146 Shares 5284 views

Jak wywołać duchy

Czy ktoś rzeczywiście, czy dana osoba ma duszę, i gdzie ona poszła po jego śmierci? Z tej okazji, spory nie ustępują nigdy, ale … Wszyscy ludzie są fizjologicznie samo. Jedyną rzeczą, że ludzie różnią się od cech płciowych kobiet. We wszystkich innych organów samo. A jednak, mimo to, każdy człowiek ma swój własny niepowtarzalny charakter. Co sprawia, że jesteśmy tak różni się praktycznie taka sama fizjologia? Być może ci, którzy mają rację, że ciało – to tylko ziemia, widoczna powłoka, która jest używana dusze dla swoich toczących się spraw w poprzednim życiu. Ale w tym przypadku unoszącego się wokół nas niewidzialne dusze, które są, być może, czeka na skrzydłach, by odrodzić się w ludzkiej postaci? I wielu z nas, wiedząc, że wiele z nich wznieść, chcesz je wykorzystać do spojrzenia w przyszłość lub zadać inne pytania.


Wielu spośród tych, którzy rzekomo wiedzą jak wywołać duchy i wprowadzić je w kontakcie. Cóż, to jest możliwe, że oni naprawdę wiedzą, jak to zrobić. Sesje spirytyzm – bardzo popularny sposób komunikować się z duszami zmarłych. Często ludzie nawet nie myśleć o tym, jak to może być niebezpieczne. Zastanawiasz się, jak wywołać duchy, one są po prostu szukasz rozrywki. Tymczasem ten mistyczny proces musi być brane absolutnie poważnie. Wtedy szansa, że duch przyjdzie i powie niczego bez oszustw, wiele więcej. Konieczne jest również, aby wiedzieć, że pod koniec sesji z duchem trzeba pożegnać. Może się też zdarzyć, że nie będziesz mieć jeden dzwonisz, a każda niższa jednostka, której zadaniem – aby straszyć i wprowadzać w błąd. Bez pożegnania, ryzykujesz „roślina” istotą siebie, i usunąć go nie będzie łatwe.

Ale jeśli nie boją się niczego, ale pytanie, w jaki sposób, aby wywołać duchy dawno Ci zależy, można trzymać seans. Zwykle używane do tego celu specjalny tablet lub spodek ze strzałką, która porusza się w kręgu narysowany na papierze Whatman. Ta opcja jest odpowiednia, gdy duch spowodować kilka osób.

Jeśli jesteś sam, to może skorzystać z „uproszczoną” wersję jak wywołać dobre duchy. To wystarczy, aby być standardowy kawałek papieru, na których można wyciągnąć maksymalny możliwy zasięg. Następny rascherchivaem okrąg na sektor. Ich liczba powinna być tak: z 33 liter alfabetu + liczb od 0 do 9 + sektor „yes” i „no” = 45 części. Starają się „tak” i „nie” dla sektora być trochę więcej niż inni.

Spodka ze strzałką wymienić konwencjonalną igłę do szycia gwintowany czarną w niej gwint. Jego końcówka powinna opierać się na środku okręgu, a sama igła nici, posiadających na niewielkim nachyleniu. Spróbuj utrzymać rękę w bezruchu. Dostroić się poważnego i trzykrotnej zaklęcia jako przyczynę perfum. Pamiętaj, to nie jest trudne: „Duch jest duchem młodszy starszy”. Wymawiając tę frazę trzy razy zapytać, czy duch nadszedł. Jeśli pochodzą igłę w ramię sama obraca się w kierunku sektora „tak”. Można zacząć zadawać pytania, ale nie zaszkodzi jeszcze zapyta „osobowość” ducha.

Po większej mocy aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, pamiętaj, aby jej podziękować, nawet gdyby powiedział prawdę. Więc duch zdaje sobie sprawę, że jego usługi nie są już potrzebne, i pozostawić, nie szkodząc nikomu. Ta metoda jak wywołać duchy, nie mniej skuteczne niż ten, który jest używany tabliczki Ouija lub talerzyk, ale nie tak straszne.