645 Shares 6505 views

Koleje College w Moskwie po 9 klasy: specjalność. Moskwa Kolegium Transportu Kolejowego

Transport kolejowy jest nadal uważana za jedną z najbardziej niezawodny i przyjazny dla użytkownika, aw niedalekiej przyszłości w tej branży nie zmieni. Dla tych ludzi, którzy chcą pomóc mu się rozwijać, utworzonych w Moskwie Kolegium transportu kolejowego. Co tu specjalność, można uzyskać? Przekonajmy odpowiedź na to pytanie dla studentów pragnących zarejestrować się w College of Railways w Moskwie po 9 klasie, i lepiej poznać organizację edukacyjną.

Historia instytucji

Nowoczesna Uczelnia, z siedzibą w Moskwie, był bardzo długi czas. Jego historia rozpoczęła się w 1872 roku. Cesarz Aleksander II nakazał otworzyć w technicznym Moskwie szkole kolejowej. instytucja edukacyjna została nazwana Baron A. I. Delviga. Ten człowiek był znanym przywódcą i organizatorem budowy wielu dużych obiektów inżynierskich na ziemiach Imperium Rosyjskiego.

W latach swego istnienia szkoła była niezależna. Zmieniła nazwę kilka razy. Obecnie jest ona nazywana Moskwa Kolegium transportu kolejowego. organizacja edukacyjna jest podział Instytutu Techniki Użytkowej, który z kolei jest częścią Uniwersytetu Moskiewskiego Kolei stanowisk cesarz Mikołaj II.

Znajomość College dzień otwarty

Metropolitan College transportu kolejowego jest oficjalną stroną internetową. Zapewnia wszystkie informacje wtórnych wyspecjalizowanych instytucji i szkolenia w tym edukacyjnych. Ale dość często wnioskodawcy źródło informacji dla podejmowania decyzji w sprawie dopuszczenia do kolegiów. Jadąc do college'u mogli nauczyć godności, a zwłaszcza szkolenia w nim, jego pracownicy corocznie organizuje dzień otwarty. W tym przypadku, potencjalni uczniowie i ich rodzice zapoznają się z zarządzania, członkowie komisji selekcyjnej, nauczycieli, zadać im pytania, dowiedzieć się o ofertach specjalnych, konsultacje w sprawie przygotowania i odbioru.

W dniu otwartych drzwi dla wszystkich zainteresowanych okazję przejść przez Kolegium Kolei z „Alexis”, aby zobaczyć swoją publiczność, logistyki. Goście mogą także udać się do muzeum instytucji. Tutaj jest ogromna ilość zdjęć i dokumentów związanych z historią uczelni. Wystarczy odwiedzić tutaj można zobaczyć przez przeszkody i imprezach odbywających organizacji edukacyjnej w jego rozwoju, która była w stanie osiągnąć w ciągu lat istnienia.

Poziom wykształcenia

Moskwa Kolegium transporcie kolejowym jest częścią struktury uniwersyteckiej, ale nie oferuje przychodzących studiów wyższych. W średnich szkołach zawodowych kształci specjalistów średniego szczebla. Uczelnia otwarta na studia 9 i 11 stopnie. Również tutaj można zrobić absolwentów innych szkół wyższych, którzy chcą, aby otrzymać nowy zawód dla siebie.

Każdy student Moskiewskiego Kolegium Transportu Kolejowego studiuje wiele dyscyplin. Po pomyślnym zakończeniu wszystkich przedmiotów i praktyk dyplomu zawodowego wykształcenia. Z tego dokumentu, można łatwo znaleźć pracę. może chcesz iść na studia na specjalności, która została przejęta w średnich wyspecjalizowanych instytucji edukacyjnych i kontynuować naukę w przyspieszonym programu w celu uzyskania wyższego wykształcenia.

Specjalne związane z branżą transportową

Porozmawiajmy o obszarach kształcenia, który oferuje wnioskodawcom Koleje College w Moskwie po 9 klasie. Wszystkie dostępne specjalne można podzielić na kilka grup. Jeden z nich dotyczy branży transportowej. Grupa ta obejmuje specjalności związanych z:

  • z eksploatacją techniczną sprzętu elektronicznego pojazdu;
  • Konstrukcja kolei;
  • konserwacja i naprawa samochodów;
  • Organizacja transportu i zarządzania transportem;
  • automatyzacji i robot kolejowe i tym podobne. d.

Każdy z kierunków jest istotne i przydatne. Na przykład, kierunek „Organizacja i zarządzanie transportem” ma charakter techniczny, ale jednocześnie oszczędny. Na nim, uczniowie uczą się organizować ruch pociągów, aby skutecznie i efektywnie zarządzać tym procesem, poszukaj najszybszych i opłacalnych rozwiązań.

