.

lądowanie

Do lądowania na wiosnę lub jesienią. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego miejsca. Rose flamentants wspinacz preferuje dobrze oświetlone przez słońce i osłonięte od wiatru miejscach. Grunt musi być wykopane głębokości pik i przygotowanie studzienki 50×50 cm w odległości od siebie co najmniej jednego metra. przelana one wodę i ostrożnie położono na dnie mieszaniny gleby z gliny i odchodów (2,5 i 5 kg) przez dodanie dwóch tabletek phosphobacterin.

W wspinaczki krzew róży, zakupione do sadzenia, wstępnie pocięte pędy i korzenie, pozostawiając nie więcej niż 30 cm Aby przyspieszyć gojenie i do ochrony roślin przed zakażeniem w odcinkach korzeni być leczonych popiół i pędy – Boisko Garden..

Przed sadzonek sadzenia zaleca się stać w wodzie, co przyspieszy ich przetrwaniu. Umieszczenie tulei w otworze, to starannie pokryte ziemią i lekko ubita.

warunki uprawy

Brak osobliwości występują do uprawy takich kwiatów jak flamentants róże Climber – sadzenie i pielęgnacja roślin nie różnią się od podobnych środków dla innych odmian. Główną rzeczą, która jest wymagana dla tego rodzaju – jest nawożenie, podlewanie i rozluźnienia gleby. Nawóz w postaci kompostu lub humus wystarczy, aby raz w roku na podstawie wiadrze na krzaku. Upewnij się, że co najmniej jeden raz w sezonie wymagana jest opatrunek dziewanny – świeży nawóz rozcieńcza wodą i twierdzą, dwa tygodnie (2 łyżki nawozu – 200 litrów wody). Wylał wiadro na każdym krzaku. Takie podawanie znacznie zwiększa intensywność róż kwiatowych.

rozluźnienia gleby w pniach drzew roślin odbywa się za każdym razem osad szczelną skorupę. Bardziej efektywne rozdrabnianie – pozwala zachować wilgoć i przyciąga robaków i innych pożytecznych mikroorganizmów. Podlewanie zaleca się przeprowadzać raz w tygodniu.

Każdego roku wzrosła flamentants wspinacz cięcia. Przyczynia się to do bardziej zwarty i gęsty krzew. Ponadto, usunięcie starych, uszkodzone lub batem brakowało pierwszym trymestrze prowadzi do odmłodzenia rośliny.

Przygotowania do zimy

Po przecięciu słabe pędy, przeprowadzonego we wrześniu, róże bat zaczynają wyginać na ziemię i stopniowo przyzwyczaić się do takiej sytuacji. Dwa tygodnie później, traktuje się siarczanem miedzi i równej liczby wiązek 3-4 sztuk. Przy zamrażaniu występuje pierwszy bicz w pozycji poziomej na warstwę suchego liści, posypuje się na górze i na następną folią niosące lub papy.

Gdy taka opieka róża flamentants wspinacz, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, nie będzie wielu lat, aby ozdobić swój ogród Riotous kolor.