778 Shares 5394 views

zaskakujące koniki

Koniki morskie są bardzo podobne do ich odpowiedników w szachy. Ciało ryby jest zakrzywiona, znajdujący się na tylnym garb, wystający brzuch do przodu, jego szyja wygiął się jak
rumak. głowa ryby, za pomocą którego może poruszać się tylko w górę iw dół, znajduje się pod kątem 90 stopni w stosunku do ciała. Okazuje boczny grzbiet niedostępne. Jeżeli inne zwierzęta morskie zostały ułożone w ten sposób, to oni mają problemy z wizją. Ale grzbiet, problem ten nie jest zagrożony, ponieważ ma specjalne funkcje. Zarówno jego oczy były sterowane całkowicie niezależnie: podróżować samodzielnie i patrzeć sobie na własną rękę. Dlatego, koniki morskie można zobaczyć, co dzieje się wokół. Ogon w rzeczywistym stanem ryby zawinięte w spiralę.

Interesujący system które poruszają koniki morskie. torba pływanie ryb jest wypełniona gazem. Zmieniając swoją koncentrację, te morskie życie porusza się w wodzie. Jeżeli dochodzi do utraty pewnej ilości gazu, albo torba pływanie został ranny tonie ryb i umiera.

Bardzo rzadko są preferowane przez koniki morskie. Zdjęcia tych klastrów można uzyskać rzadko. Ale można je znaleźć w parach, ponieważ ryby te są monogamiczne, chociaż czasami zmieniają partnerów. Zadziwiające jest, że te stworzenia morskie wylęgu jaj. I niesie męski konia. Mężczyzna ma dużą torbę w dolnej części tułowia, pod brzuchem. Pancerz na tej stronie nie brakuje. W kryciem koniki sezon zbliżyć się do siebie, ściśle wciśnięty, a samica składa jaja bezpośrednio do tego woreczka, w którym jaja i zapłodnione. wnętrzności torebka skóra staje się gąbczasta, a poprzez nich, tam jest moc jaj, a następnie – smażyć.

Młode rodzą się po 1-2 miesięcy, w zależności od gatunku, już całkowicie uformowany. Są to dokładne kopie swoich rodziców, ale mniejszy rozmiar. Łyżwy są bardzo płodne. Podczas godów narybek pojawiają się co cztery tygodnie. Ich pojawienie się w świetle regulowane przez pływy, ponieważ woda odchodzącego od wybrzeża, można przeprowadzić małą głębokość na łyżwy. Liczba nieletnich w sezonie może osiągnąć 1000 osobników. Po opuszczeniu łyżwy torba rozpocząć całkowicie niezależne życie.

Zdjęcie Konik morski jest dość trudne do zrobienia: są zbyt nieśmiałe, choć pancerz obejmujące całe ciało, bardzo silny i dobrze chronione przed rybami
wszelkiego rodzaju drapieżników morskich. Wielokrotnością kolce i narośla skórzane zlokalizowane w całym organizmie stworzyć dobre przebranie, dzięki czemu są całkowicie niewidoczne wśród wodorostów. Wielkość tych ryb są małe – od 2 do 30 cm, w zależności od gatunku.

Koniki morskie należą do ciernikokształtne porządkowych, rodzinę igły, czyli rybę – najbliższych krewnych pipefish. Wszystko w naturze istnieje około 50 gatunków koników morskich. Największe z nich nazywa się smok morski. Obecnie liczba niektórych gatunków gwałtownie spada z powodu masowego odłowu. łyżwy mięso wykorzystywane w gotowania i medycyny w krajach azjatyckich, suszone ryby są popularne jako pamiątki.