Specjalne związane z komputerami

Inna grupa szkoleń związanych z komputerami. Jedną ze specjalności na studiach stolicy transportu kolejowego – jest „Sieci komputerowe”. Ona Absolwenci uzyskują kwalifikacje sprzętu. Z tej specjalności, mogą uczestniczyć w projektowaniu infrastruktury sieciowej, administracja sieci, aby organizować, wykorzystywał instalacje infrastruktury sieciowej.

Druga grupa specjalności – „Systemy informacyjne (na oddziały)”. Przyznawana jest również kwalifikację sprzętu. Studenci są przygotowane do użycia i modyfikacji systemów informatycznych, udział w ich rozwoju.

Najbardziej popularne specjalności

Niektórzy uczestnicy wchodząc do studia kolejowej w Moskwie z powodu obecności najbardziej popularnych zawodów we współczesnym świecie, co pozwala na pracę w różnych organizacji, przedsiębiorstw i przedsiębiorców indywidualnych.

Jednym z obszarów kształcenia – „Ekonomika i rachunkowość (przemysł).” Na studiach, to specjalność, uczniowie uczą się wszystkich przedmiotów dla przyszłej praktyki. Edukacja pozwala na przygotowanie się do księgowości, udokumentowanie operacji gospodarczych, wydajność pracy na inwentaryzacji majątku i zobowiązań finansowych organizacji, raportowanie, realizacja obliczeń z budżetu i funduszy pozabudżetowych.

Innym jednym z głównych firm w Kolegium – kolejki „działalność w logistyce” Robiąc to, uczestnicy planują w przyszłości stać się logistycy operacyjne. Ten zawód pozwala planować i organizować procesy logistyczne w organizacji (działy), do zarządzania procesami logistycznymi w zamówieniach, produkcji i dystrybucji, aby zoptymalizować organizację zasobów związanych z zarządzaniem niematerialnych i materialnych przepływów, w celu oceny efektywności systemów logistycznych i kontrola operacji logistycznych.

wsparcie logistyczne

We wszystkich specjalności realizowany proces edukacyjny jakości. Kolej College w Moskwie posiada niezbędne materiały i zaplecze techniczne. Jest publiczność, która odbyła ogólną dyscyplinę. Są to specjalnie wyposażone pokoje dla zajęć praktycznych. Dla dyscyplin technicznych wyposażone laboratorium.

Na przykład, nie jest laboratorium:

  • Architektura komputera;
  • sprzętu automatyki;
  • elektrycznych i elektrycznych;
  • Systemy telekomunikacyjne i t. d.

zatrudnienie

Wysoka jakość kolegium RZD w Moskwie po 9 klas zapewnić bardziej wykwalifikowanych pracowników. kadry nauczycielskiej mają uczy wykształcenie wyższe o profilu dyscypliny. Wiele z nich ma doświadczenie w nauczaniu i praktyczne doświadczenie, które jest bardzo ważną zaletą.

Nauczyciele są okresowo szkoleni. Więc oni aktualizować swoją wiedzę i uzyskać informacje istotne dla współczesnego świata. W zawieszeniu funkcjonariusze są wysyłane do odpowiednich organizacji. Procedurę tę prowadzi się w temperaturze co najmniej 1 raz w ciągu 3 lat.

Opinie o instytucji edukacyjnych

O Metropolitan College of Railways opinie lewa jest bardzo różny. Wiele pochwalił szkoły, mówiąc po otrzymaniu wykonywania swojej długiej-held śnie opuścić pozytywnych komentarzy na temat nauczycieli. Ale są ludzie, którzy mówią negatywnie wtórnych wyspecjalizowanych instytucji edukacyjnych.

Czy nie zapisać się na studiach RZD w Moskwie po 9 klasie? Każdy musi znaleźć odpowiedź na to pytanie sam. Pierwszym z nich jest mówić do tych osób, które są w college'u. Mogą powiedzieć, jak edukacja jakość można uzyskać z średnich szkół zawodowych. Nawiasem mówiąc, część opinie tylko świadczy o tym, że nauczyciele są bardzo dobrze wyszkolonych uczniów w klasie podać wszystkie niezbędne informacje, które pomogą studentów, którzy czegoś nie mógł przyswoić.

Jeśli jednak zdecydowano się zapisać w kolegiach, jak można się do niego dostać? Można się tam dostać metrem i wysiąść na przystanku „Alexis”. Koleje College znajduje się 5 minut spacerem na Kuchin Lane, 14. Każdego roku w obudowie 1 instytucji w lecie rozpoczyna komitet selekcyjny.